pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Porządek w/na szafkach

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Martucha
-#
-#
Posty: 524
Rejestracja: 2010-05-02, 14:24
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Martucha »

Wszystko mam zwinięte w kłębek w dwoch różnych szafkach i nigdy nie mogę znaleźć tego, co potrzebuję, bo nie wiem w której szafce jest xD. Raz na jakiść czas nachodzi mnie ochota na sprzątanie, ale potem i tak wszystko wrzucam byle jak i znów mam bałagan. Na biurku to samo i lekcje robię w fotelu, na kolanach. I na biurku zazwyczaj sprzątam w weekend.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ja codziennie patrząc na bałagan w szafce obiecuję sobie, że posprzątam. Zazwyczaj na obiecywaniu się kończy, a jak już się wezmę za porządki, to zapał szybko mi przechodzi. Wywalam rzeczy z szafki, trochę złożę, poukładam, a resztę znowu zwijam w kłębek i wrzucam.
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Mam bałagan, nie widzę sensu sprzątania i marnowania czasu jak za 2 dni będzie tak samo.
amanda
-#
-#
Posty: 146
Rejestracja: 2010-03-13, 19:56

Post autor: amanda »

Vein pisze:Mam bałagan, nie widzę sensu sprzątania i marnowania czasu jak za 2 dni będzie tak samo.
Dokładnie mam to samo!:)
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

w szafie z ubraniami mam porządek zawsze bardzo krótko. Zazwyczaj ciuchy z całego tygodnia można u mnie pooglądać na fotelu i krześle. ;]
Jak się uczę to wszystkie notatki i pomoce naukowe znajdują się na podłodze. Mam wtedy totalny bałagan a i tak wszystko znajduję ;]
Ogólnie porządek panuje u mnie dość rzadko.
Awatar użytkownika
Eroll
-#
-#
Posty: 112
Rejestracja: 2010-05-04, 15:08

Post autor: Eroll »

Ubrania staram się w szafie układać/wieszać równo, żeby potem nie marnować czasu na półgodzinne prasowanie.
Książki na półkach ładnie, równo, od największej do najmniejszej.
Pedantką nie jestem, ale porządek w szafkach i na półkach mam. Syf się zaczyna dopiero na biurku, fotelach i łóżku ;p
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

a co do szafki z książkami i zeszytami do szkoły? lepiej nie komentować to wygląda tak: otwierasz, szybko coś do niej wrzucam, i jeszcze szybciej zamykam żeby nic nie wypadło :mrgreen:
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

uniqex33 pisze:twierasz, szybko coś do niej wrzucam, i jeszcze szybciej zamykam żeby nic nie wypadło :mrgreen:
hahaha, u mnie zawsze było tak samo xD

Moja siostra jest mistrzem bałaganu. Podłoga to jej "szafka". Wszystkie rzeczy leżą na podłodze/krześle/łóżku. Nie ma wolnego miejsca. A jak spodziewa się kogoś to albo przyprowadza go do mojego pokoju i ja dostaje szału albo szybko chowa co może do skrzyni w łóżku oO
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Rose pisze:Podłoga to jej "szafka". Wszystkie rzeczy leżą na podłodze/krześle/łóżku. Nie ma wolnego miejsca. A jak spodziewa się kogoś to albo przyprowadza go do mojego pokoju i ja dostaje szału albo szybko chowa co może do skrzyni w łóżku oO
gdyby mama nie zmuszala mnie to sprzątania u mnie byłoby tak samo ;)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ją zmusza tata i grozi, że odetnie Internet, ale zbytnio to nie działa.
Jak ma ktoś do nas z rodziny przyjezdzać to sam jej sprząta :mrgreen:
W ogóle, mój tata ma jakąś fobie na punkcie porządku w naszych pokojach. Kiedyś jak wracał z pracy to pierwsze co robił to sprawdzał, czy mamy porządek oO
Awatar użytkownika
Martucha
-#
-#
Posty: 524
Rejestracja: 2010-05-02, 14:24
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Martucha »

Ma mama przez miesiąc może powtarzać żebym postprzątała, a ja i tak mam w całym pokoju rozwalone wszystko :mrgreen: . Kiedyś, w podstawówce, brałam miotłę, zgarniałam wszystko na środek pokoju i z ogromnej sterty wszystko po kolei odnosiłam na miejsce xD.
Teraz tak jak wyżej ktoś napisał, otwieram szybko szafkę wrzucam jakiś kłębek ciuchów i szybko zamykam zeby nie wypadło xD.
amanda
-#
-#
Posty: 146
Rejestracja: 2010-03-13, 19:56

Post autor: amanda »

Moja mama, kiedy jeszcze z nią mieszkałam, potrafiła wszystko z mojej szafy wyrzucić na środek pokoju. Zebym posprzątała. Nienawidziłam jej za to ;)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

U mnie w domu zawsze jest bałagan obok i na półce na buty. Kto przychodzi i zdejmuje buty, nigdy nie ustawia ich na półeczce. Moja mama jak to widzi to dostaje szału xD
Raz wyrzuciła wszystkie buty na środek podwórka i trzeba było zbierać i ładnie układać... :mrgreen:
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Rose pisze:U mnie w domu zawsze jest bałagan obok i na półce na buty. Kto przychodzi i zdejmuje buty, nigdy nie ustawia ich na półeczce. Moja mama jak to widzi to dostaje szału xD
Moja mama tak samo ;D
A nikomu się nie chce ustawiać tych butów:D
A jak Mama poustawia, to i tak za kilka dni znowu bałagan jest ;D
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Co do szafki z książkami po szkole średniej zrobiłam porządek wywaliłam niepotrzebne zeszyty a książki sprzedałam i od razu zrobiło się wolne miejsce.
W ciuchach raczej też porządek, chociaż równie z tym bywa.
W szkłach czy tam gdzie mam pamiątki czy zdjęcia rzadko kiedy coś tam ruszam, więc jako tako to dobrze wygląda.
Najgorszej zawsze jest na biurku czy na stole.
ODPOWIEDZ