pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Fotka.pl

Sieć...
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

miałam kiedyś jedno to mi zablokowali (nie wiem czemu) później założyłam 2 i usunęłam bo mnie wkurza fotka...;/ i mam o niej podobne zdanie jak Messu, zwłaszcza jeśli chodzi o system oceniania
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

mam tam konto, chociaż nie wiem po co, bo prawie tam nie zaglądam :P
Awatar użytkownika
Duśka
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2009-07-06, 23:59

Post autor: Duśka »

Miałam- skasowałam i już nie kusi ;p
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Miałam, 100000 lat temu, nawet nie pamiętam nicku. To jest poprostu śmieszne moim zdaniem.
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Mam konto bardziej anonimowe ; P
Nawet 2 zdjęcia wrzuciłam co przyniosło mi aż 8 znajomych którzy mnie rozpoznali .
Badziew i tyle . Skupisko wynegliżowanych panienek i pokemonów .
Awatar użytkownika
Lukasz
-#
-#
Posty: 263
Rejestracja: 2009-07-13, 16:11

Post autor: Lukasz »

Nie miałem tam konta i nie zamierzam mieć. Nie podoba mi się to i tyle :P
Bu pisze: A widok 13-letnich dziewczynek wymalowanych od czubka głowy w dół z dekoltami po pępek i robiących wyzywające pozy bardziej mnie śmieszy niż zachwyca.
Zgadzam się z tym. To jest najgorsze w tych serwisach. Nie będę już używał wulgarnych słów, aby określić kim te laski są według mnie :P
Awatar użytkownika
wolf
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2009-07-14, 23:43

Post autor: wolf »

Fotka, fotosik, Nasza klasa... To strony dla idiotów... Sorry może kogoś obraziłem...
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

wolf pisze:Nasza klasa...
Mam usunięte wszystki te ocenki , albumiki , podglądacze , bo sa takie opcje . Po prostu uważam że jeżeli ktoś jeest wpełni rozumu toi zrobi tak samo . Bo po co z naszej-klasi , portalu gdzie poszukuje sie znajomych z dawnych lat i nie tylko , robić fotke .pl ?

Sorry za OT .
Awatar użytkownika
4-listnaKoniczyna
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2009-07-05, 23:01

Post autor: 4-listnaKoniczyna »

Ja fotki.pl teraz nie mam. Kiedyś miałam ale usunęłam, znudziła mi się po prostu. Bez sensu jak ktoś wchodzi i pisze komentarze typu ślicznaś ty zostawiam maxik i liczę na to samo:D:D rozwalają mnie takie zachowania.

NAwet pamiętam jak się tam nazywałam. OMG to było straszne:D:D

Teraz nie zakładam bo to głupota. wejdę obczaić co i jak u znajomych na niej ale muszę pamiętać linki a z tym to problem więc rzadko wchodzę.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

teraz zrobili takie coś: fotky.pl i tam ponoć jest wszystko za free. Już nie mieli czego wymyślić :?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

figiel pisze:Mam usunięte wszystkie te ocenki , albumiki , podglądacze , bo sa takie opcje . Po prostu uważam że jeżeli ktoś jest w pełni rozumu toi zrobi tak samo .
Ja też mam zablokowane te opcje. Nie zależy mi na ocenach, super zdjęciach, na liczbie wyświetleń...
Awatar użytkownika
Paulicha
-#
-#
Posty: 106
Rejestracja: 2009-07-14, 14:51

Post autor: Paulicha »

Ja osobiście na naszej-klasie , te opcję też wyłączyłam . Wymyślają i wymyślają... często i gęsto to wręcz głupota .
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Dobra, dobra, to nie jest temat o naszej-klasie, Moi Drodzy ;)
Awatar użytkownika
klajka95
-#
-#
Posty: 190
Rejestracja: 2009-08-25, 23:25
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: klajka95 »

fotka? miałam. tzn chyba do tej pory jest, bo nie usuwałam :P ale mam to samo zdanie co każdy normalny człowiek. dzieci neo nie maja co robić :P . miałam tam konto, bo koleżanki mialy i myslalam, że to taki zwykły serwisik, zanim nie zaczeły do mnie pisać dzieci neo, których nie znam.. :P
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Na fotce miałam konto jakiś rok temu, ale po kilku dniach skasowałam. Te wszystkie komentarze typu:"Jejciu jakaś ty słiitaśśśna. Zostawiam maxik, buziole. Zapraszam do siebie, liczę na rewanż..." Czysty bezsens. Zawsze się śmiałam czytając te komentarze ;D
ODPOWIEDZ