pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Humanista czy ścisłowiec?

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
PannaPsycho
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2011-11-25, 16:53

Post autor: PannaPsycho »

A mi chodziło akurat nie o muzykę (bo można powiedzieć że słoń mi na ucho nadepnął)

tylko o malarstwo , rysunek....
Awatar użytkownika
iryssek
-#
-#
Posty: 119
Rejestracja: 2011-12-27, 13:48
Lokalizacja: z Brzuszka Mamy

Post autor: iryssek »

jestem humanistką, zdecydowanie. nie cierpię chemii i fizyki, a z języków jestem dobra .
Awatar użytkownika
my_myself
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2012-01-22, 13:13
Lokalizacja: Poznań

Post autor: my_myself »

Ja jestem czystą humanistką. Z polskiego i bardzo dobrze idzie, jakbym chciała tak samo z historią bym miała ale nie ciekawi mnie ona po prostu ;) fizyka i matematyka.. jak tylko ktoś wymawia te dwa słowa to ja się od razu przyżegnam. mam z tym takie problemy, że pewnie nie pójdę do mojej wymarzonej school..
Awatar użytkownika
Cranche
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-02-04, 19:50

Post autor: Cranche »

Dopóki nie poszłam do gimnazjum i nie poznałam mojego historyka myślałam, że jestem humanistka [ nie umiem liczyć więc mówię, że jestem humanistką].
Ale polubiłam bardzo chemię i fizykę, choć z matmy jestem dupa.
Uwielbiam angielski, ale niemieckiego już nie.
Więc morał z tego taki, że będę miała ogromny problem z wybraniem liceum, gdyż nie jestem ani humanistką, ani ścisłowcem. To w takim razie w przyszłości marzy mi się ASP.;]
kiiro-no
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2012-03-18, 20:08
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: kiiro-no »

Raczej mieszanie. Lubię matmę, z fizyką idzie mi tak w miarę, za to mam małe problemy ze zrozumieniem chemii. ;/ Kiedyś bardzo lubiłam polski, ale odkąd jestem w liceum to mi przeszło. Zresztą z historią też. Może jak dojdę do jakichś ciekawszych epok, to się zmieni. Wszystko głównie przez nauczycieli, bo ja naprawdę lubię literaturę i różne wydarzenia historyczne.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Zdecydowana humanistka :3 Przedmioty ścisłe były dla mnie udręką.
ODPOWIEDZ