pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Geny

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

Wytłumacz;)
Myślisz moja panno że to tak łatwo:)? Chodziło mi o to, że nie może być tak tragicznie, jak ty to opisujesz...
Ostatnio zmieniony 2009-09-19, 19:04 przez server, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

wszyscy mi mówią, że jestem bardzo podobna do mamy. Gdy patrzę na jej stare zdjęcia, i na moje z dzieciństwa, to jestesmy prawie identyczne! Odziedziczyłam po nij również humanistyczne cechy, miłość do książek i dyplomacje xD

po tacie trudny charakter i to, że zawsze muszę mieć ostatnie słowo...


to chyba tyle ;)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

server pisze:Myślisz moja panno, że to tak łatwo:)
Uch, nie mów tak do mnie i wiekiem się nie sugeruj, bo jest wpisany fałszywie ;P
server pisze:Chodziło mi o to, że nie może być tak tragicznie, jak ty to opisujesz...
A jednak może być i jest.
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

Uch, nie mów tak do mnie i wiekiem się nie sugeruj, bo jest wpisany fałszywie ;P
Dlaczego tak nie mogę mówić:)? A czekałem, aż to powiesz! Powiem ci tak: Gdy poczytałem parę twoich postów, byłem pod wielkim wrażeniem ale poźniej pojawiły się wątpliwości. Myślę sobie: Kurde balans, 12 lat a wymienia poglądy jak by miała przynajmniej 20:). Zgadłem panienko:)?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

server pisze:Dlaczego tak nie mogę mówić:)?
Bo trochę głupio się czuję ;D
server pisze:Zgadłem panienko:)?
Pudło, dziękuję, ale bez przesady ;D 15 lat mam.


I trochę zbaczamy z tematu, a tak nie powinno być, jeśli jeszcze coś, zapraszam do tematu 'Wyraź się...' lub na SB ;P
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

Niki pisze:Bo trochę głupio się czuję ;D
E tam , bez przesady, to tylko internet:)
Niki pisze:Pudło, dziękuję, ale bez przesady ;D 15 lat mam.
A byłem blisko, prawda:)?

[ Komentarz dodany przez: Niki: 2009-09-19, 20:51 ]
No aż tak blisko to nie ;P
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Większość swojego charakteru sama ukształtowałam. Nie chciałam być podobna ani do ojca ani do matki, chociaż i tak niektóre cechy odziedziczyłam po nich, bo natury tak łatwo nie da się zmienić. Większość cech mam po tacie jestem do niego podobna z wyglądu, nerwowość, bycia raczej samotnikiem i no skłonność do nałogów, lubię wypić i czasem zapalić, ale wiem kiedy przestać, nie chcę powtórzyć jego błędów. Co do mamy.. Ostatnio opowiadała jaka była w młodości, jestem prawie taka jak ona wtedy (:
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

M. pisze:Większość swojego charakteru sama ukształtowałam. Nie chciałam być podobna ani do ojca ani do matki, chociaż i tak niektóre cechy odziedziczyłam po nich, bo natury tak łatwo nie da się zmienić. Większość cech mam po tacie jestem do niego podobna z wyglądu, nerwowość, bycia raczej samotnikiem i no skłonność do nałogów, lubię wypić i czasem zapalić, ale wiem kiedy przestać, nie chcę powtórzyć jego błędów. Co do mamy.. Ostatnio opowiadała jaka była w młodości, jestem prawie taka jak ona wtedy (:
To smutne co mówisz, dobrze, że Ci się ułożyło. Jak to mówią: Jaka matka, taka córka:P
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Jeżeli o wygląd chodzi, to jestem toczka w toczkę kopią mamy. Oglądając jej zdjęcia z młodości, widzę siebie teraz. Charakter natomiast... Cóż, tu już bywa różnie. Gadatliwość 'mam' po ciotce - nie zamykają nam się buzie, zwłaszcza, kiedy się spotkamy. Talenta wszelkie - w tym dryg do pisania, umiejętność niejaką ściemniania i nakłaniania ludzi do swoich racji mam po tacie. Bujne życie alkoholowe po wujku. Skłonność do przesady, wybuchowość i nadmierną gestykulację - po babci.
Awatar użytkownika
You_Like?
-#
-#
Posty: 221
Rejestracja: 2009-09-21, 18:45

Post autor: You_Like? »

Ta. Niestety posiadam cechy po rodzicach. Wygląd zarówno charakter co oczywiście ma plusy jak i minusy. Jestem mieszańcem twarz po mamie i ta wrażliwa strona mnie a ciało wraz z moją szczerością i dosłownością po ojcu. No ,ale cóż nie ma co narzekać jest jak jest. 8)
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

Mnóstwo. Sylwetka i usta po mamie, oczy, nos i włosy po tacie.
Jeśli o charakter chodzi, po mamie zamiłowanie do tańca, bałaganiarstwo. Po tacie nerwowość, wybuchowość, egoizm, lenistwo ;). Po chrzestnej zainteresowanie w obych jezykach i kulturach.
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

jestem pół tata , pół mama :P
leniwa ale jak juz cos robie to poządnie, potrafie zachowac zimną krew itp :P
a z drugiej str wybuchowa jestem ; ]]
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Ja jestem ogólnie strasznie podobna do siostry. Mamy identyczny charakter i ten sam uśmiech.
Po tacie odziedziczyłam opaleniznę ;D
Po mamie to chyba nic nie odziedziczyłam. Jesteśmy zupełnie inne.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Mam charakter mojej mamy: jej opanowanie, dystans w stosunkach z nowymi ludźmi, nawet niektóre powiedzenia mamy identyczne. A i mamy bardzo podobny głos.
Z taty raczej cechy fizyczne - pełne usta, mocne, zdrowe zęby, taki sam kolor oczu. Charakteru jednak nawet w małym stopniu chyba po nim nie odziedziczyłam.
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Tak.
Z pewnością jestem podoba do mamy i o ile na co dzień jest to przyczyną naszych konfliktów to w głębi jestem z tego dumna.Dumna z tego,że oddziedziczyłam część jej siły,pewności siebie.Zresztą jestem także podobna do niej fizycznie.Niestety po ojcu także odziedziczyłam parę cech,jednakże nie ma w tym nic chlubnego.
ODPOWIEDZ