pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Alkohol

Rozmowy na temat używek i nałogów.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Nie piję. Nie lubię. Alkohol bardzo źle mi się kojarzy i wręcz nie mogę patrzeć na pijanych ludzi. Jeśli ktoś co jakiś czas się napije (podkreślam NAPIJE, a nie narąbie, uchleje czy Bóg wie co jeszcze) nie mam nic przeciwko. Jeśli przesadza... Jestem absolutnie na nie. Po alkoholu ludzie bywają nieobliczalni.
Awatar użytkownika
espaniolala
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2009-12-17, 20:30

Post autor: espaniolala »

Z alkoholem jak ze wszystkim co za duzo to niezdrowo ale czasami sie zapominamy i juz! Zyje sie raz trzeba probowac roznych smakow :)

Lubie alkohol ale w granicach pewnego rozsadku: piwo z przyjaciolmi, kilka drinkow na imprezie i wino do dobrego jedzonka :)
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

espaniolala pisze:trzeba probowac roznych smakow
o to właśnie;d
Awatar użytkownika
Ola9x
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2010-02-17, 15:56

Post autor: Ola9x »

Jeśli o mnie chodzi, to tylko okazyjnie - urodziny,impreza. Nie piję dużo, tyle aby wznieść toast i wystarczy. Staram się nie pić w towarzystwie rodziców, bo to dla nich pewnie niezbyt przyjemny widok (chyba,że lampka wina przez nich zaproponowana). A jeśli chodzi o picie w wieku 13-14 lat, to uważam,że jest to przesada..."wszystko jest dla ludzi" - ale takich,którzy zdają sobie sprawę z konsekwencji i wiedzą o co w tym chodzi. Potępiam picie dla szpanu.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Ola9x pisze:Potępiam picie dla szpanu.
właśnie, sama mam 15 lat i czasem zdarza mi sie na jakiejś imprezie coś wypić, ale nie lubie takiego czegoś "wypije, bo znajomi też piją"
Awatar użytkownika
ebony bones!
-#
-#
Posty: 151
Rejestracja: 2010-03-07, 12:33
Lokalizacja: z google.

Post autor: ebony bones! »

Alkohol piję okazyjnie. Nie jestem osobą, która od piątku do soboty szlaja się po pubach. Wolę usiąść w rodzinnym gronie, napić się lampki winy, whiskey albo czegoś słodszego. Staram się pić tak żeby nie mieć kaca i czuć się w miarę okay ; )
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

ebony bones! pisze:Wolę usiąść w rodzinnym gronie, napić się lampki winy, whiskey albo czegoś słodszego.
w rodzinnym gronie przyjmuję tylko wypicie czasem z tatą piwa albo lampkę wina (oboje uwielbiamy wino). Tak poza tematem nie lubię słodkich alkoholi ;/
Piję od czasu do czasu, najczęściej wino. Nie przepadam za wódką, piwo przeżyję, ale z wiekiem piję go coraz mniej.
Zdarza mi się czasami wypić za dużo, zdarza mi się mieć kaca.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Piję tylko okazyjnie. Kaca jeszcze nigdy nie miałam i bardzo dobrze. Mam nad sobą kontrolę. Okropny jest widok zataczającej się grupy nastolatków.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Zdarzy się wypić piwko, ale wódki nie tknę.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

psychiczna pisze:Zdarzy się wypić piwko, ale wódki nie tknę.
Mam tak samo.
Piłam czasem drinki, ale samej wódki jeszcze nigdy i mnie do tego nie ciągnie.
Jeszcze wina się lubię czasami napić.
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Mam takie postanowienie że nigdy nie tknę alkoholu i jak na razie to się udaje, a wiem że to jest możliwe ponieważ jeden z moich braci w ogóle nie pije nie pali itp. zadaje się z takim towarzystwem że dla normalnego śmiertelnika było by to trudne ale on tak potrafi.
Awatar użytkownika
Blue
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2010-03-09, 13:56
Lokalizacja: :)

Post autor: Blue »

Okazyjnie. Za alkoholem nie przepadam, ale czasem po prostu nie wypada odmówić.
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Blue, Zawsze można odmówić, :)
Awatar użytkownika
flammable.
-#
-#
Posty: 166
Rejestracja: 2010-03-01, 00:11

Post autor: flammable. »

czasem ze znajomymi, czy z rodziną wypiję lampkę wina. zdarza się wypić piwo, ale to bardzo, bardzo rzadko. nienawidzę wódki, sam zapach mnie odpycha.
nie lubię osób upijających się do nieprzytomności, później przechwalanie się ile wypił, i ile imprez zaliczył w jeden weekend...
ostatnio zostaliśmy ze znajomymi zbluzgani przez jakichś 14latków za to, że odmówiliśmy im kupna alkoholu;| Boże widzisz i nie grzmisz.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Postanowiłam z tym skończyć! O!
ODPOWIEDZ