pompy abs, abs pump

wiercenie studni

czy to już gwałt.?

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
Awatar użytkownika
HungryLady
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2009-08-16, 23:48

czy to już gwałt.?

Post autor: HungryLady »

Byłam z chłopakiem prawie rok. Jego rodzice wyjechali na tydzień. Przyjechałam do niego z moją siostrą. Ona oglądała bajki,a ja poszłam sobie pograć w gry komputerowe. Przyszedł do mnie i zaczął mi 'podgadywać'. Wyszedł z pokoju, ale zaraz wrócił. Zamknął drzwi na klucz i rzucił na biurko prezerwatywę. Myślałam, że się wygłupia. Ale powiedział, że to jedyna taka okazja i mam się rozbierać. Mówiłam, że nie chcę. Więc rzucił mnie na łóżko. Szarpałam się, ale same wiecie, że kobieta nie ma tyle sił co facet. Na chwilę się odsunął żeby odpiąć spodnie. Wykorzystałam ten moment i kopnęłam go tam, gdzie boli. Pobiegłam do siostry i razem z nią oglądałam bajki i czekałam na przyjazd naszych rodziców.

Nie lubię o tym opowiadać i szczerze mówiąc wstydzę się tego. Boli mnie to, że przez tak długi czas był dla mnie kimś bliskim i posunął się tak daleko. Przecież takie decyzje podejmuje się razem. Strasznie mnie męczy kilka myśli. Czy to źle, że powiedziałam o tym tylko jednej osobie.? Czy to już był gwałt.? Czy mnie nie kochał.?....
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

HungryLady pisze:Czy to już był gwałt.?
moim zdaniem tak. Na psychice na pewno
HungryLady pisze:Czy mnie nie kochał.
tego nie mogę Ci powiedzieć. może Cię kocha, a zadecydowała chwila? ale skąd by miał wtedy przygotowana prezerwatywę?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

To oczywiste, że to gwałt! Gdybyś zgłosiła to na policję na pewno skończyłoby się to źle dla niego i bardzo dobrze.
Mam nadzieję, że to nie był Twój pierwszy raz....?
HungryLady pisze:Czy mnie nie kochał.?.
No cóż. Czy gwałci się z miłości...? Gdyby Cię naprawdę kochał nie posunął by się do czegoś takiego!
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Re: czy to już gwałt.?

Post autor: psychiczna »

HungryLady pisze:Czy to źle, że powiedziałam o tym tylko jednej osobie.?
Myślę, że powinnaś była pójść z tym na policję. To, że Tobie udało się ucieć nie oznacza że innej dziewczynie też musi się udać.
HungryLady pisze:Czy to już był gwałt.?
Tak, bo użył siły.
HungryLady pisze:Czy mnie nie kochał.?....
Jak to mówią 'jeśli kocha to poczeka'. On nie chciał czekać, a więc ... ?
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

To było chore !
Nawet tego z Tobą nie skonsultował !!
To był gwałt jak najbardziej !
Awatar użytkownika
HungryLady
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2009-08-16, 23:48

Post autor: HungryLady »

wiecie. trudno to sobie wbić do głowy. gwałt wydaje mi się odległym ode mnie słowem.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Rozumiem. Ale faceci nie mogą sobie myśleć, że jeśli z nimi jesteśmy to stajemy się ich własnościami! Gwałty w związkach, wbrew pozorom, są bardzo częstym zjawiskiem, a mężczyźni zostają bezkarni ;/
Awatar użytkownika
HungryLady
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2009-08-16, 23:48

Post autor: HungryLady »

czasami myślę, że to już za mną. ale wystarczy jeden moment. jakiś urywek wspomnienia i znów pamiętam.
najgorsze było to co robił po rozstaniu. ;( wtedy zaczął robić mi opinię dziwki. na szczęście cały czas był przy mnie mój przyjaciel, który teraz jest moim chłopakiem :) i teraz dopiero wiem co to znaczy miłość.
gostek1994
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2009-08-21, 05:17

Post autor: gostek1994 »

To był gwałt jak najbardziej !

nie moge uwierzyc co wy w ogole piszecie tyle odpowiedzi ale zaden nawet nie wie co pier****


to bylo USILOWANIE GWALTU za to dostalby o polowe mniejsza kare
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

gostek1994 pisze:USILOWANIE GWALTU
Ale chyba doszło do stosunku prawda?! I ona już się nie mogła wtedy obronić.
Awatar użytkownika
klajka95
-#
-#
Posty: 190
Rejestracja: 2009-08-25, 23:25
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: klajka95 »

istnieje też coś takiego wśród chłopaków: chodzę z nia tylko po to, żeby ją przelecieć.
może właśnie o to mu chodziło, tylko, że juz nie chciał czekać? a może był zakompleksiony, bo żadna z nim "tego" nie chciała zrobić? rozne moga być powody, co nie zmienia faktu, że to było usiłowanie gwaltu. dobrze, że nie był na tyle zdesperowany, że cię nie zabral od siostry i od bajek i nie doszło do niczego, za co dziekowac Bogu. Moim zdaniem powinnaś o tym komus powiedzieć...albo chociaż ostrzec jego następne dziewczyny, bo chyba zerwałas z nim, tak?
Awatar użytkownika
Buziaczek
-#
-#
Posty: 62
Rejestracja: 2009-09-17, 19:16

Post autor: Buziaczek »

całkowity gwałt to to nie był, bo jednak do stosunku nie doszło ale jednak usilowanie gwałtu
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Ech, dlaczego Wy często nie patrzycie na datę tematu? Autorka już dawno tutaj nie zagląda, zamykam.
Zablokowany