pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Zakupy przez internet

Sieć...
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

nic nie sprzedawałam przez internet, kupiłam kilka koszulek, ale nie przepadam za takimi zakupami, ja muszę wszystko obejrzeć, dotknąć, przymierzyć :mrgreen:
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Ostatnio kupiłam książkę.
Szła przez tydzień.
Już myślałam, że się nie doczekam :roll: . Nadal jestem za kupowaniem w 'realu'.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

też wolę jednak kupować w realu.
ostatnio kupiłam na allegro mp4 i wcale nie jestem z niej jakoś specjalnie zadowolona. A np. buty czy ciuchy to bym nigdy nie kupiła przez internet, ja to zawsze muszę przymierzyć i pomarudzić :P
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

niepokorna pisze:ja to zawsze muszę przymierzyć i pomarudzić :P
Bo to w sumie taka ogromna zaleta kupowania w realu xd.
To marudzenie ma swój urok 8) .
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

To zależy.Najwięcej przez internet kupuję sprzętu jeździeckiego ze względu na niższe ceny i większy wybór :) Ubrania ? Zdecydowanie wolę kupować w tradycyjny sposób.
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Nic nigdy nie sprzedałam przez internet ale za to dość dużo rzeczy kupuje, dla mnie to jest ogromna wygoda, co do ubrań to ok. połowa mojej szafy jest kupiona przez internet. Ale na pewno nie jestem uzależniona.
Awatar użytkownika
Galna
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2010-12-17, 19:23
Lokalizacja: MP.

Post autor: Galna »

Sprzedawać nie. Ale kupować jak najbardziej. Zazwyczaj obuwie, i jakąś drobną biżuterię.. Już powoli się od tego uzależniam. :)
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Sprzedawać nic nie sprzedawałam, ale kupować - owszem i to niejedną rzecz. Najczęściej są to ubrania, biżuteria albo jakieś upominki. Nie lubię zakupów i chodzenia całymi dniami po sklepach, dlatego zakupy przez internet to dla mnie ogromne udogodnienie.
Awatar użytkownika
lukaso
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2010-10-09, 13:06

Post autor: lukaso »

A ja i to i to. Z tym, że fakt faktem sprzedaję głównie na aukcje. Na początku miałem obawy ale teraz hulaj dusza. A propos zakupów przez net - korzysta ktoś z programu payback?
Hexi
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2011-06-28, 17:21

Post autor: Hexi »

Nie kupuję na allegro bo nie wiadomo kiedy towar do nas przybędzie :/ Wszystko zależy od sprzedającego. Jeden wyśle tego samego dnia inny za tydzień :/ Sprzedawać owszem sprzedaję ale nie kupuję. Jedynie gdzie mogę kupić to sklep internetowy z zarejestrowana firmą !
mirek31
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2011-07-21, 18:13

Post autor: mirek31 »

Ja bardzo często robię zakupy i handluje na allegro i jak na razie nie narzekam ,wszytko super ,jeszcze nikt mnie nie oszukał.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

A gdzie kupujecie kosmetyki? Myślałyście może o klubach zakupowych? W Tusz i Róż, będzie można dostać produkty tańsze nawet o 60%! To świetna propozycja dla wszystkich kosmetykomaniaczek.
Ps. Polecam zapisać się na newsletter, a dostaniecie kupon na darmową wysyłkę ;-)
fati00
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2014-11-21, 00:22

Post autor: fati00 »

Ja przeważnie książki kupuje przez internet, widze ze sama nie jestem. ;)
A jeśli chodzi o dzieciece rzeczy to lubie juz moj sprawdzony sklep zebra, on jest w warszawie, teraz zmienili lokalizacje ale i na fb jest jak rowniez na http://www.sklepzebra.pl
Ilonak
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-05-09, 23:08
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ilonak »

Kupuję dość często przez internet,szczególnie buty i jeszcze mi się nie trafiło żeby coś nie tak zamówić.
Jak wybrać dobre konto? - dowiesz się tutaj
fati00
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2014-11-21, 00:22

Post autor: fati00 »

Ja ciągle znajduje coraz to inne sklepy internetowe.
Ostatnio padło na zakup rajstopek dla mojej chrześnicy, już uradowana biegała wczoraj w nich. Kupione były na http://ancymonki.pl/pl/p/Rajstopy-Dziewczece-2-pary-/85
Dwie pary, jedna na zmianę ;)
ODPOWIEDZ