pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Zeszyty

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Zazwyczaj piszę ładnie na początku, potem to jest masakra :D
Rysuję na marginesach, piszę z koleżankami, rysuję na okładce...
Z trzech przedmiotów to wogóle nie piszę, gdy zbliża się sprawdzian to kseruję notatki xD
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Prowadzę zeszyty z każdego przedmiotu i do kazdego jest inny. Nie potrafiłabym nie mieć notatek, bardzo dużo zapamiętuję, gdy po prostu piszę. Chociaż teraz mam stos skserowanych notatek z łaciny, bo nie było mnie w szkole, a jest tego tyle, że naraz nie jestem w stanie przepisać. Będę przepisywać stopniowo.
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Na początku się staram, piszę starannie, podkreślam tematy, robię przejrzyste notatki, a potem to już mi się nie chce. Chyba, że nudna lekcja akurat, to upiększam sobie zeszyt trochę. ;) Nauczyciele raczej nie sprawdzają zeszytów, no... chyba, że brakuje oceny, to sprawdzają i zwykle 5 albo 4 jest.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Jestem na etapie, w którym od estetyki bardziej liczy się po prostu to, że notatka jest. Do każdego przedmiotu mam osobny zeszyt. Ale jak nauczyciel szybko dyktuje (co w sumie jest codziennością) i staram się nadążyć - mój charakter pisma okropnie się deformuje. Nie wygląda to najlepiej. Jednak wszelkiego rodzaju `bazgrołki osobiste` przenoszę na oddzielne kartki. Które zawsze w obfitych ilościach fruwają po moim plecaku/pokoju/ławce. Mój brudnopis wypchany jest do granic możliwości, a warto zauważyć, że nie ma tam żadnej kartki bezpośrednio związanej z nauką. Tak więc notatki kompletne, ale nieraz chaotyczne i nie najlepsze ze względu na urodę. Ale są. Tego się trzymam, bo mimo wszystko się przydają.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja mam jeden zeszyt do wszystkich zajęć.
Awatar użytkownika
Rita
-#
-#
Posty: 749
Rejestracja: 2010-11-21, 21:23
Lokalizacja: over the rainbow

Post autor: Rita »

mi w tym roku całkiem się udaje; z kilku przedmiotów do dziś prowadzę zeszyt ;P
a reszta to takie, trochę lekcji, trochę rozmów, rysunków.
Awatar użytkownika
cherrious
-#
-#
Posty: 129
Rejestracja: 2011-09-28, 22:03

Post autor: cherrious »

nauczyciele u mnie rzadko kiedy sprawdzają, bo mówią że to nasza sprawa jak prowadzimy i co tam wgl mamy. ale ja staram się ładnie prowadzić tego typu rzeczy :D
Awatar użytkownika
sensi
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2011-10-04, 21:00
Lokalizacja: Radom

Post autor: sensi »

Czy prowadzę starannie?
To zależy od jakiego przedmiotu jest dany zeszyt. Są przedmioty "święte" (z którymi wiążę swoją przyszłość) i zeszyty od tych przedmiotów prowadzę starannie. Pozostałe zeszyty prowadzę albo w miarę starannie albo na odwal się. Na odwal się idą te zeszyty, których nauczyciele nie sprawdzają. :D
Awatar użytkownika
iryssek
-#
-#
Posty: 119
Rejestracja: 2011-12-27, 13:48
Lokalizacja: z Brzuszka Mamy

Post autor: iryssek »

Jest ładnie prowadzony przez 2-3 pierwsze lekcje, potem chęci zanikają i powstaje jeden wielki koszmar. sprawdzają rzadko, ale zauważam że może być brzydko pisany, byle zawierał wszystkie informacje i notatki, w tedy można dostać za ten wytwór nawet 5 .
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Moje wszystkie zeszyty w ogóle nie przypominały zeszytów, bo prawie nie prowadziłam notatek, a jeżeli już to bazgrałam jak kura pazurem.
ODPOWIEDZ