pompy abs, abs pump

wiercenie studni

"Przynieść zeszyty, sprawdzę Ci lekcje"

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Fallen Angel
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2012-05-23, 10:03

Post autor: Fallen Angel »

Moi rodzice moją nauke, tak samo jaki inne moje porblemy, nie mowiac juz o zainteresowaniach maja głęboko gdzieś... mam wrazenie, ze maja do mnie wieczne pretensje jako do generatora ciągłych wydatków. Juz nie mowie, ze czepiaja sie ciuchów czy plyt, ale nawet podręczników, jaby to byla moja wina, ze sa takie dorgie...

Serio, czasem chcialabym, zeby sprawdizli moje lekcjie, mimo tego, ze to obicach ;/
real MC
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2012-05-23, 10:11

Post autor: real MC »

hehe, mi moja starsza grzebie w plecaku pod pretekstem "sprawdzania" zeszytów - każdy pomysł na przesłuchanie jest dobry. "Mama policeman przeszukuje mnie, przecież mam prawo nosić to co chcę" - okazuje się, że nie :P
Spoko, też się czepiają kasy, że na deskę za dużo wydaję itp,, ale podręczniki to mam używane, za dużo kasy z nowych się marnuje 8)
Fallen Angel
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2012-05-23, 10:03

Post autor: Fallen Angel »

A skąd bierzecie używane książki? Jakie są najlepsze sposoby?
Awatar użytkownika
Bandyta
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2012-04-12, 23:12
Lokalizacja: Westbound and down

Post autor: Bandyta »

Mam rok starszego sąsiada. Dogaduję się z nim pod koniec roku szkolnego. Jeśli nie znasz nikogo o rok starszego w okolicy, wywieś ogłoszenie o kupnie w szkole albo pójdź na kiermasz.
Fallen Angel
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2012-05-23, 10:03

Post autor: Fallen Angel »

Niestety nie mam starszego sąsiada... a chciałabym mieć i to przystojnego :P
Bandyta pisze:Mwywieś ogłoszenie o kupnie w szkole albo pójdź na kiermasz.
W mojej szkole nie ma kiermaszu... a idę do LO teraz, więc boję się, ze jeśli we wrześniu się ogłoszę (nie wiem jeszcze, do jakiego zostanę przyjęta), to już nie znajdę chętnych i będę w czarnej dziurze...
real MC
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2012-05-23, 10:11

Post autor: real MC »

Olej kiermasz, jak nie ma to nie będzie... trzeba działać na własną rękę. Jak nie Allegro, Tablica, Gumtree (tu zawsze masz ryzyko nieprawdziwego opisu i dużych kosztów za przesyłkę, przy kupnie podręczników to się nie opłaca). Jest też fajna alternatywa www.mojaksiazka.pl, Strefa Wymiany Podręczników, bo taką nasi nazwę. Sprzedajesz stare książki w punkcie i od razu możesz kupić na nowy rok. Szybko i bezpośrednio chyba.
Fallen Angel
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2012-05-23, 10:03

Post autor: Fallen Angel »

No, można się temu przyjrzeć.
Są też na fejsie, mają tam niezły konkurs z nagrodami, można wygrać rower, a jeśli zbierze się grupa osób to czytniki e-booków dla całej klasy ;)

Moja koleżanka zostawiła tam podręczniki i teraz bawi się w gry słowne - trzeba napisać pożegnanie dla swojego podręcznika, jest apilkacja na Facebooku https://www.facebook.com/StrefaWymianyPodrecznikow
Ona wymyśliła coś takiego:

Podręczniku do fizyki, nudzą już mnie Twoje triki. Dość naszego kontaktu FIZYCZNEGO, idź sobie od Kogoś Innego!

:D
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Miałam tak samo...koszmar.
ODPOWIEDZ