pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Imieniny czy urodziny?

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Imieniny czy urodziny?

Post autor: Empatia »

Niektórzy obchodzą imieniny, inni urodziny, a jeszcze inni każde z tych świąt. A jak to jest u Was? Do którego święta przykłada się większą wagę? ;>
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Zdecydowanie do urodzin. Prawdę mówiąc, nigdy nie ogarniam dat imienin. Nawet swojej nie pamiętam ;P. Ale jeżeli jakimś cudem uda mi się zapamiętać, to oczywiście życzenia złożę.
Jednak urodziny zawsze były większym wydarzeniem.
W końcu czas uświadomienia sobie, że jest się coraz starszym ^ ^. I wówczas może te życzenia i prezenty mają być jakąś formą pocieszenia... ; )
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Imienin nie obchodzę, czasem pójdę na imprezę imieninową, ale tak jak selene, nie ogarniam tych dat i swoich również nie pamiętam :P

Urodziny są obchodzone z większą "pompą" :)
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Nie obchodzę ani jednego, ani drugiego, ale myślę, że urodziny sa ważniejsze.
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Co roku obchodzę urodziny i to one są dla mnie ważniejsze, o imieninach nikt nie pamięta(nawet ja)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

U mnie w rodzinie od wieków wieków obchodzimy imieniny. Kiedyś z okazji imienin praktycznie każdego członka rodziny był taki mały bal ;] Więc w ciągu roku takich przyjęć było mnóstwo. Z czasem taka tradycja obchodzenia hucznych imienin u nas wygasła. Teraz raczej jedzie się na jakiś deser, nie zaprasza się tylko kto pamięta przyjezdza. Tylko imieniny babci i dziadka są huczniejsze ;] I to na imieniny dostajemy prezenty...;]
Moim zdaniem urodziny są ważniejsze, ale u Nas już się zakorzeniło, że to o imieninach raczej pamiętamy, składamy życzenia. A urodziny to tak, że życzenia złożyć można, ale bez prezentów, no chyba, że coś słodkiego. Tylko 18stki są wyprawiane.
Ale to w rodzinie. Między znajomymi, przyjaciółmi jest raczej odwrotnie. Rzadko kto pamięta o imieninach, a o urodzinach znacznie częściej i to właśnie urodziny czasem świętujemy.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

W tym roku zapomniałam o swoich imieninach i byłam wielce zdziwiona, gdy siostra złożyła mi życzenia. Zdecydowanie większą wagę przykładam do urodzin.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Starsi ludzie obchodzą przeważnie imieniny. U mnie co roku z mamą robimy jej imieniny, albo czasem razem z nią wychodzę na imieniny znajomych. Kiedyś strasznie mnie nudziły teraz nawet nie. ;]
Na razie większą wagę przykuwam do urodzin. Chociaż coraz dziwniej się świętuję. Robimy je razem z chłopakiem, bo różni nas tylko jeden dzień od daty. Po 18-nastcę nie ma tortów itp. w gromie znajomych coś wypijemy, pośmiejemy albo spontanicznie pojedzie się na imprezę.
Eleazar
-#
-#
Posty: 164
Rejestracja: 2010-04-17, 20:54

Post autor: Eleazar »

Zdecydowanie do urodzin przykładam większą wagę.
Raczej nie pamiętam o imieninach bliskich/znajomych i nie oczekuję też tego od nich. Owszem, czasem ktoś mi przypomni i wtedy złożę życzenia...
Awatar użytkownika
pestek
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2010-08-07, 22:41

Post autor: pestek »

Imienin w ogole nie obchodze i nie chodze na imieniny :D
Urodzin, w sumie tez raczej nie obchodze ;p
ale urodziny wazniejsze :D
Awatar użytkownika
Raisins
-#
-#
Posty: 423
Rejestracja: 2010-06-30, 17:12

Post autor: Raisins »

Obchodzę jedno i drugie, ale większą wagę przywiązuje do urodzin, chociaż nie robię jakichś tam imprez :)
Zwykle przychodzi chrzestny z rodziną, jest mój chłopak no i...to chyba będzie tyle :)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

W sumie... z Przyjaciółmi obchodzę urodziny, a w rodzinie głównie imieniny. Mimo wszystko zawsze pamiętam i o imieninach, i o urodzinach. Życzenia składam zawsze.

Jedynie w święta mamy zawsze staram się kupić jej prezent i umilić zarówno urodziny jak i imieniny;)
Awatar użytkownika
Aguś15
-#
-#
Posty: 122
Rejestracja: 2010-09-17, 16:26
Lokalizacja: Krk

Post autor: Aguś15 »

**Urodzinki** :D jak co roku,
robię małą bibe u siebie, zapraszam przyjaciółki i fajnie się bawimy ;) one z kolei wolą je organizować w fantasty parku, idziemy wtedy na bilard albo kręgle :P
Co do imienin, wypadają dzień po moich urodzinach więc nie sposób zapomnieć.
beweente
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2016-07-08, 07:59
Kontakt:

Post autor: beweente »

Osobiście imienin nie obchodzę.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Obchodzę urodziny. U mnie nikt imienin nie obchodził, nie ma takiej tradycji.
ODPOWIEDZ