pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Porządek w/na szafkach

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Porządek w/na szafkach

Post autor: Rose »

Czy ubrania w Waszych szafkach są idealnie poukładane, czy wręcz odwrotnie - wszystko zwinięte w kłębek, no i ubrania walające się po pokoju?
A jak jest z książkami, porcelaną i itp. na półkach?
Awatar użytkownika
FunksterGangster
-#
-#
Posty: 345
Rejestracja: 2010-04-12, 18:51

Post autor: FunksterGangster »

Z ubraniami mam kłopot, wciskawm wszystko w pierwsze wlne miejsce.
Natomiast z książkami itp. wszystko jest poukładane.
W szufladach i na biurku też mam bałagan, a ubrania są rzycone w jedno miejsce.
Awatar użytkownika
flammable.
-#
-#
Posty: 166
Rejestracja: 2010-03-01, 00:11

Post autor: flammable. »

staram się mieć porządek w szafkach, jednak słabo mi to wychodzi, bo zazwyczaj spieszę się gdzieś i rzucam zwiniętą w kłębek bluzkę, a później pół dnia wszystko układam, nie rzucam niczego na fotel, czy łóżko, bo mnie to irytuje, wolę mieć napchane w szafkach ;]
książki natomiast mam zawsze posegregowane, i na półkach też mam porządek.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

U mnie panuje totalny chaos, ale tak mi jest najlepiej, jak mam wszystko w jednym miejscu to nigdy nic nie moge znaleźć...
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Porządek nie jest moją mocną stroną. Absolutnie.
To leży tu, to leży tam... Tak czy siak ciężko znaleźć potrzebne rzeczy.
Tylko na książki bardzo uważam. Staram się dopuszczać do sytuacji, w których walają się po całym pokoju i niszczą. Z wyjątkiem podręczników. Cóż, szkoła ;d.
Awatar użytkownika
Zielonka
-#
-#
Posty: 59
Rejestracja: 2010-04-29, 15:37

Post autor: Zielonka »

nawet jak sobie poukladam to porzadek mam bardzo krotko jakos wole sprzatac np. swojemu chlopakowi w pokoju niz sobie, osobiscie choc to moze dziwnie zabrzmi jak jest za czysto i uporzadkowanie czuje sie nie swojo . Ubrania walaja mi sie wszedzie, choc ksiazki staram sie miec w jednym miejscu tak jak notatki ze studiów naprzyklad. :)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

W mojej szafce z ubraniami panuje totalny chaos.
Burdel jak nigdzie :mrgreen: Wszystko zwinięte w kłębek, spodnie pomieszane z bluzkami.
Mama zawsze na mnie krzyczy o to. Poza tym pełno ubrań przewieszonych na krześle, nawet na podłodze są rozrzucone jak nie ma miejsca na krześle już.
Z ksiązkami mam porządek, aczkolwiek wszystkie zeszyty i notatki są w totalnym rozgardiaszu.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

U mnie nie istnieje coś takiego jak porządek w szafie.
Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

yyy.
W mich szafkach ciuchy są raczej powpychane w każde wolne miejsce i pozwijane w kłębek. Ciuchy poza szafkami leżą zazwyczaj na moim łóżku, biurku, meblach i krześle...:D
Co do książek to ładnie leżą na półeczce, poukładane oczywiście. :)
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Rose pisze:pełno ubrań przewieszonych na krześle, nawet na podłodze są rozrzucone jak nie ma miejsca na krześle już.
Dokładnie. Dodatkowo syf w szafie. Czasami dochodzi do tego, że drzwi muszę wiązać paskiem, bo się wszystko wysypuje.
Na biurku też chaos. Książki ułożone byle jak i byle gdzie. Nic jednak nie poradzę na to, że w porządku nie potrafię się odnaleźć.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

moja szafa z ciuchami :lol:
wygląda jak burdel, wszystko co z siebie sciągam zwijam w kłębek, póxniej podczas sprzątania połowa rzeczy idzie do prania, prawie wszystko musi byc ponownie wyprasowane :D
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

W szafie z ubraniami jest względy porządek, chociaż ciuchy leżą porozwalane po pokoju. Szafka z zeszytami, podręcznikami, to istny burdel, od razu po otworzeniu wszystko się wysypuje.

Natomiast w swojej prywatnej 'biblioteczce' panuje porządek. Podobnie jest ze szkłem.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Ubrania walają się u mnie po całym pokoju. Są na krzesłach, na fotelu, na łóżku, powpychane do wszystkich możliwych szafek, czasami na podłodze, jak już nigdzie indziej nie mogę znaleźć miejsca. Ogólny burdel. Chociaż raz na jakiś czas zdarza mi się posprzątać ciuchy i powkładać elegancko do szafek ;p
Natomiast książki, porcelana, itp. są zazwyczaj uporządkowane i leżą sobie gdzieś na półkach.
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Względny.Szczerze powiedziawszy to wszystko zależy od dnia.Raz na jakiś czas najdzie mnie ochota na sprzątanie.Jednak na chwilę obecną w pokoju oraz w szafach panuje bałagan.Szafa na ubrania jest otwarta,na biurku mam wszystkie możliwe podręczniki oraz świadectwa.Podłogi nie widać.Posprzątam.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Często kiedy się spieszę, to wyciągam kilka bluzek na raz i wybieram tą w której chce wyjść. Wtedy resztę pakuję byle jak do szafy i się zaczyna.
Ubrania po pokoju się nie walają, bo zawsze wieszam je na oparciu od krzesła. Czasami tylko zdarza się, że jest ich zbyt dużo ... :roll:
A jak jest z książkami, porcelaną i itp. na półkach?
Tego się nie dotykam więc jest porządek.
ODPOWIEDZ