pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Pociągi

Dział dla miłośników motoryzacji, mechaników, hobbystów. Porady, pytania - ogólne dyskusje.
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Uwielbiam jechać pociągiem, szczególnie, gdy mam cały przedział dla siebie. :D Do tej pory nie spotkałam się z żadnymi nieprzyjemnościami, a pociąg zawsze przyjeżdżał na czas. ;) Jedynie boję się podróży pociągiem nocą, pełno zbirów wtedy na dworcach.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Dzisiaj wracalam do domu wlasnie pociagiem i spoznil sie juz na dzien dobry 20 minut ale na koncu i tak byl 5min przed czasem wiec calkiem niezle.
Chociaz gdyby nie laptop i "Dawno temu w trafie" oraz "Potwory i spolka" to bym zanudzila sie tam juz totalnie.
Awatar użytkownika
flammable.
-#
-#
Posty: 166
Rejestracja: 2010-03-01, 00:11

Post autor: flammable. »

pociągi, tylko i wyłącznie z przedziałami, o tak uwielbiam.
organizm zapomina o mojej chorobie lokomocyjnej.
bardzo rzadko zdarza mi sie jeździć pociągami.
jak oceniam?
gdyby nie to spóźnianie się, gdzie ja z językiem na brodzie biegnę, bo zaraz odjedzie, a na peronie czekam jeszcze godzinę, bo miał opóźnienie. gdybym miała podróżować tak na dłuższą metę, a miałabym inny wybór, zrezygnowałabym z pewnościa.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

pociągi, tylko i wyłącznie z przedziałami, o tak uwielbiam.
a ja właśnie tych nie lubię. Obcy ludzie siedzą wtedy bardzo blisko naprzeciwko mnie i wszyscy się sobie przyglądają. Nie przepadam za tym.
Wolę już normalne osobowe, tam jakoś zawsze się swobodniej oraz bardziej 'przestrzennie' czuję.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

flammable. pisze:pociągi, tylko i wyłącznie z przedziałami, o tak uwielbiam.
np. w InterCity jest wagon bez przedzialow,wczoraj akurat takim wracalam jest to o tyle wygodne,ze zazwyczaj ma sie poprostu dwa miejca dla siebie bo rzadko kiedy ktos sie dosiada. Jest to z tego wzgledu naprawde wygodne,jest prad wiec mozna podlaczyc laptopa czy ladowarke tak jak w kazdym wagonie i jest git :)
Niestety jedno ale jest takie ,ze albo ma sie duza cierpliwosc albo dobre sluchawki ze wzgledu na ludzi dookola.

Ort./Empatia
Ostatnio zmieniony 2010-06-06, 17:01 przez marionetkowa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Pociągi? Jej, jak ja dawno nimi nie jechałam! Ale kiedyś... Uwielbiałam to, nie tylko ze względu na najczęstszy cel podróży. Szkoda, że wszystko w końcu się kończy. Ale nadal darzę pociągi niezwykłym sentymentem.
Awatar użytkownika
flammable.
-#
-#
Posty: 166
Rejestracja: 2010-03-01, 00:11

Post autor: flammable. »

niepokorna pisze:pociągi, tylko i wyłącznie z przedziałami, o tak uwielbiam.

a ja właśnie tych nie lubię. Obcy ludzie siedzą wtedy bardzo blisko naprzeciwko mnie i wszyscy się sobie przyglądają. Nie przepadam za tym.
dlatego je lubię, bo kiedy jadę na wakacje zawsze jest przynajmniej 5 osób[moich znajomych], więc nikt już nam do przedziału nie wchodzi;]
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

flammable. pisze:dlatego je lubię, bo kiedy jadę na wakacje zawsze jest przynajmniej 5 osób[moich znajomych], więc nikt już nam do przedziału nie wchodzi;]
no ale jak jedziesz z kimś znajomym, to oczywiście jest inaczej, ale ja zazwyczaj jadę sama, więc niezbyt mi to pasuje ;]
kaifasz1
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2013-02-23, 23:32

Post autor: kaifasz1 »

Polska kolej to jest jedna wielka MASAKRA :P
ODPOWIEDZ