pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wigilia klasowa

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Wigilia klasowa

Post autor: Empatia »

Organizujecie wigilie klasowe? Lubicie je czy może omijacie takie wigilie, bo jest nudno i sztywno? ;>
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Organizowaliśmy. Uwielbiam ten czas, choć czasem było w tym coś udawanego. Życzysz wszystkiego najlepszego osobie, z którą na co dzień w ogólnie nie rozmawiasz i udajecie, że między Wami wszystko jest ok. Albo nie udajecie, a wtedy atmosfera jest nieciekawa.
Ja kochałam czas kiedy wymienialiśmy się życzeniami, dzieliliśmy opłatkiem, śpiewaliśmy kolędy itd.itd.
Awatar użytkownika
madafaka
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2008-12-30, 10:51

Post autor: madafaka »

No tak Niki dopiero wtedy zobaczą Cie w sql? ;P U nas sie nie organizowało mieliśmy słabe wychowawczynie pod tym względem ;P Natomiast inne klasy miały mase wszelkiego dobra ;P
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

madafaka pisze:No tak Niki dopiero wtedy zobaczą Cie w sql? ;P
Pff, a nawet wcześniej, za to Ciebie już nie zobaczą ;P


Organizujemy, w tym roku będzie to nasza ostatnia wigilia - 10 wigilia razem. Przeważnie wszystkie klasy organizują w ten sam dzień, więc można też spokojnie iść i złożyć życzenia innym osobom. Może i coś udawanego w tym jest, ale atmosfera i tak jest genialna. Mimo tego, że nie jesteśmy bardzo zgraną klasą.
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

Tak, organizujemy. Zdarzyło mi się raz nie pójść na takie spotkanie. Zazwyczaj jestem na nich i jest w porządku. Każdy losuje wcześniej karteczki z imionami osób z klasy i kupuje prezenty. Jest zabawnie, bo nie każdy wie, kto kupuje mu prezent i jest jakiś element zaskoczenia.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Zawsze organizowano wigilię klasową i jeszcze nigdy nie opuściłam takiego spotkania. W podstawówce było genialnie.Teraz jest inaczej i najchętniej omijałabym takie imprezy szerokim łukiem. Atmosfera jest strasznie sztuczna.
Jelly. pisze:Każdy losuje wcześniej karteczki z imionami osób z klasy i kupuje prezenty. Jest zabawnie, bo nie każdy wie, kto kupuje mu prezent i jest jakiś element zaskoczenia
U nas też tak jest. Z tym, że potem wszyscy biegają, wypytują kto kogo ma i z niespodzianki nici .
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

selene pisze:potem wszyscy biegają, wypytują kto kogo ma i z niespodzianki nici
No u nas też tak jest, ale niektórzy specjalnie nie mówią, żeby ta niespodzianka się udała. W tym miesiącu już losowaliśmy i jeszcze nie wiem, kto mnie ma :D
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Moja klasa jest na tyle zgrana, że wigilia klasowa przebiega bez większych zakłóceń. Są prezenty, jest kupa śmiechu, czasami coś odwalimy, a potem do domu. Co prawda, wolałam wigilie w gimnazjum, ale teraz też nie mogę narzekać.
Awatar użytkownika
Flowers.
-#
-#
Posty: 194
Rejestracja: 2009-07-20, 13:32
Lokalizacja: Wlkp.

Post autor: Flowers. »

Urywam się z nich wcześniej żeby nie sprzątać. Zazwyczaj po klasie latają pierniki, cola leje się po podłodze, a wszyscy śpiewają Jingle Bombs.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

na moich wigiliach klasowych w liceum najpierw coś jedliśmy, potem dawaliśmy sobie prezenty a później piłam z dziewczynami piwo w toalecie. To były czasy :P
Lecz ogólnie przesłanie i tak zawsze było - jak najszybciej do domu.
Awatar użytkownika
nieobecny
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2010-04-07, 11:03
Lokalizacja: Silesia

Post autor: nieobecny »

Ja chodzę na wigilie klasowe, nigdy nie jest nudno, a że u nas w klasie większość to chrześcijanie, 2 ateistów, jeden anglikanin, i ja buddysta. Mamy egzotycznie... :D
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

W gimnazjum chodziłam na wigilie klasowe. Fajnie było :P
Na ostatniej takiej wigilii się nie pojawiłam, nie chciało mi się ;p
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Rok temu ja ze swoją klasą zorganizowaliśmy taką wigilię klasową :piwo: :piwo: :piwo:
Między innymi butelka po wodzie z % popijana sokiem 8)
I nie tylko w mojej klasie. Grono pedagogiczne się zorientowało i z tego powodu zakazało wigilii klasowych... w tym roku szkolnym się nie odbyła... za rok chyba też... :roll:
ODPOWIEDZ