pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Zeszyty

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Zeszyty

Post autor: Heroine. »

Chciałam się spytac o wasze przedmiotowe zeszyty ;]

Prowadzicie je starannie czy raczej 'na odwal się'? ;P
Nauczyciele je Wam sprawdzają?

Zdarza się Wam, że macie jeden zeszyt od wielu przedmiotów?

A może w ogóle nie prowadzicie zeszytów, a notatki zapisujecie na kartkach?;)
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Wydaję mi sie, że był już podobny temat...
Ja mam jeden zeszyt do historii, wosu, fizyki i niemieckiego, ten sam zeszyt służy mi jeszcze jako brudnopis i do rysowania kiedy to nudzi mi się na wosie.

Zeszyty prowadzę starannie, ale tylko do niektórych przedmiotów, np. laboratorium, chemia, ochrona wód, reszta to tak na odwal się.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Zeszyty w liceum zaczęłam prowadzić(No chociaż staram się) starannie.
Mam jeden zeszyt od każdego przedmiotu, ale są to zeszyty bardzo cienkie.

I bazgrze jak kura pazurek a mój zeszyt od fizyki wygląda okropnie !!
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Jak byłam w liceum to moje zeszyty nie przedstawiały sobą niczego dobrego.
Teraz piszę na kartkach, bo lepiej mi się z nich uczy i nie muszę tyle dźwigać w torebce. Ogólnie na wykładach notuje się dość szybko, ale staram się pisać najbardziej wyraźnie i starannie jak się da, bo już miałam doświadczenia, że podczas nauki sama siebie nie mogłam się doczytać ;]
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Jak chodziłam do liceum to prowadziłam zeszyty bardzo starannie. Potem na studiach zazwyczaj nagrywałam wykłady albo po prostu robiłam zdjęcia slajdów i potem to drukowałam A na ćwiczeniach miałam jeden zeszyt do wszystkiego ale zawsze wszystko starannie pozaznaczane.
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Teoretycznie mam zeszyt do każdego przedmiotu,praktycznie większość notatek mam na luźnych książkach,przy danym temacie.Ogólnie notatki mam zawsze schludne i staranne i nigdy nie miałam problemów z rozczytaniem swoich 'bazgrołów' :)
Awatar użytkownika
Iwona
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2010-03-31, 18:11

Post autor: Iwona »

Mam zeszyt do każdego przedmiotu i staram się je prowadzić starannie.Chociaż lepiej mi się uczy z notatek które mam na osobnych kartkach:p
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

NAwiedzonA pisze:Wydaję mi sie, że był już podobny temat...
Chyba o rysunkach na ostatnich stronach.

Mam zeszyt do każdego przedmiotu, zazwyczaj jest schludny i bez zbędnych rysunków, jestem wzrokowcem, więc muszę mieć wszystko czytelnie, wiele rzeczy podkreślam, zaznaczam itp., bo tak łatwiej mi się uczyć. Jednakże ostatnio mam tylko skserowane notatki z powodu niemożności pisania, co jest ogromnie uciążliwe, zwłaszcza, jeżeli nie mogę się odczytać po koledze.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

W Technikum dbałam o zeszyty. Teraz mam jeden do wszystkich przedmiotów wystarcza w zupełności.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Zależy jaki przedmiot. Przykładowo, matematyka. Nie wiadomo gdzie lekcja się kończy, a gdzie zaczyna - tematów praktycznie nie piszę, a i z estetyką zbytnio się nie staram. Rysunki na marginesach, jakieś bazgroły niekoniecznie związane z obliczeniami. Polski nieco lepiej. Właściwie wszystko zależy od mojego podejścia do danego przedmiotu i od tego czy nudzę się na lekcjach.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Dbam jedynie o zeszyty do przedmiotów zawodowych. Prowadzę je wyjątkowo starannie. ;D
Reszta jest prowadzona właśnie "na odwal".
Zdarza się również, że notuję na kartkach.
Natomiast do religii, po, historii i woku mam jeden zeszyt, który robi mi przy okazji za brudnopis i zdarza się też, że są tam notatki z innych przedmiotów. ;D
Ogólnie w większości moich zeszytów nie da się prawie niczego rozczytać ;p
akiram
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2009-07-05, 16:28

Post autor: akiram »

Najstaranniej staram się prowadzić zeszyt z przedmiotów rozszerzonych, tzn. od bio i chemii.
Jeœli chodzi o resztę zeszytów... To zależy. Generalnie wszędzie można znaleŸć dużo mojej twórczoœci - efekt nudzenia się na lekcji. Najlepiej pod tym względem prezentuje się zwłaszcza zeszyt od fizyki - cały mój rzšd na każdej lekcji zostawia w nim jakiœ œlad po sobie :]
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

w obecnej chwili prowadzę jeden zeszyt, do matematyki . jeszcze niedawno miałam do religii,ale sprawdzony, więc nie widzę sensu prowadzić go dalej. do polskiego i wosu prowadziłam,ale skończyły mi się kartki i do tej pory nie kupiłam drugiego. geografię i niemiecki miałam przez 2 miesiące, al ten pierwszy poszedł na rozpałkę w piecu :P
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Zeszyt z matmy to istna masakra a do tego babka sprawdza i jest bardzo wymagająca.
Mimo, że staram się pisać starannie to jak to w matematyce bywa zdarzy się błąd i wtedy kreślę. Szanowną panią D. przyprawia to o białą gorączkę. Reszta zeszytów jest w niezłym stanie. Tylko niekiedy są pomazane marginesy xD
Zeszyt do historii i geografii mam jeden bo uczy ta sama nauczycielka.
Awatar użytkownika
Crocodile
-#
-#
Posty: 154
Rejestracja: 2010-04-03, 18:46

Post autor: Crocodile »

W szkole zeszyty prowadziłem systematycznie i dość skrupulatnie. Jedyne co je wyróżniało to ogromna ilość rysunków na ostatnich stronach.
Na studiach zaprzestałem notowania. Wolę kserować ;p
ODPOWIEDZ