pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Problem z siostrą... niestety.

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Remy pisze:że podzielisz się metodą
kiedy ją znajdę, to się podzielę...
to nawet nie ma sensu papugować jej zachowania, i tak ona zawsze będzie miała ten swój wciskany autorytet/
Awatar użytkownika
Remy
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2010-11-21, 22:41
Lokalizacja: Śląskie

Post autor: Remy »

tulipan. pisze:to nawet nie ma sensu papugować jej zachowania
Jak to ktoś wcześniej napisał: "nie watro zniżać się do tego poziomu"
Awatar użytkownika
Super Star
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2010-11-07, 18:04

Post autor: Super Star »

Hej
no ja tez mam problemy z siora... ostatnio sie tak pokłocilysmy... cholera, ze tez musza z nia w jednym pokoju mieszkac :/

łącze sie w bolu ;) pozdro
Awatar użytkownika
drajpaczka
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2010-06-17, 06:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: drajpaczka »

Super Star o co się kłócicie?

Temat dotyczy problemu autorki tematu (tulipan.). Więc proszę, skupmy się tylko na nim. Nie róbmy bałaganu, żadnego OT (;.
Ostatnio zmieniony 2010-11-26, 18:27 przez drajpaczka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KnifeInAwife
-#
-#
Posty: 37
Rejestracja: 2010-11-26, 19:14
Lokalizacja: spierdalaj?

Post autor: KnifeInAwife »

Ciśnij jej.
annpol9
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2012-05-03, 10:40
Lokalizacja: z zadupia

Post autor: annpol9 »

Moja siostra jest młodsza ode mnie o rok ale różnimy się od siebie jak to tylko w ogóle możliwe. Wdzięczy się cały dzień do lustra i uważa się za najpiękniejszą an świecie (sama tak mówi). Obgaduje mnie za moimi plecami do swoich koleżanek co wcale by mnie nie obchodziło gdybym mogła robić to samo. Ona jednak za rok idzie do mojej szkoły i rodzice by mnie zabili. Mam jej dosyć. Dokucza mi i utrudnia życie za wszelką cenę ale nie tylko mi. Ona wykorzystuje wszystkich dookoła! A rodzice tego nie widzą bo ona przed nimi udaje aniołka. Naprawdę jej nienawidzę. Ona myśli tylko o sobie. Raz z powodu jakiejś głupiej kłótni zmusiła wszystkie koleżanki do dręczenia koleżanki z którą się pokłóciła i jeszcze na nią naskarżyła a jej przyjaciółki to potwierdziły bo przecież Marta(siostrzyczka) na pewno by nie skłamała. Tej dziewczynie obniżono sprawowanie i przez to nie była wzorowa. I jeszcze ta dziewczyna Martę przeprosiła bo się jej bała. Ona jest okropna. Nie wiem co robić. Mam nadzieję że w końcu nie wytrzyma i przed rodzicami pokaże swoje prawdziwe ja. Jeśli stwierdzicie że jestem wredna pisząc tak o własnej siostrze to wiedzcie że jestem naprawdę zdesperowana i potrzebuj się wygadać. :help:
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Tak niestety nieraz bywa z siostrami młodszymi czasami starszymi. Te młodsze mają fory u rodziców...bądź mądrzejsza,jesteś starsza,nie dokuczaj młodszej... któż nie zna tych śpiewek.Najlepiej moim zdaniem nie zwracać na nią uwagi,udać głuchą,ślepą i potraktować ją nieraz jak powietrze.Przecie nie będziesz się z nią biła,bo to i tak nic nie da,a jeszcze pogorszy Twoją zwłaszcza sytuację,bo przecież nie Tobie rodzice uwierzą,tylko siostrze.Ech.
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

Pfffffffffffffff nie słuchaj go xD
Dlaczego ma ktoś tobą poniewierać skoro nic nie zrobiłaś.
Ona musi jakoś uznać ze nie jest najlepsza na świecie o że tak nie można robić
A ignorowanie tego w niczym nie pomoże
T
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2012-04-19, 22:18

Post autor: T »

Spróbuj z zupełnie innej strony - pokaż, że jest Ci przykro. Jeśli chodzi o to, żeby siostra mogła się poczuć starsza, mądrzejsza, dominująca, to gdy zobaczy, że po prostu spowodowała Ci wielką przykrość swoim dogadywaniem, powinna diametralnie zmienić zachowanie.
ODPOWIEDZ