pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Palenie

Rozmowy na temat używek i nałogów.
Awatar użytkownika
Insomnia
-#
-#
Posty: 106
Rejestracja: 2009-02-21, 19:34
Lokalizacja: sama nie wiem.

Post autor: Insomnia »

Nigdy nie paliłam i nie zamierzam tego zmieniać, całkowicie bezsensowny nałóg. ;)
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Insomnia pisze: całkowicie bezsensowny nałóg
Sądzisz, że obecni nałogowcy w przeszłości sądzili, że palenie jest fajne?
Nigdy nie mów nigdy.
Awatar użytkownika
Insomnia
-#
-#
Posty: 106
Rejestracja: 2009-02-21, 19:34
Lokalizacja: sama nie wiem.

Post autor: Insomnia »

Tandetna pisze:Sądzisz, że obecni nałogowcy w przeszłości sądzili, że palenie jest fajne?
Nigdy nie mów nigdy.
z obserwacji moich rówieśników, którzy palą widzę, że właśnie takie mają nastawienie-'palenie jest fajne'. Najwyraźniej ludzie zaczynają palić, tak żeby spróbowac, póżniej żeby się odstresować, później są już uzależnieni. W tej sytuacji zdecydowanie mogę powiedziec NIGDY, bo nie mam ochoty próbować papierosów, jak już napisałam wyżej to bezsensowne. ;)
Dragonfly
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2009-02-24, 17:25

Post autor: Dragonfly »

W klasie pierwszej gimnazjum zaczęłam palić papierosy i trwało to około roku. Na szczęście przyjaciele uświadomili mi że bycie palaczką wcale nie równa się z byciem lepszą osobą. Od tamtej chwili sięgnęłam po jakieś pojedyncze papierosy, okazjonalnie na jakiś imprezach, ale od nałogu uwolniłam się skutecznie i już nie ciągnie mnie do palenia.
kolibenek
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2009-03-28, 08:51

Post autor: kolibenek »

Ja pale od 6 lat. Palenie pomaga w stresowych sytuacjach bo człowiek się luzuje.
Gość

Post autor: Gość »

kolibenek pisze:a pale od 6 lat. Palenie pomaga w stresowych sytuacjach bo człowiek się luzuje.
palenie jest dobre dla ludzi słabych. Bo jeśli tylko to Ci pomaga w wyluzowaniu się to coś jest chyba nie tak.
jacek321.34
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2009-02-15, 13:28

Post autor: jacek321.34 »

Palenie to zgubny nałóg i kosztowny.
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Nie pale, ale moi rodzice palą noi brat który mieszka z nami ;)
Ale od pewnego czsu palą w wydzielonym pomieszczeniu...
Trochę mi to pszeszkadza bo dym papierosowy śmierdzi...jak dla mnie
Awatar użytkownika
Hard Candy.
-#
-#
Posty: 54
Rejestracja: 2009-05-10, 10:52

Post autor: Hard Candy. »

Tak. też kiedyś mówiłam, ze NIGDY nie zacznę palić. Zaczełam. I palę jak mam.
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Post autor: Lina »

Dla mnie palenie papierosów jest głupim nałogiem, bo z tego co mi wiadomo większej ,, fazy " nie będzie a tylko niszczysz swoje zdrowie i na darmo tracisz pieniądze. Wiem, że człowiek jest ciekawy wszystkiego dlatego wcale się nie dziwię się, że próbuję ale dlaczego to powtarza? Przecież na początku nie jesteś nałogowcem więc co ludzi a zwłaszcza młodych skłania do palenia? Odpowiedź jest prosta szpanerstwo i chęć zaimponowania innym a potem to się kończy nałogiem. Inna sytuacja jest z osobami, którzy palą okazyjnie np. na imprezach to też jestem w stanie zrozumieć ale trzeba uważać aby w ten sposób nie wpaść w nałóg. Znam taką osobę, która potrafi palić przez tydzień cały czas a przez pół roku nawet nie popatrzeć się na papierosy xD
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Kiedyś popalałam, teraz już nie:)
Z upływem lat stałam się raczej wielkim wrogiem papierosów, i doprowadziłam do tego, że moja mama rzuciła :)
Nie lubię dymu tytoniowego, i przeszkadza mi on. Duszę się. czasami jak ktoś ustanie koło mnie na przystanku autobusowym i pali papierosa mam ochotę zwrócić mu uwagę...
NaćpanaSłońcem.
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2009-05-21, 20:19

Post autor: NaćpanaSłońcem. »

Palę,pale ;/
Gówno jak nic .
Awatar użytkownika
RoZp
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2009-06-04, 21:49

Post autor: RoZp »

W wieku 16 lat zacząłem palić , po upływie roku po prostu mi się to przestało podobać.
Do dziś nie palę , ale muszę przyznać , że w bardzo nerwowych chwilach mnie ciągnie.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ja jak się denerwuje to też mam ochotę zapalić. Szczególnie jak kłócę się z tatą i wiem, że on nie zanosi i nie rozumie palenia, mam ochotę zapalić mu przed oczami...
Ja popalałam w szczeniackim wieku.
tanczenalace
-#
-#
Posty: 496
Rejestracja: 2009-05-22, 22:12

Post autor: tanczenalace »

nie paliłam i nie zamierzam ;]
ODPOWIEDZ