pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Podszywanie się pod innych.

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

uniqex33 pisze:Może ktoś wysyłał innym Wasze zdjęcia mówiąc, że to on?
tak,zdarzylo mi sie to kiedys. Nieprzyjemna sytuacja.

Dlaczego ludzie to robia,chca poczuc sie lepiej,dowartościowują się w tej sposób. Wstawiaja fotki osob,które wygladaja tak jakby chciala ta osoba wygladac . Troche zalosny sposob na podniesienie swojej samooceny chociazby z tego względu,ze to nie ta osobe sie chwali tylko ta co jest na zdj.
Awatar użytkownika
kakina
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2010-06-23, 17:31
Lokalizacja: Z Nienacka

Post autor: kakina »

Do mnie kiedyś na nk napisał chłopak że chciałby mnie poznac i takie tam. Ze zdjecia był przystojny... szkoda tylko że zdjęcie aktora i to wcale nie jakieś wyszukane ;/ A najlepsze było to że jakieś dziewczyny mu to zdjęcie komentowały ;D znalazłam w necie to zdjęcie i wysłałam mu link oczywiście śmiejąc sie z tego http://film.interia.pl/telewizja/serial ... 45897,3723 już się nie odezwał ale po tygodniu sprawdzaiłam, zmienił fotke na innego aktora :lol:
Awatar użytkownika
Morfeusz
-#
-#
Posty: 65
Rejestracja: 2010-06-04, 20:44

Post autor: Morfeusz »

kakina pisze:Do mnie kiedyś na nk napisał chłopak że chciałby mnie poznac i takie tam. Ze zdjecia był przystojny... szkoda tylko że zdjęcie aktora i to wcale nie jakieś wyszukane ;/ A najlepsze było to że jakieś dziewczyny mu to zdjęcie komentowały ;D znalazłam w necie to zdjęcie i wysłałam mu link oczywiście śmiejąc sie z tego http://film.interia.pl/te...ch,1245897,3723 już się nie odezwał ale po tygodniu sprawdzaiłam, zmienił fotke na innego aktora
Musiał się niezle dowartościować wstawiając zdjęcie Tomasza Ciachorowskiego.

Co do tematu, ludzie którzy podają się za innych to przeważnie niedowartościowani, próbujący zwrócić na siebie uwagę osoby. Próbują się stać tymi którzy są na zdjęciu dogłębnie się z nimi utożsamiając. Większość z nich Tacy ludzie są niegrożni.
Jednak istnieją też pewne jednostki, które w wyrachowany sposób podszywają się pod innych aby uzyskać własne korzyści.
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Morfeusz pisze:Co do tematu, ludzie którzy podają się za innych to przeważnie niedowartościowani, próbujący zwrócić na siebie uwagę osoby. Próbują się stać tymi którzy są na zdjęciu dogłębnie się z nimi utożsamiając. Większość z nich Tacy ludzie są niegrożni.
Jednak istnieją też pewne jednostki, które w wyrachowany sposób podszywają się pod innych aby uzyskać własne korzyści.
Naliczyłem 5 błędów logicznych :? Co do ostatniego zdania sam kiedyś napisałem (jako moja kumpela z klasy) do młodszego typa ze szkoły. Po paru sms'ach poprosił(em/am) żeby doładował mi konto - zrobił to bez wahania, potem nie odpisywałem 8) Wiem, wiem, jestem *em.
Awatar użytkownika
Morfeusz
-#
-#
Posty: 65
Rejestracja: 2010-06-04, 20:44

Post autor: Morfeusz »

Cyklon pisze:Naliczyłem 5 błędów logicznych
Cholera, 11 lat nauki polskiego i dalej takie byki logiczne robie :/
Na wypracowaniach miałem margines cały czerwony od tego. To chyba wina mojej roztrzepanej natury i braku przywiązania do znaczenia słów.
Da się to jakoś leczyć?
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Morfeusz pisze:Da się to jakoś leczyć?
Żeby nie było nie na temat, załóż oddzielny w dziale "Wasze Problemy" - spróbujemy pomóc. : )
Awatar użytkownika
Raisins
-#
-#
Posty: 423
Rejestracja: 2010-06-30, 17:12

Post autor: Raisins »

Cóż, taki człowiek najwidoczniej wstydzi się tym kim jest, ma kompleksy i chce żeby inni się z niego nie naśmiewali. Nigdy nie zdarzyło mi się żeby ktoś wysłał do mnie nie swoje zdjęcie. Mam nadzieję, że mojego jako swoje też nie, ale skąd mogę to wiedzieć?
Awatar użytkownika
Rapovax3
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2009-11-27, 10:42
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Rapovax3 »

tak . spotkałam się z taką syt . :/ moja przyjaciółka jakiś czas temu poznała takiego chłopaka na fotce .. co prawda głupie bo głupie ale prawdziwe . zaczęli ze sobą pisać. ten chłopak na profilu miał zdjęcie takiego skejta . od razu zapytałam się mojej przyjaciółki czy nie wydaje jej się , że ten chłopak to zwykły fake . powiedziała, że ma takie podejrzenia , więc poprosiła go o to aby wysłał jej więcej swoich zdjęć . chłopak faktycznie wysłał jej swoje zdjęcia , więc jej i moje obawy się zmniejszyły. jednak po jakimś czasie " koleś " ten przestał wchodzić na fotkę na gadu . tak jakby w ogóle znikł . okazało się , że cudowny chłopak , ideał dla mojej przyjaciółki to dziewczyna :!: . założyła profil , dodała jakieś zdjęcia które wcześniej ukradła jakiemuś chłopakowi . :!:

myślę , że takie osoby które dodają nie swoje zdjęcia , to po prostu czują się niedowartościowane , nie mają co robić , chcą się zabawić czyimś kosztem . :] .

do mojego chłopaka kiedyś pisała taka laska , i wysłała mu moje zdjęcie że niby to ona. :/ :D . wyśmialiśmy ją. :)
ODPOWIEDZ