pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Samotny z wyboru?

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Ja uważam, że na razie chłopak nie jest mi potrzebny. Mam wspaniałe przyjaciółki i to mi wystarcza.
Awatar użytkownika
Ultima
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2009-07-06, 13:13

Post autor: Ultima »

ja mam swój świat i swoje instrumanty i mi wystarczy chce poświęci życie muzyce
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

nie jestem sama i jest mi dobrze.
nie znam osób, które są singlami z wyboru.
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Ja popieram czarny stanik.
Nie ma czegoś takiego jak singiel z wyboru.
Oni najprościej nie spotkali jeszcze 'tego czegoś'. Bo przecież to, że odmówię chłopakowi, który mi się nie podoba nie znaczy, że jestem singlem z wyboru, tylko, że nie jestem desperatką.
Singlem z wyboru jeżeli już można nazwać kogoś, kto spotkał PRAWDZIWĄ MIŁOŚĆ i odrzucił ją, twierdząc, że samemu jest lepiej. Że nei chce ograniczeń. A takie sytuacje zdarzają się bardzo, bardzoo rzadko.
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

Jak dla mnie to dorabianie ideologi do tego, że jest się samym. Coś na zasadzie "nikt mnie nie chce, to powiem wszystkim, że jestem wolny z wyboru i nikt mi do szczęścia nie potrzebny"

a tak naprawdę, który człowiek jest w stanie żyć całe życie samotnie?
Awatar użytkownika
sensi
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2011-10-04, 21:00
Lokalizacja: Radom

Post autor: sensi »

Mam chłopaka i jest mi z tym dobrze.
Jednak gdy byłam.gdybym była samotna to wątpię, że z wyboru. Oczywiście nic na siłę, ale fajnie jest mieć przy sobie drugą połówkę.
Robe-Rose
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2011-10-13, 18:28

Re: Samotny z wyboru?

Post autor: Robe-Rose »

kashmira pisze:Zauważyłam, że popularnie stanie się bycie singlem. Być samotny z wyboru. Co o tym sądzicie? Może sami jesteście kimś takim? Jak myślicie czym jest to spowodowane?
Wydaje mi się, że tacy ludzie są wystarczająco skupieni na sobie, żeby móc się z kimś związać. Zazwyczaj na przeszkodzie udanego życia partnerskiego staje chęć zrobienia kariery, prywatne pobudki, osobowość, przeszłość, a zdarza się, że też rodzice.

Co myślę o takich osobach? Myślę, że na każdego przyjdzie pora, nic na siłę. W końcu i takiego singla dosięgnie strzała amora.
panacotta
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2011-10-14, 22:42

Post autor: panacotta »

Sama, z wyboru i bardzo mi z tym dobrze. Szczerze, to nie wyobrażam sobie, żeby mogło się to zmienić..
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Wszyscy, którzy twierdzą, że są samotni z wyboru niech się zastanowią czy potrafiliby odrzucić miłość. Czy nadal woleliby samotność, gdyby byli zakochani. Sądzę, że większość zmieniłaby zdanie.
Awatar użytkownika
przedsamobójca
-#
-#
Posty: 642
Rejestracja: 2011-10-14, 12:57

Post autor: przedsamobójca »

Człowiek nie może być całe życie samotnym. Samotność zabija. Ludzie, którzy mówią, że są samotni z wyboru i że jest im z tym dobrze, kłamią... usprawiedliwiają się, pocieszają, dodają sobie otuchy.
Moqueur pisze:niech się zastanowią czy potrafiliby odrzucić miłość. Czy nadal woleliby samotność, gdyby byli zakochani.
Zgadzam się. Człowiek jest stworzeniem, który potrzebuje żyć w grupie, z kimś, z ludźmi. To normalne, zdrowe podejście. Co innego, gdy pojawiają się zaburzenia osobowości, kiedy człowiek nie potrafi normalnie funkcjonować wśród społeczeństwa, kiedy się zamyka, uczucia odczuwa w sposób znikomy, nie umie żyć z ludźmi, nie chce żyć z nimi, wśród nich, nienawidzi ich.. wtedy o zdrowym podejściu nie może być mowy.
krzysiek942
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2011-11-16, 18:27
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: krzysiek942 »

Ja też jestem samotny,ale nie z wyboru. Mi brakuje tej bliskości drugiej osoby,czuje się zle,ciężej jest mi działac.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Samotny z wyboru

Post autor: dobrodziejka »

Tak,ale samotność na dłuższą metę nie jest wskazana.Nieraz chcemy pobyć sami,oczywiście bywa tak,ale czasem w chwilach załamania, dobrze jest się przytulić do kogoś,kto nas pogłaszcze,pocieszy,otrze łzy.Prawda?Przyjaciółka tego nie potrafi,co bliski sercu KTOŚ. :(
Awatar użytkownika
LejdiCzoklet
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2011-11-13, 17:00
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: LejdiCzoklet »

Ja jestem sama i mi z tym dobrze , mam przyjaciół a ogonek mi nie potrzebny
ODPOWIEDZ