pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wojna miedzy mna a ciotka chlopaka

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Wojna miedzy mna a ciotka chlopaka

Post autor: diamond_girl »

Opisze sytuacje..
A więc moj chlopak jest w rodzinie zastepczej u swojej ciotki i wujka. maja oni jeszcze 3 synów z cego jeden mnie nawyzywal bezpodstawnie od dziwek szmat itd.. (dodam ze jestem dziewica a co dopiero takie cos). Nie powiedział mi tego wprost ale mojemu przyjacielowi i dodal jeszcze ze moze mi to powiedziec. Wiec powiedzial wiadomo. Dowiedzial sie tez moj chlopak i zrobil w domu mu afere a pozniej dolaczyla sie ciotka i rzucila sie na niego z pretensjami i wszyscy staneli przeciwko niemu. I dziwne ale i po jakims czasie ta ciotka z lapami sie rzucila do mojego przyjaciela nawyzywala go od pedalow a pozniej chciala bic mnie ale moj chlopak mnie obronil. ponownie byla afera.
teraz opowiem osobna sytuacje.
poklocilam sie z pewnymi dziewczynami typu `latwego` i pozniej one poszly do niej do sklepu bo ona tam pracuje jej gadac na mnie ze ja nie powinnam z tym moim chlopakiem chodzic, ze sie nie nadaje,lecialy wyzwiska itd a ciotka jego sie dolaczyla i powiedziala ze sie puszczam po altankach. wiem o tym bo jedna z dziewczyn ktora byla wtedy w sklepie mi to powiedziala i wiem dlaczego tak powiedziala i do jakiej to sytuacji wiec jej wierze ze to powiedziala. i nie wiem co robic chce sie zemscic, wiecie moze jak? rozpiera mnie zlosc ciagle chodze pod takjakby to nazwac `napieciem` i jestem bezradna nie moge tak tego zostawic. bylo jeszcze duzo sytuacji jak mnie np jego wujek wyrzucil z domu na klatke ze sie wywrocilam za to ze powiedzialam do chlopaka ciotki wez te lapy. nerwy mi puscily , a po za tym chciala mnie uderzyc... wiecie co moge zrobic.?
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

jaka patologia.
Najlepszym wyjściem będzie unikać jakikolwiek kontaktów z tą ciotką. Nie mścij się, bo z tego pewnie nie wyniknie nic dobrego. Nie warto walczyć z kimś, kto zachowuje się w taki sposób. Nie spotykajcie się u Niego, a nawet jak spotkasz ją przypadkiem to nie wdawaj się w żadne dyskusje.
diamond_girl pisze:eraz opowiem osobna sytuacje.
poklocilam sie z pewnymi dziewczynami typu `latwego` i pozniej one poszly do niej do sklepu bo ona tam pracuje jej gadac na mnie ze ja nie powinnam z tym moim chlopakiem chodzic, ze sie nie nadaje,lecialy wyzwiska itd a ciotka jego sie dolaczyla i powiedziala ze sie puszczam po altankach.
Plotkami się nie przejmuj. Ale tak w ogóle zachowanie tych wszystkich ludzi, których opisujesz woła o pomstę do nieba. Dziewczyny się pokłóciły z Tobą, więc poszły naskarżyć, a ciotka, która jest już dorosłą kobietą się do tego dołączyła. Ja bym ogólnie uciekła od całego tego towarzystwa w pizd*.
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

dziekuje za odpowiedź. niby mi tak radzą zebym 3mala sie z daleka ale ja poprostu nie moge .. w glebi duszy juz zaczynam przez to wszystko zamykac sie w sobie itd i nie moge tego tak zostawić..:(
ODPOWIEDZ