pompy abs, abs pump

wiercenie studni

uszy...

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

uszy...

Post autor: Mariette »

od bardzo długiego czasu odstające uszy to dla mnie duży problem. chodzi mi szczególnie o dobór fryzury. wiem, że włosy powinny być wycieniowane, jednak nie to mam na myśli pisząc o fryzurze. moje włosy się strasznie puszą i są trudne do jakiegokolwiek ułożenia. jedyny sposób na nie to prostownica, a prostowanie bardzo je niszczy. i tu pytanie do was: czy ktoś może ma jakiś pomysł na jakiekolwiek upięcie włosów, żeby te odstające uszy nie rzucały się w oczy? mi brakuje pomysłów. co bym z nimi nie zrobiła, ciągle mi się wydaje, że widać te odstające uszy :x a codzienne prostowanie jest bardzo uciążliwe.
Eleazar
-#
-#
Posty: 164
Rejestracja: 2010-04-17, 20:54

Post autor: Eleazar »

W jakiejś książce czytałem, żeby przyklejać uszy plastrem do głowy na noc :P
A tak serio - ja sam uważam, że mam odstające uszy, a nikt mi nic nie mówi, że źle to wygląda. Wręcz przeciwnie, może niektórym ludziom, tak więc może i Tobie, to pasuje?
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem - cechę uszu widać gdy włosy wyprostujesz, czy przed prostowaniem?Żadnych fryzur maskujących takie uszy nie znam... Ale może warto nie zwracać na nie uwagi, zaakceptować je? Jak już wcześniej pisałem - niektórym to pasuje ;)
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Eleazar pisze:Ale może warto nie zwracać na nie uwagi, zaakceptować je?
tak chyba będzie najlepiej. Jeśli sama je zaakceptujesz, to Twoje otoczenie również. Zresztą chyba widziałam Twoje zdjęcia i Twoje uszy nie rzuciły mi się w oczy (cóż za zdanie ;P).
Naprawdę dużą rolę odgrywa Twoje nastawienie i pewność siebie.
Nie maskuj ich, bo będziesz ciągle o tym myśleć, czy je widać itp. Najprościej będzie zaakceptować. Wiem, że to trudne, ale myślę, że najlepsze ;)
Ostatnio zmieniony 2010-11-19, 23:29 przez niepokorna, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Mariette pisze:co bym z nimi nie zrobiła, ciągle mi się wydaje, że widać te odstające uszy :x
Kwestia psychiki. ;P
Hej, uszy do góry. One nie są takim dużym problemem jak myślisz. Zaakceptuj je takimi jakie są, a nawet (ha!) noś je z dumą. Bo kto powiedział, że odstające uszy są brzydkie? Nie muszą. Akceptacja jest w tym przypadku jedynym dobrym rozwiązaniem. ;)
ODPOWIEDZ