pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Zeszyty

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

pisze ale nie na każdej lekcji,. Zeszyty prowadze tak zeby było, czasm w ogóle nie moge sie doczytać tego co napisałam xd
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Wszystkie przedmioty prowadzę zazwyczaj w jednym zeszycie, a jak nauczyciel zapowiada, że będzie sprawdzał zeszyt, pożyczam od koleżanki, przepisuję i prowadzę go dalej.
Awatar użytkownika
leniuch
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2010-04-03, 21:16
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: leniuch »

Prowadzić, prowadzę ze wszystkiego, ale najbardziej ukochałem zeszyt z polskiego, nie tylko swój. Istne albumy, chociaż mało kto potrafi rysować, jest to najlepsze zajęcie na tej lekcji.
Awatar użytkownika
Cammie
-#
-#
Posty: 138
Rejestracja: 2010-10-20, 15:47
Lokalizacja: Ze Śląska

Post autor: Cammie »

Jedne prowadzi się na odwal się, inne starannie. Zależy od nauczycieli i przedmiotu, no bo jak dyktują sto słów na minutę to nie ma szans ładnie tego wszystkiego zanotować.
Mało nauczycieli sprawdza zeszyty. Co najwyżej jak jest jakaś ważna praca domowa czy coś.
Mam jeden zeszyt do WOSu i do fizyki na raz.
Awatar użytkownika
Wicia
-#
-#
Posty: 140
Rejestracja: 2010-10-26, 19:23
Lokalizacja: Polska

Post autor: Wicia »

Zależy kto prowadzi lekcję. Jeżeli nauczyciel z poczuciem humoru, to na marginesach mojego zeszytu zawsze jest coś narysowane, bo wiem, ze nie będę ponosić konsekwencji. Z innych przedmiotów zeszyty są w miarę zadbane, ale nie za bardzo, gdyż często piszę skrótami i mam okropny charakter pisma.
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Brzydkiego charakteru pisma nie mam, lecz mi się po prostu nie chce pisać na lekcjach.
Notuję od niechcenia, także zeszyty nie są prowadzone zbyt porządnie. Na końcu są różne rysunki, bądź po prostu cytaty nauczycieli i osób z mojej klasy.
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

wszyscy mówią, że mam ładne pismo ^^ a jak piszę to zależy od humoru i chęci, jak mi się strasznie nudzi to piszę powoli i starannie, żeby szybciej mi czas zleciał xD

a zeszyty prowadzę, nie lubię jakoś siedzieć i nie notować :P

a końce zeszytów mam puste, bez rysunków
Awatar użytkownika
Pandora
-#
-#
Posty: 193
Rejestracja: 2010-10-19, 19:53
Lokalizacja: Łóżko Vangarda

Post autor: Pandora »

Prowadzę zeszyt staranie, mam staranne pismo, pisze piórem.
Do każdego przedmiotu mam oddzielny zeszyt.
Mam szkołę zaoczna ,więc pisania mamy sporo - choć często są też kserówki z racji tego ,że materiału mam tyle ile w szkole dziennej.

Nauczyciele nie sprawdzają Nam zeszytów jak w podstawówce - sprawdzają tylko czy jest materiał ,który został omówiony na zajęciach.
Awatar użytkownika
Psychosocial
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2010-10-23, 20:32

Post autor: Psychosocial »

Do każdego przedmiotu mam osobny zeszyt. Jeśli chodzi o staranność - jak mi się chce, to bardziej się staram i piszę starannie, a jeśli mi się nie chce to piszę na odwal się. Nauczyciele sprawdzają tylko czy mamy notatki z lekcji.
Awatar użytkownika
Wicia
-#
-#
Posty: 140
Rejestracja: 2010-10-26, 19:23
Lokalizacja: Polska

Post autor: Wicia »

Pandora pisze:pisze piórem.
Też kiedyś nim pisałam, ale zostało skradzione. :(
Awatar użytkownika
keep away
-#
-#
Posty: 282
Rejestracja: 2010-06-18, 14:07
Lokalizacja: Ty się tu wziąłeś?!

Post autor: keep away »

Nigdy mi się nie chce pisać, więc raczej bazgrolę + dużo rysuję po zeszytach. Nauczyciele nie sprawdzają zeszytów, bo 'to są notatki dla nas'. ;]
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Hm... u mnie jako tako nie sprawdzają. Często piszę w temacie teksty piosenek, zamiast poprawnej treści tematu :P .
Ale niektórzy nauczyciele są bardzo uczuleni na zeszyty. :?
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

prowadzę zeszyty. niektóre starannie, inne mniej. jak nie chce mi się pisać notatek to kseruje je od innych i wklejam do zeszytu. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Anubis
-#
-#
Posty: 371
Rejestracja: 2010-11-11, 13:03
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Anubis »

Zależy, czy mi się chce, czy nie. Czasami jak na grzecznego ucznia przystało, piszę praktycznie wszystko, co mogę. Innym razem piszę temat pod tematem. I zależy też od przedmiotu, np matematyka, polski czy biologia - pustki. :P Nauczyciele i tak nie sprawdzają, także nie ma z tym problemu.
Awatar użytkownika
Galna
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2010-12-17, 19:23
Lokalizacja: MP.

Post autor: Galna »

Mam z 2 zeszyty do wszystkich przedmiotów, najzwyczajniej jak już piszę (co zdarza się niesamowicie rzadko) to oddzielam przedmiot od przedmiotu wolną stroną :).
ODPOWIEDZ