pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kawa, a zęby

Rozmowy na temat używek i nałogów.
anuta
-#
-#
Posty: 65
Rejestracja: 2010-07-05, 08:52

Post autor: anuta »

amanda - jaka to była pasta? Być może będzie to dla mnie oraz innych pomocne ;-)
Kulturalna
-#
-#
Posty: 72
Rejestracja: 2010-07-12, 14:43

Post autor: Kulturalna »

Pasty, które wymieniłam teoretycznie rozwiązują poważniejsze problemy takie jak krwawienie, ale również pozytywnie wpłyną na biel. Temat jest sprawdzony - możesz mi wierzyć.
anuta
-#
-#
Posty: 65
Rejestracja: 2010-07-05, 08:52

Post autor: anuta »

Heh... ale sprawdzony przez kogo? Sama to sprawdzałaś? Czy to pomogło Twoim znajomym? Proszę o jakieś konkrety.
Awatar użytkownika
Aguś15
-#
-#
Posty: 122
Rejestracja: 2010-09-17, 16:26
Lokalizacja: Krk

Post autor: Aguś15 »

ja stosuję blendamed white która rzekomo miała wybielać zęby a tak naprawdę gó*** daje. Kiedyś moja mama kupowała takie specjalne paski na zęby, które zakładało sie na ok 10 min i ładnie wybielały zęby,ale niestety nie pamiętam nazwy :(
Awatar użytkownika
sparklesunshine
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2014-04-01, 14:02

Post autor: sparklesunshine »

może wystarczy do szczęścia na prawdę regularna higiena jamy ustnej? :D
jania999
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-04-13, 18:15

Post autor: jania999 »

Ja chodzę regularnie do dentysty i pasty wybielające to podstawa. Mam zęby jak perełki.
Kamerzysta na wesele http://videomarco.com.pl
Vikirikii
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-04-14, 08:18

Post autor: Vikirikii »

o proszę piję kawę codziennie nie wiedziałem że może szkodzić na zęby
dadara
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-04-14, 13:03
Kontakt:

Post autor: dadara »

Po każdej kawie nawet żucie gumy do zębów może pomóc. Zabija niesmak, i zapach kawy, ale też i w jakimś stopniu je chroni.

WWW.ITBC.PL
Ibrakadabra
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-12-12, 13:49
Kontakt:

Post autor: Ibrakadabra »

Ja myję żeby 3 razy dziennie. Płukam Listerinem i chodzę do dentysty raz na rok. Piję 2-3 kawy dziennie i jakoś nie mam problemów z zębami :)
Awatar użytkownika
zosia.ka
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2014-11-19, 11:45

Post autor: zosia.ka »

Ktoś wspominał w tym wątku, że mycie zębów solą niszczy płytkę i przypomniało mi to o artykule, który ostatnio czekałam. Ostrzega on właśnie przed jednym z takich domowych sposobów na wybielanie, czyli myciu zębów sodą oczyszczoną zmieszaną z truskawkami. Tu możecie go przeczytać: Truskawki wybielają zęby?

A jeśli chodzi o kawę i zęby, cóż, ciężka sprawa. Przebarwienia oczywiście powstają, ale właściwa higiena jamy ustnej daje sobie z nimi radę :mg:
Awatar użytkownika
grafomania
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2014-12-08, 15:30

Post autor: grafomania »

NIe polecam past wybielających, jesli macie wrażliwe zęby. Ja od nich mam nadwrażliwość, a kiedys jej nie było - a zęby nic si nie wybieliły.
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

A ja Wam pokażę artykuł na którego widok wielu kawoszy się ucieszy - http://www.dental4you.pl/1/1/kawa_moze_ ... mi_dziasel

Nie taka straszna ta kawa, prawda?:)
Awatar użytkownika
zosia.ka
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2014-11-19, 11:45

Post autor: zosia.ka »

Franciszka pisze:A ja Wam pokażę artykuł na którego widok wielu kawoszy się ucieszy - http://www.dental4you.pl/1/1/kawa_moze_ ... mi_dziasel

Nie taka straszna ta kawa, prawda?:)
Franciszko! Ten artykuł to miód na moje serce! :D Dzięki! Będę miała mniejsze wyrzuty sumienia wypijając te moje hektolitry kawy :mg:
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

Cieszę się, że mogłam pomóc! :D
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

grafomania pisze:NIe polecam past wybielających, jesli macie wrażliwe zęby. Ja od nich mam nadwrażliwość, a kiedys jej nie było - a zęby nic si nie wybieliły.
Ja słyszałam, że tanie, reklamowane pasty wybielające szkodzą zębom. Ścierają szkliwo, przez co jest jeszcze bardziej podatne na przebarwienia i powoduje nadwrażliwość dziąseł. Ja używam tylko past ziołowych, a kawy piję dość dużo.
ODPOWIEDZ