pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Gdzie i na jakie studia się wybieracie?

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
wikaG
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2011-04-04, 21:10

Post autor: wikaG »

Ja sie zastanawiam nad studiami podyplomowymi na Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie... Ktos może słyszła cos o tej szkole? Bo chciałabym waszej opinii a nie wiedzy folderowej ;)
Awatar użytkownika
krasnolud7
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-01-09, 19:59

Post autor: krasnolud7 »

polecam :D

znajomy który tam studiował i zrobił podyplomowe mówił że bardzo fajna uczelnia,
ja co prawda skończyłem podyplomowkę gdzie indziej ale w sumie żałuje jak słyszę jego opowieści o poziomie nauczania i atmosferze tam panującej
Awatar użytkownika
wikaG
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2011-04-04, 21:10

Post autor: wikaG »

A no widzisz, to fajnie :)
A co skończył Twoj kolega?
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Ktos z moich znajomych też tam robi podyplomówkę. Narzeka, że duzo nauki, ale to chyba dobrze, że uczą... :roll:
Awatar użytkownika
krasnolud7
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-01-09, 19:59

Post autor: krasnolud7 »

wikaG pisze:A no widzisz, to fajnie :)
A co skończył Twoj kolega?
komunikację i biznes czy jakoś tak ;]]
Awatar użytkownika
wikaG
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2011-04-04, 21:10

Post autor: wikaG »

Pierwszy raz słysze nazwe takiego kierunku. Powiesz mi o nim cos więcej? Zapytasz znajomego - jeśli to nie problem oczywiscie. Bedę wdzieczna.
Awatar użytkownika
krasnolud7
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-01-09, 19:59

Post autor: krasnolud7 »

wikaG pisze:Pierwszy raz słysze nazwe takiego kierunku. Powiesz mi o nim cos więcej? Zapytasz znajomego - jeśli to nie problem oczywiscie. Bedę wdzieczna.
dokładniej Komunikacja w biznesie :lol:
pozwolę sobie zalinkować bezpośrednio
żebyś widziała o co kaman :lol:
www.wsptwp.eu/492/studia_podyplomowe_bi ... 20mid.html
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Całkiem to fajne,
ciekawe jak wygląda wersja e-learningowa :idea:
Awatar użytkownika
Vina
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2012-03-19, 10:20
Lokalizacja: Konstancin

Post autor: Vina »

Spoko- właśnie rozglądam się za fajnym kierunkiem, a studia e-learningowe to super sprawa dla zapracowanych, zawalonych nauką lub z różnych powodów nie mogących się wyrwać z domu:)
Byłam na ich stronie- fajne spotkania w ogóle organizuje ta szkoła:)
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

To dobry czas na myślenie o podyplomówkach, teraz szkoły się starają, bo matury, więc organizuja jakieś dni otwarte i te sprawy, można się wiecej dowiedzieć.

Vina, a jakie spotkania masz na myśli??
Awatar użytkownika
Vina
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2012-03-19, 10:20
Lokalizacja: Konstancin

Post autor: Vina »

galaxy pisze:To dobry czas na myślenie o podyplomówkach, teraz szkoły się starają, bo matury, więc organizuja jakieś dni otwarte i te sprawy, można się wiecej dowiedzieć.

Vina, a jakie spotkania masz na myśli??
za***isty cykl spotkań z ciekawymi osobami ze świata nauki, kultury, polityki i biznesu pt. „Szukając swojej drogi rozwoju”.
Znalazłam info., że wydarzenia będą odbywały się w okresie od kwietnia do października br. na wszystkich wydziałach WSP TWP. Warto sprawdzać... :spoko:
Zaproszono już Renatę Arendt-Dziurdzikowską, Martynę Wojciechowską i Katarzynę Montgomery - moje ukochane dziennikarki :jupi:

Fajni ludzie podpowiadają jakich dokonywać wyborów życiowych i zawodowych, aby żyć zgodnie ze sobą- czerpać profity i mieć satysfakcję. Trochę taka recepta jak żyć, ale im można uwierzyć i posłuchać- szczególnie, że nie znam osoby, która nie miałaby dylematów...

Spoko- ja sprawdzam i chce w tym uczestniczyć- podglądam co i jak na fanpage: SPOTKANIA

[ Dodano: 2012-05-07, 00:30 ]
No i co sprawdziłaś spotkania?

Ja śledzę i ap ropo podlodówek i w ogóle studiów- info dla reszty na WSP TWP- ruszyła rekrutacja! na wszystkich kierunkach i wydziałach- warto sprawdzić! Mnie coraz bardziej interesuje pedagogika- choć sama jestem tym zaskoczona:)
Awatar użytkownika
Elfica
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-09-29, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Elfica »

Przejrzałam sobie stronę tej szkoły, o której piszecie. Rzeczywiście fajne te kierunki mają. Na marketing polityczny to sama bym sobie poszła. Myślicie, że warto?
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

marketing polityczny jak najbardziej - przyszłosciowe i pracy nigdy chyba nie zabraknie!

Vina - podlodówki wymiatają!!!
Awatar użytkownika
Vina
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2012-03-19, 10:20
Lokalizacja: Konstancin

Post autor: Vina »

hihi - nie ma jak słowotwórstwo - między korektą błędów w programie, a gonitwą myśli:)

tak, czy siak - nadal sprawdzam tam podyplomowe studia :mg: , ale bardzo zaciekawiła mnie możliwość studiowania na odległość - to rewelacja dla kogoś kto pracuje i ma dużo zajęć
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

No tak, po co marnować życie siedząc na niewygodnych krzesełkach, lepiej u siebie na kanpaie :D
ODPOWIEDZ