pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Na Kanapie

Sieć...
Eleazar
-#
-#
Posty: 164
Rejestracja: 2010-04-17, 20:54

Na Kanapie

Post autor: Eleazar »

Jako że mam konto w tym serwisie, postanowiłem podzielić się tym z innymi ;)

Nakanapie.pl to wielka skarbnica książek, ich autorów i opisów. Ja używam nakanapie.pl do katalogowania książek, które przeczytałem, które mam zamiar przeczytać, które mi się najbardziej spodobały i tak dalej (podobnie jak last.fm używam do katalogowania muzyki). Książki można oczywiście oceniać i komentować, wymieniać opinie z innymi użytkownikami.

Macie konto?
Uważacie, że to przydatne? Pomocne przy odkrywaniu nowych książek?
Co ogólnie myślicie o tej stronie?
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Na początek od razu powiem, że to kolejna strona której wcześniej nie znałam.
Wydaje mi się, że pomysł jest dobry. Można przeczytać opinie innych na temat danej książki, sięgnąć po nią i przeczytać a później samemu podzielić się refleksjami. Z tego co widziałam, to na stronie znajduje się ogromny zbiór książek a poruszanie się po stronie jest łatwe i przyjemne. Całość oceniam bardzo pozytywnie.
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Również nie znałem wcześniej.
Eleazar pisze:Macie konto?
Tak, założyłem.
Eleazar pisze:Uważacie, że to przydatne? Pomocne przy odkrywaniu nowych książek?
Odkrywać nowych książek tam pewnie nie będę, ale przydaje się do katalogowania przeczytanych książek.
Eleazar pisze:Co ogólnie myślicie o tej stronie?
Ciekawa i przydatna strona ;). Przydaje się do czytania opinii wielu ludzi na temat jakiejś książki lub wyrażania swoich ;).
Awatar użytkownika
lukaso
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2010-10-09, 13:06

Post autor: lukaso »

Fajne nie znałem wcześniej. Z pewnością skorzystam.
Awatar użytkownika
iryssek
-#
-#
Posty: 119
Rejestracja: 2011-12-27, 13:48
Lokalizacja: z Brzuszka Mamy

Post autor: iryssek »

ja znam strone o identycznym przeznaczeniu - lubimyczytac.pl . posiadam tam konto, na nakanapie nie mam.
ODPOWIEDZ