pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Zodiakalne przeszczepy

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Zodiakalne przeszczepy

Post autor: selene »

ZODIAKALNE PRZESZCZEPY

Wróżka Kaliope z Bełchatowa jako pierwsza w Polsce wymienia ludziom znaki zodiaku. Zmiana znaku zodiaku kosztuje od 40 do 80 zł. Promocją objęte są tylko jesienne znaki.
Wolno mieć tylko jeden znak zodiaku, co oznacza, że przed zabiegiem implantacji poprzedni znak trzeba amputować. Zabieg przeprowadza się na czczo, po uprzednim okazaniu wyników badań krwi i małoobrazkowego prześwietlenia płuc. Skuteczność stuprocentowa! Niestety, zabiegi wróżki Kaliope nie są jeszcze refundowane przez NFZ.
- Urodziłem się w znaku Wagi - opowiada Leszek Ruczaj - ale od urodzenia czułem, że jestem Koziorożcem. Dzięki implantacji nowego znaku wreszcie czuję się sobą.
Podobną historię opowiada Ania, która przyjechała aż z Kołobrzegu:
- Zawsze byłam osobą otwartą, lubiącą niekonwencjonalne poglądy. Traf chciał, że urodziłam się w znaku Strzelca. Nie mogłam znieść jego lekkomyślności i postanowiłam zmienić znak zodiaku. Cieszę się, że znów jestem prawdziwym Wodnikiem.
Pani Kaliope odmówiła wywiadu naszemu reporterowi, tłumacząc się negatywną aurą karmiczną.

Źródło: Charaktery

Co wy na to ;p?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

selene pisze:Co wy na to ;p?
Buhahaha... :lol:

Jak zobaczyłam temat to pomyślałam "Co to ma być?". Przeczytałam i brak mi słów.
To jakiś absurd.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

selene pisze:Co wy na to ;p?
na wszystkim idzie zarobić.
pytanie tylko, skąd biorą się ludzie, którzy chcą za to płacić?
Ta Pani po prostu zarabia na ludzkiej naiwności i tyle.
ten świat coraz bardziej mnie zadziwia.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

selene pisze:Co wy na to ;p?
Jestem w stanie niewysławialnym (czy jakoś tak).
Właśnie na wszystkim idzie się zarobić. A ludzi którzy wierzą w te wszystkie znaki, horoskopy czy układy gwiazd nie brakuję. Cóż, skoro niektórzy tak bardzo tego potrzebują to ta kobieta im to umożliwia.
Awatar użytkownika
Eroll
-#
-#
Posty: 112
Rejestracja: 2010-05-04, 15:08

Post autor: Eroll »

Pani Kaliope z Bełchatowa gratuluję. Kurczę, fajne sposoby za zarabianie mają ludzie. Jestem ciekawa tylko czy ta kobieta wpadła na ten pomysł z przymrużeniem oka i spotkała naiwnych ludzi, czy rzeczywiście jest święcie przekonana, że potrafi dokonywać tak ciężkich, niespotykanych, wyjątkowych rzeczy, jak zodiakalne przeszczepy (;
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Jak przeczytalam temat najpierw myslalam,ze chodzi o przeszczep moze narzadow ,wiecie ryba do ryby itd ale to jest jeszcze lepsze..

czego to ludzie nie wymysla..jestem ciekawa jak ten ''zabieg'' wyglada.
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

To placebo dla zje***ych.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

:lol:

Nie wiem, jak bardzo trzeba byc naiwnym, aby poddac się takiemu przeszczepowi. Komentowac nie będę, bo nic więcej nie potrafię dodac.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Empatia pisze:Nie wiem, jak bardzo trzeba byc naiwnym, aby poddac się takiemu przeszczepowi.
Bardzo, bardzo, bardzo naiwnym :D.
Ale w sumie... Niezły interes. Znajdujesz frajerów, trzepiesz kasę i jeszcze piszą o tobie w gazetach.
niepokorna pisze:pytanie tylko, skąd biorą się ludzie, którzy chcą za to płacić?
Z naszego świata, po prostu.
Można w tym dostrzec jeszcze jeden aspekt... Jeśli ktoś faktycznie wierzy, że ten zabieg uczyni go szczęśliwszym - zapewne tak się stanie. Dlaczego? Bo wpływy świadomościowo-podświadomościowe. Także jakieś działanie to ma, chociaż jakby nie było same przeszczepy uważam za ekscentryczne dziwactwo.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

selene pisze:Można w tym dostrzec jeszcze jeden aspekt... Jeśli ktoś faktycznie wierzy, że ten zabieg uczyni go szczęśliwszym - zapewne tak się stanie. Dlaczego? Bo wpływy świadomościowo-podświadomościowe.
efekt placebo.
selene pisze:Także jakieś działanie to ma, chociaż jakby nie było same przeszczepy uważam za ekscentryczne dziwactwo.
no pewnie te osoby, które wierzą w znaki zodiaku, tarota, numerologię widzą w tym 'swój głębszy sens'. A dzięki temu ktoś może zarobić, wokół tego się kręci dzisiejszy świat.
Awatar użytkownika
Kuna
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2010-05-27, 20:33

Post autor: Kuna »

:lol: hahahahahaaah
ludzie powariowali! Tyle powiem!

Ja też jestem wagą i co z tego! Mi się waga podoba, tak jest i będzie i nie będę nic zmieniać nawet jeśli coś by mi tam nie pasowało hahahahaa
Awatar użytkownika
Martucha
-#
-#
Posty: 524
Rejestracja: 2010-05-02, 14:24
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Martucha »

:? Cielawe skąd jej się w ogóle takie pomysł wziął xD.
Kuna pisze: hahahahahaaah
ludzie powariowali! Tyle powiem!
Dokładnie tak. Mi się moje ryby podobają. :D
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Hahaha
I biznes sie kręci.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Głupie to, dla mnie znak zodiaku to rzecz trywialna.
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

yy, no cóż... a naiwnych ludzi nie brakuje...
ODPOWIEDZ