pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Szafki (na książki) w szkołach

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Szafki (na książki) w szkołach

Post autor: Rose »

Czy w Waszych szkołach uczniowie mają dostęp do szafek, w których mogą przechowywać ksiązki lub przebranie na wf? Uważacie, że jest to dobry pomysł, czy widzicie zbyt wiele wad? Jeśli tak to jakie?
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

W gimnazjum czegoś takiego nie było i z tego co się orientuje w szkole do której się teraz wybieram również takich szafek nie ma. Uważam, że to dobry pomysł. Tyle się ciągle mówi o za ciężkich plecakach a takie szafki na pewno rozwiązałyby ten problem. Żadne wady nie przychodzą mi do głowy.
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Są, pomysł jest dobry, męczyło mnie ciągłe pamiętanie o wf czy o podręcznikach, których używam tylko w szkole. Szkoda tylko, że u mnie w szkole są one strasznie małe i to w dodatku jedna na dwie osoby... Mi udało się załatwić, że mam sama, a i tak mam problem z pomieszczeniem się... O.o'
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

W poprzedniej szkole nie było, niestety. Chociaż ja przeważnie uczę się z podręczników, więc niewiele by mi to dało.

Jak będzie w nowej szkole? Nie jestem dokładnie zorientowana, ale z tego, co wiem, również nie ma.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Jak chodziłam do liceum to mieliśmy takie szafki. Każdy miał swoją. Była to bardzo praktyczna rzecz. Nie musiałam ze sobą nosić tyle książek i innych rzeczy. Wszystko leżało w szafce.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

ani w gimnazjum, ani w liceum nie miałam czegoś takiego. a szkoda. chciałabym tak mieć, według mnie to świetne rozwiązanie ;)

gorzej by było, jeśli chciałabym się pouczyć czegoś w weekend, a zapomniałabym książek wziąć :P
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

w gimnazjum nie miałam i w kolejnej szkole też nie będzie, ale z tego co wiem są w LO, wynajęcie jakiej szafki kosztuje 50 zł na semestr
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Szafki były, poszczególna klasa miała kilka. Nikt praktycznie z nich nie korzystał z powodów kradzieży później niby nauczyciele zareagowali na to, ale szkolnych złodziei to nie wystraszyło. Z jednej strony szafki to dobry pomysł, nie trzeba ciągle nosić stroju czy podręczników, ale wtedy kiedy można je bezpiecznie zostawić.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Nigdy nie mieliśmy szafek. Ale uważam, że to bardzo fajny pomysł i przydatna rzecz. W gimnazjum krążyły takie "plany" udogodnienia naszego szkolnego życia, acz dysponowaliśmy tylko wąskimi korytarzami i prawdę mówiąc nawet nie byłoby gdzie tych szafek wcisnąć. A co dopiero mówić o braku funduszy... Na który cierpią od zawsze ;].
lasiczka_poznan
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-12, 20:42

Post autor: lasiczka_poznan »

uwazam ze szfaki na ksiazki powinny byc w kazdej szkole od podstawowki do liceum. szczegolnie dzieciaki nie powinny ich codzinnie dzwigac. np. liecalisci powinni zabierac tylko te ksiazki ktiore bede im potzrebne danego dnia, a reszta powinna zostac w szkole
Awatar użytkownika
Vivi
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2010-08-04, 15:26

Post autor: Vivi »

Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł i takie szafki powinny być. Mój plecak jest taki czasem ciężki, że ledwo idę, a sama torba ledwo się domyka. Jak mam osiem lekcji załóżmy i w tym wf, to żeby to wszystko spakować i nieść to jest strasznie upierdliwe. Szczególnie, że mam dosyć daleko do szkoły.
Awatar użytkownika
Anubis
-#
-#
Posty: 371
Rejestracja: 2010-11-11, 13:03
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Anubis »

Nie mamy takiego bajeru. A osobiście twierdzę, że to jest bardzo dobry pomysł. Nie trzeba taszczyć wszystkiego ze sobą... Tym bardziej w takich warunkach, jakie są na dzień dzisiejszy...
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

U mnie nie ma takich szafek. Ewentualnie są jakieś szafki na instrumenty ale prawie zawsze są pełne. Moja klasa w tym roku zainwestowała w szafę, gdzie chowamy dosłownie wszystko. Od kubków i herbat po podręczniki i lektury.
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

miałam szafki w gimnazjum i liceum. ciężko by było bez nich. ^^
Awatar użytkownika
Irytacja
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2010-12-03, 20:30

Post autor: Irytacja »

Niby mam, ale..
Zlikwidowali wieszaki, od tego czasy jak są szafki. Czyli mokra kurtkę, buty wkładasz do szafki i juz miejsca nie masz, a jeżeli wepniesz to mokre, przynajmniej teraz zimą. Chciaz jak jest cipło i sucho to jest super ;3
ODPOWIEDZ