pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Seksualność a religia

Twoje życie religijne, wiara, przynależność do religii.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Przypominam, że temat nie tyczy się narodowości Jezusa, a seksualności związanej z religią.
Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

s3r0 pisze:Tak ale jest postawiona Teza przez Badaczy że Jezus był jednak Żydem. Dowodzi to jakieś tam DNA z jego szaty którą prawdopodobnie znaleźli.
Tylko, że ta prawdopodobnie znaleziona szata ma już ok. 2 tys. lat i pewność badań DNA traci na pewności. Poza tym nie leżała ona w sterylnych warunkach.
A jak można odczytać czy ktoś był Żydem z DNA?
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

natka7117 pisze:A jak można odczytać czy ktoś był Żydem z DNA?
Tego nie mam pojęcia ale słyszałem że na podstawie czegoś tam (Prawdopodobnie DNA) odczytali że Jezus był żydem i mierzył 154 cm ;)
Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

odczytali że Jezus był żydem i mierzył 154 cm ;)
Wzrost to rozumiem, ale że był Żydem.?
Dziwne.
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

natka7117 pisze:ale że był Żydem.?
Nie wiem czy to było dokładnie DNA ale w każdym bądź razie był Żydem.
Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

s3r0 pisze:Nie wiem czy to było dokładnie DNA ale w każdym bądź razie był Żydem.
Tak mówią naukowcy..
Mówili też, że znaleźli kości z DNA Marii i Jezusa.
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

natka7117 pisze:Mówili też, że znaleźli kości z DNA Marii i Jezusa.
hmm. O kościach również słyszałem ale okazało się że to nie są w ogóle kości ludzkie.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Ostrzegam ostatni raz, aby pisać na temat.
Greenstory
-#
-#
Posty: 146
Rejestracja: 2010-05-08, 14:05
Lokalizacja: Spod nieba

Post autor: Greenstory »

Zaraz, zaraz, a Maria Magdalena? Podobno była z Jezusem. Niektórzy twierdzą nawet, że do dziś żyją jego potomkowie... Myślicie, że to prawda?
diabełek
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2010-12-27, 19:39

Post autor: diabełek »

Co do tego tematu, polecam konferencje księdza Piotra Pawlukiewicza pt. Seks-poezja czy rzemiosło.

http://www.youtube.com/watch?v=o6gbVpZN1NA - śmieszne anegdoty z tego wydarzenia, mam nadzieje że was zachęcą ;>
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Re: Seksualność a religia

Post autor: Icannotfly. »

Greenstory pisze:Czy według Was grzechem jest masturbacja lub stosunki przed ślubem, czy to zupełnie naturalne? Jak myślicie, dlaczego niektórzy księża wykorzystują seksualnie dzieci? Dlaczego religia katolicka wykluczyła TO, chociaż z biologicznego punktu widzenia bez tego nie było by życia na Ziemii? Czy Chrystus miał żonę?
Dyskusja na temat stosunku religii do seksualności.
Nie uważam masturbacji, stosunku przed ślubem i tym podobnych za grzech, dlatego z tego się nie spowiadam. Trochę śmieszy mnie też fakt, że pouczają nas w tych kwestiach ludzie, niemający o tym zielonego pojęcia. Pouczają nas w sprawach rodziny - chociaż sami jej nie posiadają i nie wiedzą jak to jest (ale to już raczej sprawa na inny temat).
Dlaczego wykorzystują seksualnie dzieci? Ano też mnie to zastanawia. Ksiądz też człowiek, a seks jest jednak naturalną potrzebą... Celibat nie jest dobrą sprawą. Po takich przypadkach, aż odechciewa się słuchać nauk kościoła. Inaczej jest w wypadku księży Ewangelickich, którzy mogą mieć żony, dzieci i jakoś nie słyszy się o takich wypadkach.
To wszystko to raczej wymysły kościoła, nie Boga.
diabełek
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2010-12-27, 19:39

Post autor: diabełek »

Icannotfly. :

Czy kardiolog musi chorować na serce, aby mógł je leczyć? :D Otóż na takiej zasadzie ksiądz zna się na seksie.

Pedofilia w Kościele katolickim niestety istnieje. Jak wszędzie, wśród pastorów, nauczycieli czy rabinów. Ale Kościół katolicki z pewnością się z tym nie zgadza. Nauka Kościoła dotycząca tej sprawy jest jasna. Pedofilia to grzech. Jan Paweł II i kardynał Ratzinger nazywali pedofilie 'zbrodnią przeciwko najsłabszym'.
Awatar użytkownika
Remy
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2010-11-21, 22:41
Lokalizacja: Śląskie

Post autor: Remy »

Icannotfly. pisze:Nie uważam masturbacji, stosunku przed ślubem i tym podobnych za grzech, dlatego z tego się nie spowiadam.
Tymczasem w świetle Biblii - są to grzechy, seks przed ślubem nawet poważny. Kościół tego nie naucza?
ODPOWIEDZ