pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wagary

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Wagary

Post autor: maadzia13 »

:mrgreen: Często wagarujecie? Dlaczego? Po to by uniknąć kartkówki, sprawdzianu, czy tak po prostu nie chce Wam się siedzieć w szkole? Jak wyglądają Wasze wagary? W jakie najczęściej chodzicie miejsca i co tam robicie? :P Chodzicie sami, czy może całą klasą? A może nie wagarujecie i jesteście uczniami odznaczającymi się wzorową frekwencją?
Zapraszam do dyskusji :) Oczywiście na temat związany z wagarami :P
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

Nie chodzę na wagary :P Nie lubię, bo:
a) Przeważnie na nich cała ekipa pali/pije, a ja nie robię ani jednego, ani drugiego
b) Wolę wolny czas inaczej zagospodarować niż szwędanie się niewiadomo gdzie
c) Bardzo dużo wynoszę z lekcji, więc szkoda mi marnować tego czasu, bo będę musiał uczyć się w domu. To nieopłacalne.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja chodzę raz na rok :D
Awatar użytkownika
Jeszcze_Raz
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2009-01-07, 13:23

Post autor: Jeszcze_Raz »

Raczej nie chodzę, chociaż zdarzyło mi się :D
Pamiętam jak zwialiśmy w gimnazjum całą klasą... pierwszy i ostatni raz :mrgreen:
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Nie chodzę,bez sensu,może parę razy się zdarzyło,ale nie jestem za wagarami ;)
Jak już nie chcę iść do szkoły,to po prostu nie idę,zostaję w domu i tyle ;)
Awatar użytkownika
Miyu
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2009-01-14, 20:34

Post autor: Miyu »

Aktualnie moje chodzenie do szkoly ogranicza sie na przychodzenie na 2-3 lekcje i pozostawanie na gora 2-3 godizny lekcyjne :)
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Moje wagary wyglądają tak: albo zostaję w domu i do szkoły w ogóle nie idę, albo idę z dwóch ostatnich lekcji-do domu. Nie widz sensu w tym żeby uciekać ze szkoły i łazić po mieście. W gimnazjum często mi się zdarzało "uciekać" z lekcji (zazwyczaj z powodu złego samopoczucia albo po prostu siedzieć mi się nie chciało). Aktualnie nie uciekam z lekcji
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

Nie chodzę, nie ma to zbytnio sensu, szczególnie, jeśli ktoś by mnie na tym przyłapał.
Iść wcześniej sobie nie chcę, gdyż od razu zjechałabym w zachowaniu do nieodpowiedniego.l
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Ja również nie wagaruję :) Jeżeli już nie chcę iść do szkoły to zostaję w domu. Przynajmniej się wyśpię, nadrobię jakieś zaległości, bądź pouczę się na następny dzień. Zostając w domu chcę zrobić coś pożytecznego. A chodzenie bez celu po mieście w czasie lekcji jakoś nie sprawia mi przyjemności :)
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

A ja zapytam: jaki jest powód Waszych wagarów? problemy z nauką, dawanie się we znaki nudy, prześladowanie psychiczne, a może coś innego?

Czasem porządni ludzie i uczniowie wagarują, bo uciekają od szkolnych problemów - kolegów, którzy często ich - mówiąc trochę z przesadą - szantażują.
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

lui13 pisze:A ja zapytam: jaki jest powód Waszych wagarów?
a ja odpowiem (chociaż pisałam o tym wyżej). Kiedyś wychodziłam z lekcji np. jak się źle czułam albo ostatnia lekcja była mało ważna. Najczęściej powodem było to pierwsze. Ale miałam na to przyzwolenie rodziców. Tato mi tłumaczył że jak się będe źle czuła to mam wracać do domu, więc jak nie mogłam wytrzymać to wracałam.
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

A nie boicie si o swoje zachowanie, ze majac ucieczke, nawet uzasadniona z pozwoleniem od rodzicow - to je sobie obnizycie?
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

lui13 pisze:A nie boicie si o swoje zachowanie, ze majac ucieczke, nawet uzasadniona z pozwoleniem od rodzicow - to je sobie obnizycie?
nie. nikt mi zachowania nie obniżał. Moja wychowawczyni wiedziała jak to ze mną jest. I moje wcześniejsze wracanie do domu nie wpływało na moje zachowanie. Aktualnie siedzę w szkole tak jak powinnam, bo teraz jestem w stanie więcej wytrzymać:)
Awatar użytkownika
Amiyo
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2009-02-06, 23:35

Post autor: Amiyo »

Tylko raz w podstawówce poszliśmy na wagary całą klasą. Byliśmy jeszcze gówniarzami i myśleliśmy sobie: 'Po co chodzić teraz, w gimnazjum bedzie fajniej'.
Przychodzimy do gimnazjum a tu surprajs! Za każdą opuszczoną godzinę lekcyjną -2 pkt., za wyjście poza teren szkoły -20 pkt., nie wypełnianie poleceń nauczyciela -5 pkt., zagrożenie życia -10 pkt. itd, itp. Niedawno 2B uciekła chyba z Matematyki, dyro sie wkurzył i po -40 pkt im wstawił :/ Czyli na dzieńdobry zachowanie poprawne, albo nieodpowiednie. 3 słowami: nie opłaca się. [przynajmniej w mojej beznadziejnej budzie, z pomylonym v-ce dyrektorem na czele -,-]
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

Tylko raz w podstawówce poszliśmy na wagary całą klasą. Byliśmy jeszcze gówniarzami i myśleliśmy sobie: 'Po co chodzić teraz, w gimnazjum bedzie fajniej'.
Przychodzimy do gimnazjum a tu surprajs! Za każdą opuszczoną godzinę lekcyjną -2 pkt., za wyjście poza teren szkoły -20 pkt., nie wypełnianie poleceń nauczyciela -5 pkt., zagrożenie życia -10 pkt. itd, itp. Niedawno 2B uciekła chyba z Matematyki, dyro sie wkurzył i po -40 pkt im wstawił :/ Czyli na dzieńdobry zachowanie poprawne, albo nieodpowiednie. 3 słowami: nie opłaca się. [przynajmniej w mojej beznadziejnej budzie, z pomylonym v-ce dyrektorem na czele -,-]
My nie mamy tak :P My mamy ileś kategorii, gdzie nauczyciel wstawia 0-3 pkt za jego przestrzeganie - jak gdzieś pojawi się 1 - zjazd do nieodpowiedniego.. a za jedną lub dwie ucieczki jest 1 pkt, za kolejne już jest 0 w tej kategorii, czyli nadal można mieć nieodpowiednie, chyba, że gdzieś w innej kategorii będziesz miała kolejne 0 to już naganne.. Też jestem zdania, że się nie opłaca, ale niektórzy nie przywiązują wagi do zachowania bo mówią np. "to tylko jeden durny wyraz" :roll:
ODPOWIEDZ