pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Palenie

Rozmowy na temat używek i nałogów.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Palenie

Post autor: Empatia »

Co sądzicie o paleniu papierosów? Może palicie? A jeśli nie,to przeszkadza Wam,gdy ktoś pali przy Was? ;)
Ja nie palę,popalałam jak byłam mała i głupia :mrgreen: Ale dym papierosowy mi nie przeszkadza ;) No chyba,że mi ktoś dmucha prosto w twarz :roll:
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

Nie paliłem, nie palę i palić nie zamierzam. Nie lubię papierosowego dymu, ale zdaję sobie sprawę, że tyle ludzi pali, dlatego nie robię komuś awantur jeżeli zapali obok mnie - miejsca bardzo zadymione zwyczajnie omijam.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Niki pisze:Co sądzicie o paleniu papierosów?
Nałóg jak każdy inny.
Niki pisze:Może palicie?
Owszem przez dłuższy czas. Od kilku miesięcy opamiętałam się i rzuciłam
Niki pisze:A jeśli nie,to przeszkadza Wam,gdy ktoś pali przy Was?
Brat pali więc jestem "skazana" na ten zapach, owszem teraz mnie denerwuje ale przyzwyczaiłam się.
vialink
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2008-12-17, 21:21
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: vialink »

hmm .. nie paliłem, nie palę ... i nie zamierzam.

Nałóg? Też i po jakimś czasie...

Ale myślę, że na początku u młodzieży często to ciekawość, chęć szpanu ... może przynależności do jakiejś grupy.
Szczerze bawi mnie jak podchodzi do mnie 12-latek i pyta "czy mam fajkę" ...


Czy mi przeszkadza? Niestety nie :/ obracam się w takim środowisku, że po prostu jestem do tego przyzwyczajony, chyba, ze jak pisała Niki, ktoś perfidnie dmucha na mnie dymem ...
Awatar użytkownika
Kazik
-#
-#
Posty: 73
Rejestracja: 2008-12-28, 01:53
Lokalizacja: Jedlina-Zdrój

Post autor: Kazik »

Paliłem kiedyś, ale to w wieku 10 lat może :D zamiast do kościoła, to w godzinkę całą paczkę spalałem z ziomkami :D hehe
Wcale nie chodziło o szpan, ale po prostu, po co siedzieć w kościele? :D
Teraz nie palę od właśnie 10-go roku życia :D
Dym mi nie przeszkadza, bo moi rodzice palą :)
A ogólnie to dla mnie najgorszy nałóg ze wszystkich możliwych, wolałbym chlać, jarać marihuanę niż palić papierosy :P Z tego niczego nie ma :) Po piwie to chociaż coś w głowie jest, jest śmiesznie itp :D
Awatar użytkownika
madafaka
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2008-12-30, 10:51

Post autor: madafaka »

Nie palę, zapachu nie znoszę - łatwiej wyrwać sie z alkoholizmu niz z nałogu nikotynowego :P
stelmach
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2009-01-11, 22:55

Post autor: stelmach »

Z 4-5 miesięcy temu coś tam popaliłem ale nie , to nie jest dla mnie . Ogolnie mi zapach przeszkadza:) A jesli chodzi o moich znajomych to w 70% palą:(:(
Awatar użytkownika
Miyu
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2009-01-14, 20:34

Post autor: Miyu »

Pale jak mam :) ale zazwyczaj wole wydawac kase na co innego.
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

madafaka pisze:łatwiej wyrwać sie z alkoholizmu niz z nałogu nikotynowego
oj chyba nie..


nie zamierzam palić. Często mam styczność z osobami palącymi które na dodatek proponują fajke mi i wtedy zawsze odmawiam. Moi znajomi wiedzą że nie palę ale zawsze mi proponują papierosa z grzeczności i oczywiście tolerują to że nie chcę i do niczego mnie nie zmuszają:)
Nie przeszkadza mi gdy ktoś przy mnie pali jeśli ten dym nie leci na mnie.
niewidzialna
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2009-01-26, 15:18

Post autor: niewidzialna »

Nie paliłam i nie będę paliła ;p dla mnie to po prostu wydanie kasy w błoto wole wydać na coś innego niż na fajki ... Zapewne przeszkadzałoby mi to ze ktoś w mojej obecności pali ponieważ nie lubię zapachu dymu ale naszczescie nie ma u mnie takiego problemu bo obracam się w środowisko które nie pali
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Osobiście nie palę i nie zamierzam póki co :D Wcześniej bardzo mi przeszkadzało kiedy ktoś palił w mojej obecności, ale teraz już mi to nie przeszkadza... przyzwyczaiłam się.
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

Unikam całkowicie kontaktu z papierosami.

Nie toleruję tego zapachu, a jest on niestety wszędzie - w szkole, w domu, na ulicy...
Miotła.
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2009-02-20, 19:11

Post autor: Miotła. »

Paradoksalnie nie lubię dymu tytoniowego. A może raczej nie ja, a moje oczy go nie znoszą. Mam strasznie wrażliwe oczy i nawet kiedy sama paliłam (bo niestety miałąm i taki epizot w swym życiu) to musiałam się nieźle nagimnastykować wydychając dym, żeby moje oczy to "przeżyły".

U mnie się zaczęło tak, że paliłam "na imprezach". I wiem z otoczenia, że wiele młodych ludzi tak zaczyna. A potem nie potrafią przestać.
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Sporadycznie palę. Kiedyś paliłam dużo, nawet bardzo. Przestałam z głupoty właściwie - chciałam udowodnić koledze, że nie jestem uzależniona. I udowodniłam ;)
Teraz czasem na imprezie.
Zauważyłam ostatnio, że dym coraz częściej mnie dusi i wywołuje kaszel. Pewnie przez to, że teraz z mojego otoczenia niewiele osób pali i zwyczajnie się odzwyczaiłam.
Rogik
-#
-#
Posty: 123
Rejestracja: 2009-02-15, 08:34

Post autor: Rogik »

Ja nigdy nie paliłem, nie palę i nie chcę palić.xD Dym mi przeszkadza. Jestem astmatykiem i wolę dbać o swoje oskrzela i płuca. Poza tym, szkoda byłoby mi kasy chyba. Jest tyle ciekawych rzeczy, które można byłoby kupić za kasę z dymu. ;) Jeśli ktoś pali przy mnie, po prostu odchodzę troszkę dalej, nie robię awantur. ;) Znajomych mam różnych, jedni palą drudzy nie, kolejni tylko na imprezach.
ODPOWIEDZ