pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Geny

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Włosy, oczy, usta, nos po tacie. Po mamie brwi. Tak mi się wydaje. Cechy charakteru... Kurczę, ciężko mi stwierdzić. Emocjonalność po mamie, w pewnym stopniu. Po tacie być może tak zwany 'talent'. Bo moim zdaniem go ma, tylko nigdy nie miał warunków, by to wykorzystać i rozwinąć.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

moja babcia i rodzina, którą widzę rzadziej mówi, ze w we wszystkim co robie, we wszystkich ruchach przypominam moją mame, za to z charakteru jeste strasznie podobna do taty, kłótliwa, krzyczę mam włsne zdanie, uparta itp ';)
Awatar użytkownika
Raisins
-#
-#
Posty: 423
Rejestracja: 2010-06-30, 17:12

Post autor: Raisins »

Z twarzy zupełnie przypominam moją mamę - niestety. Włosy mam po tacie, takie proste i zupełnie nie nadają się do jakiegokolwiek ułożenia, jeśli chodzi o charakter to nie mam go po nikim z rodziny. Różnię się od nich i to bardzo.
Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

Charakter? No cóż wszyscy mówią, że jestem podobna i uparta jak tato. No i nawet ja zauważam to podobieństwo od jakiegoś czasu.
Poza tym sądzę, że emocjonalnie jestem podobna do babci.
Awatar użytkownika
kakina
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2010-06-23, 17:31
Lokalizacja: Z Nienacka

Post autor: kakina »

Ja jestem do taty podobna :) Charakterek mam po nim, jeśli chodzi o wygląd to też jesteśmy podobni, tyle że ja mam łagodniejsze rysy twarzy, a głos mam podobno identyczny jak mama ;D
Awatar użytkownika
Aguś15
-#
-#
Posty: 122
Rejestracja: 2010-09-17, 16:26
Lokalizacja: Krk

Post autor: Aguś15 »

Temperament po mamie, talent po dziadku, nos po tacie (na szczęście :P ) :D
ODPOWIEDZ