pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Ostry makijaż w szkole

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Ostry makijaż w szkole

Post autor: Rose »

Nosicie mocne, ostre makijaże do szkoły?
Dużo jest takich dziewczyn?
Jak reagują Wasi nauczyciele, krytykują, obojętnie, wstawiają ujemne punkty z zachowania?
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Są w szkole takie laski. Chyba o 5 rano wstają, żeby się wytapetować, jakby to z nich zebrał jakieś 5kg by się uzbierało. Jeszcze trochę, a zaczną chyba gładzi szpachlowej używać.. To trochę żenujące, nie lubię makijaży u dziewczyn. Mogę zaakceptować w sumie, ale malować się do szkoły :shock: Choć na szczęście mało ich jest.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Rose pisze:Nosicie mocne, ostre makijaże do szkoły?
Nie, zacznijmy od tego, że bardzo rzadko mam nawet lekki makijaż.
Rose pisze:Dużo jest takich dziewczyn?
Zdarzają się sporadyczne przypadki, rok temu było ich zdecydowanie więcej, w jednej klasie prawie każda dziewczyna była maksymalnie wytapetowana.
Rose pisze:Jak reagują Wasi nauczyciele, krytykują, obojętnie, wstawiają ujemne punkty z zachowania?
Zdarza się, że zwrócą uwagę, jednakże zazwyczaj udają, że nie widzą.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Do szkoły nie maluje się wcale a co dopiero mówić o mocnym makijażu.
Jak reagują Wasi nauczyciele, krytykują, obojętnie, wstawiają ujemne punkty z zachowania?
Zależy od nauczyciela. Jedni to tępią a inni nie zwracają uwagi.
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Maluje się bardzo rzadko, jeśli już to tylko tusz do rzęs.
Rose pisze:Dużo jest takich dziewczyn?


Nie, w gimnazjum kilka, ale za to jakie, są na tym puncie przewrażliwione, a ten puder aż im się sypie z gęby.
Rose pisze:Jak reagują Wasi nauczyciele, krytykują, obojętnie, wstawiają ujemne punkty z zachowania?
W regulaminie jest napisane ze nie można, lecz gdy jest to makijaż delikatny to nie zwracają na to uwagi.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

u mnie w gimnazjum, nie można było mieć nawet pomalowanych paznokci, a co dopiero pełnego makijażu. W liceum wszystko było dozwolone, ale nie spotykałam takich bardzo umalowanych dziewczyn.
Teraz wiadomo jest już trochę inaczej. Spotyka się nawet bardzo młodziutkie dziewczyny z taką tapetą na twarzy, że aż ciary przechodzą.
Na uczelnię zawsze się maluję, ale delikatnie. Zresztą ja praktycznie nawet na wielkie wyjścia, nie maluję się mocno. Mocny makijaż postarza i wygląda nienaturalnie.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ja chodziła do Zespołu Szkół: gimnazjum i liceum w jednej szkole. Więc zasady były mniej więcej takie same. Był zakaz mocnego makijażu. Nauczyciel mógł wstawić minusowe punkty do oceny z zachowania za "rażący makijaż". I wiem, że niektórzy wpisywali. Jeden nauczyciel nienawidził pomalowanych paznokci "Ooo, X. paznockie sobie kredą ubrudziłaś", a nawet zwracał uwagę jak dziewczyna była za mocno wyperfumowana... :?
Patrząc na niektóre gimnazjalistki, to po prostu brak słów.
Cyklon pisze:Chyba o 5 rano wstają, żeby się wytapetować, jakby to z nich zebrał jakieś 5kg by się uzbierało
Najbardziej śmiać mi się chciało z dziewczyn, które na twarz nakładały bardzo brązowy podkład, będąc naturalnie blade, "zapominały" o szyi co tworzyło efekt maski. Masakra.
Ja nigdy się nie malowałam do szkoły. W liceum jedynie rzęsy i usta błyszczykiem. Paznokcie raczej zawsze miałam pomalowane.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Rose pisze: Najbardziej śmiać mi się chciało z dziewczyn, które na twarz nakładały bardzo brązowy podkład, będąc naturalnie blade, "zapominały" o szyi co tworzyło efekt maski. Masakra.
o tak efekt jest porażający ;] ale są i takie, które są tak brązowe, że się zastanawiam czy to w ogóle idzie wieczorem zmyć normalnie.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Rose pisze:Nosicie mocne, ostre makijaże do szkoły?
nie, do szkoły tylko trochę delikatnie pudrem i tusz do rzęs
Rose pisze:Dużo jest takich dziewczyn?
kilka się znajdzie
Rose pisze:Jak reagują Wasi nauczyciele, krytykują, obojętnie, wstawiają ujemne punkty z zachowania?
w podstawówce pani miała do mnie problem bo miałam oczy (wcale nie tak mocno) kredką do oczy pomalowane
w moim gimnazjum nauczyciele ie zwracaja na to uwagi
Awatar użytkownika
kakina
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2010-06-23, 17:31
Lokalizacja: Z Nienacka

Post autor: kakina »

ja zaczęłam sie malować w LO... a potem z każdą klasą coraz mniej go nakładałam :P teraz tylko na imprezy
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

nie, nie wolno, bo pani od chemii bierze do tablicy :| - tak było zawsze w Liceum. Co prawda ogólnie nie mam ostrego makijażu, więc do szkoły tym bardziej nie. Ale są dziewczyny, których nawet krytyka, czy negatywna ocena nauczyciela nie rusza. jakby nie było, szkoła to nie dyskoteka.
Awatar użytkownika
Raisins
-#
-#
Posty: 423
Rejestracja: 2010-06-30, 17:12

Post autor: Raisins »

Nie noszę ostrego makijażu poza szkołą więc do szkoły tez nie ;)
Nauczyciele nie zwracają na to uwagi więc chyba można, w mojej szkole panuje ogólny luz.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Malowałam się dopiero w szkole średniej i to bardzo delikatnie. W gimnazjum jak i w technikum nauczyciele byli bardzo negatywnie nastawieni do makijażu, ba, nawet do biżuterii a podpaść z tym nie chciałam.
Te laski o których ktoś pisał, że wstają o 5 rano aby robić się "na bóstwo" znałam mnóstwo, nawet co przerwa latały do kibla żeby się poprawiać. Kiedyś na 3 dniowych rekolekcjach jak zobaczyłam je bez makijażu nie mogłam poznać.
Szkoła to szkoła na mocne makijaże są inne miejsca.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

W gimnazjum było ostro, a teraz to nauczyciele nie zwracają na to uwagi.
Awatar użytkownika
Lil
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2010-07-16, 09:26

Post autor: Lil »

Nie noszę ostrego makijażu poza szkołą więc do szkoły tez nie, jak już to lekki makijaż
ODPOWIEDZ