pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jazda rowerem

Dział dla miłośników motoryzacji, mechaników, hobbystów. Porady, pytania - ogólne dyskusje.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Jazda rowerem

Post autor: Empatia »

Jak jeździcie na rowerze? Po jezdni czy zajmujecie pieszym chodnik? ;P A może macie ścieżki rowerowe w swoim mieście?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Lubię ten sport ;D
Kiedyś bardzo często robiliśmy rodzinne wycieczki rowerowe. Zawsze staraliśmy się wybierać polne drogi, bezpieczniejsze.
Ostatnio mam pecha do rowerów, a to opona, a to hamulec, a to moja noga :roll:
Dobry środek transportu kiedy trzeba jechać do biblioteki, do krawcowej, do kuzynki, do pracy ;)
Niki pisze:Po jezdni czy zajmujecie pieszym chodnik?
Praktycznie zawsze mam do pokonania kawałek głownej, bardzo ruchliwej trasy. Jakieś 200 metrów. Wtedy jadę chodnikiem, wiem, nieprzepisowo, ale to w trosce o moje życie i zdrowie.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Rose pisze:Wtedy jadę chodnikiem, wiem, nieprzepisowo, ale to w trosce o moje życie i zdrowie.
a gdzie troska o życie i zdrowie pieszego na chodniku ? :mrgreen:

Jak byłam mała, jeździłam jak szalona... do czasu. W 3kl podstawówki miałam drobny wypadek rowerowy. Pokłóciliśmy się z rowerem. Całkiem niedawno przeprosiłam się z nim i wsiadłam pierwszy raz od czasu wypadku. Ścieżek brak, chodników również, więc pozostaje tylko ruchliwa droga.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Ja jeżdżę swoją wiejską drogą :roll:
Chodzą po niej piesi. Jeżdżą samochody. Nikt mi nie powie, że to nieprzepisowe.

Jeśli już jestem w mieście to mam ścieżki rowerowe, po których się poruszam. Oczywiście zawsze znajdzie się na niej 10razy więcej przechodniów niż rowerów, no ale co ja się będę .. :?
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

jeżdżę codziennie po 10 kilometrów, nie wyobrażam sobie życia bez rowera.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

ewcia9494 pisze:jeżdżę codziennie po 10 kilometrów, nie wyobrażam sobie życia bez rowera.
Przypominam, że pytanie było inne.

Jeżdżę po ulicy, bo zawsze się boję, że na chodniku wjadę komuś w tyłek ;P A ścieżek rowerowych u mnie nie ma ;|
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Niki pisze:Przypominam, że pytanie było inne.
zagalopowałam się ;)


jeżdżę najczęściej po mało ruchliwym asfalcie i drogach polnych.

jeżdże po ulicy, chodnikiem też się zdarza :P

są ścieszki, takie w lesie, ale rzadko po nich jeżdzę.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ścieżek rowerowych u mnie nie ma dlatego zawsze jeżdżę do Tarnobrzega, tam jest genialna, ma jakieś 10 km.
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Jeżdżę najczęściej po ścieżkach rowerowych, a jak ich nie ma, to po ulicy. Prędzej samochód Cię wyminie niż pieszy zejdzie z drogi.
Awatar użytkownika
Snup
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2011-04-23, 22:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Snup »

Ja - zazwyczaj ulica, gdyż wybieram się na dłuższe przejażdżki po 40 - 50 km w jedną stronę. Nad jakieś jeziorko czy coś, albo lasu. Jeżeli jeżdżę po Poznaniu to chodnik i ścieżki rowerowe.
Awatar użytkownika
HUNTER
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2011-04-30, 18:56
Lokalizacja: WZW

Post autor: HUNTER »

Jeżdżę od czasu do czasu. Ścieżkami rowerowymi nie mam się co martwić gdyż rower mam na wsi, tam się jeździ gdzie chce :D
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Ścieżek rowerowych trochę w moim mieście jest, nie można narzekać raczej, jednak osobiście się nie wypowiem, bo na rowerze jeździć nie umiem. :)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

U nas są ścieżki rowerowe ale w weekendy są tak zawalone że jeździ sie jak w korku :P Osobiście nie przepadam za rowerek a odkąd mam auto to rower stoi nie ruszony. Jak już ruszać się na świeżym powietrzu to wybieram rolki.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Jakie ścieżki, jakie chodniki? U mnie na wsi? Zostaję tylko droga, na której bardzo rzadko kiedy jeżdżę rowerem (wąska droga a po drugie auta, które nawet nie odsuną się od ciebie). Kiedyś owszem nawet codziennie robiliśmy sobie wycieczki rowerowe, ale teraz nie ma z kim i co najważniejsze kierowcy coraz mniej zwracają na rowerzystów uwagę.
alakam1
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2012-12-14, 11:25

Post autor: alakam1 »

Po jezdni ja dostalam raz mandat za jazdę po chodniku
ODPOWIEDZ