pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kolor oczu.

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Kolor oczu.

Post autor: selene »

Na pewno słyszeliście kiedyś powiedzenie, że oczy są zwierciadłem duszy 8) . Zgadzacie się z tym? Jaki jest wasz kolor tęczówek, a jaki chcielibyście mieć?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Nie wiem, czy to zwierciadło duszy, ale są ważnym elementem.

Swoje oczy lubię, bo są nietypowe, większa część jest zielona, a przy źrenicach mają brązowe obwódki.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Kocham facetów z błękitnymi lub czekoladowymi oczami, mogę się w nie wpatrywać bez końca...

Ja, podobnie jak Niki, mam nietypowy kolor oczu. W środku są czekoladowo- zielone, czasem złote i mają ciemnoniebieską obwódkę :>
Awatar użytkownika
ślepa0uliczka
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2009-11-06, 11:12
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: ślepa0uliczka »

Do tego czy są zwierciadłem duszy to nie wiem czy można tak to ująć. W każdym bądź razie są ważne, a kontakt wzrokowy między ludźmi jest niezbędny. Ja jestem szatynką [chociaż chciałabym być brunetką] i mam brązowe oczy. I jak najbardziej mi to pasuje ;)
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Szaro-niebieskie. Jeżeli oczy są zwierciadłem duszy, to moja jest wyjątkowo pospolita.
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

Piwne. Chciałabym mieć ciemniejsze, a jak już kompletnie zmienić ich kolor to błękitne.
Awatar użytkownika
Zua.
-#
-#
Posty: 239
Rejestracja: 2009-10-30, 11:32

Post autor: Zua. »

Ja mam nietypowy kolor oczu. Zielono-piwne.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Re: Kolor oczu.

Post autor: psychiczna »

Moje oczy są brązowe/piwne i nie chce zamienić ich na żadne inne.
selene pisze:Na pewno słyszeliście kiedyś powiedzenie, że oczy są zwierciadłem duszy 8) . Zgadzacie się z tym?
Coś w tym jest. Z oczu można wyczytać dużo informacji dotyczących emocji czy osobowości innych ludzi.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja mam niby zielone, ale nie do końca. Kiedyś zrobie sobie tak jak ma Manson. :lol:
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Nie wiem czy oczy są zwierciadłem duszy. Mam podobno dość nie typowe oczy, nieobecne, dziwne co do koloru sama nie wiem do końca jakie mam niby brązowe, piwne czy zielone no i całą pewnością nie chce ich zmieniać są moim największym atutem. ;]
Awatar użytkownika
Magda.Mała.Mi
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2009-11-15, 10:32

Post autor: Magda.Mała.Mi »

mam niebieskie, chciałabym mieć bardziej niebieskie albo zielone. chłopakom zawsze najbardziej podobały się moje oczy.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Mam jakieś takie brzydkie : zielono -niebiesko-szare
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

miałam kiedyś niebieskie, poźniej zielone a teraz mam zielono-niebieskie, mówią, że ładne;p
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

a ja mam oczy chyba mocno zielone Zawsze mi sie podobały piwne no ale nie narzekam na swoje ;)
Awatar użytkownika
Angel
-#
-#
Posty: 182
Rejestracja: 2009-07-25, 09:05

Post autor: Angel »

Tak oczy są zwierciadłem duszy. Dzięki nim możemy się najczęściej zorientować np. czy druga osoba mówi prawdę, jaki jest stan emocjonalny. Oczy też mówią dużo o naszym zdrowiu, stanie zdrowia. Sama mam duże, zielono-szare oczy. Bardzo podobają mi się piwne, brązowe oczy u mężczyzn. Mój mężczyzna ma właśnie takie ;)
ODPOWIEDZ