pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Komary

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Vivi
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2010-08-04, 15:26

Post autor: Vivi »

Mnie komary wprost ubóstwiają ;) nikt się nie skarży z moich znajomych tak bardzo jak ja. Wyskakują mi po ugryzieniu megaaaa bąble... chyba jakaś wrażliwsza jestem czy coś. W każdym razie nienawidzę tych stworzeń upierdliwych, które wlatują mi do pokoju i zaczynają bzyczeć nad głową kiedy ja próbuję zasnąć :)
Awatar użytkownika
FunksterGangster
-#
-#
Posty: 345
Rejestracja: 2010-04-12, 18:51

Post autor: FunksterGangster »

No ja przez 1,5 miesiaca nie mialem problemu z komarami, bo bylem w angli, a tam praktycznie ich nie ma. Dla tych, ktorzy juz nie wytrzymuja z komarami: Wyleccie do UK i tam zostancie. Ja gdy skoncze szkole zamierzam to zrobic. A bable mi wyskakuja prawie zawsze, ale czasami sa takie, ze idzie sobie skore zdrapac. A sposob mam sprawdzony, namydlic gabke i ta szorstka strona wyszorowac jakies 30 - 60 minut, az przestanie swedziec.
Awatar użytkownika
drajpaczka
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2010-06-17, 06:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: drajpaczka »

Sa straszne komary zwłaszcza po deszczach!
Awatar użytkownika
` Redds xD
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2010-08-21, 13:45
Lokalizacja: Tczew

Post autor: ` Redds xD »

Na mnie uwzięły się dopiero w te wakcje.Wcześniej nie miałam z nimi problemów aż tu nagle ... xD

[ Dodano: 2010-08-22, 18:23 ]
Na mnie uwzięły się dopiero w te wakacje.Wcześniej nie miałam z nimi problemów aż tu nagle ... xD
Awatar użytkownika
Martucha
-#
-#
Posty: 524
Rejestracja: 2010-05-02, 14:24
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Martucha »

przez prawie całe wakacje w ogóle nie widziałam komarów. Aż pewnego pięknego dnia moja mama stwierdziała, że tego lata nie ma komarów. No i się na nas uwzięły i teraz tylko chodzę i się drapię xD.
True
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2010-08-26, 10:11

Post autor: True »

Jeżeli nie rozdrapuje, po komarach zostaje prawie niewidoczna cętka, gorzej jak sie do tego porządniej dotknę, nie idzie wprost przestać.
Na szczęście przez wakacje, miałam ze sobą środek na nie, który o dziwo działał.
Vous.
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2010-08-31, 12:33

Post autor: Vous. »

Gryzą mnie, ale nie mogę powiedzieć tak jak Vivi, że mnie ubóstwiają. Powiem, że gryzą mnie tak średnio. ;] ;p
Awatar użytkownika
Aguś15
-#
-#
Posty: 122
Rejestracja: 2010-09-17, 16:26
Lokalizacja: Krk

Post autor: Aguś15 »

a Ja jestem uczulona :( spryskuje sie off-ami ,smaruje maściami ale NIC nie pomaga :( o grilach i ogniskach nad jeziorem,szczególnie wieczorem mogę pomarzyć :cry:
ODPOWIEDZ