pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Robótki ręczne

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Robótki ręczne

Post autor: Rose »

Drogie Panie ;]
Czy dziergacie na drutach, robicie na szydełkach?
A wasze mamy? Umiecie, lubicie, czyli wszystko o robótkach ręcznych. Może pochwalić się swoimi dziełami :D
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ja z szydełka to tylko dready robie :P

Nie mam umiejętności do dziergania Nie bawi mnie to i nie podoba mi się Ale za to jak mama zrobi ciepły szalik na drutach to już mi się podoba :D :P
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

ho ho.
umiem tylko robić na drutach. czasem wieczorami siadam i dziergam sweter, który po tygodniu pruję.
lasiczka_poznan
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-12, 20:42

Post autor: lasiczka_poznan »

ja nie dziergam, robienie na drutach tez mi jest obce:) kiedys chcialam sobie szalik zrobic, ale w koncu odpuscilam temat
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Coś tam kiedyś robiłam na drutach, jak byłam mała, bo babcia mnie nauczyła, ale teraz nie wiem nawet co i jak. Wyszywałam też kiedyś, przyjemne zajęcie, ale teraz mam rękę po wypadku i byłoby to dla niej za duże obciążenie.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

umiem na szydełku trochę i na drutach też coś tam niby potrafię.
Na szydełku nauczyła mnie mama, robi przepiękne serwety, a nawet obrusy. A na drutach uczyła mnie babci, gdy byłam mała robiła mi różne sweterki, szale czapki, kapcie domowe na zimę ;d
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Dawno, dawno temu babcia pokazała mi jak się robi na drutach. Wydziergałam coś nawet. Ale dzisiaj... Hm, kompletnie nie pamiętam jak to się robiło. Z szydełkiem to już praktycznie żadnej styczności osobistej nie miałam. Może kiedyś do tego wrócę, kto wie.
Awatar użytkownika
normalnaa.
-#
-#
Posty: 62
Rejestracja: 2010-10-10, 10:37

Post autor: normalnaa. »

Kiedyś coś tam próbowałam robić, ciocia mi pokazywała i uczyła, ale teraz nie mam czasu na takie rzeczy, a po za tym za bardzo mnie to nie ciekawi.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Raz może coś tam próbowałam, ale te "robótki" po prostu nie są moim hobby, ani sposobem spędzania wolnego czasu to nie dla mnie.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Dwa razy w życiu miałam druty w dłoniach.
raz na technice, zrobiłam wtedy czterometrowy szalik, a za drugim razem zamiast szalika wyszło mi koło.
Elwiraaa:)
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2010-12-06, 15:38

Post autor: Elwiraaa:) »

dawne czasy:D hehe ferie u babci:D ale jednak nauczyłam się robić na drutach:D ehhe ale tylko początek umiem zacząć a już dalej to nie:D;P
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

To i tak jesteście lepsze ode mnie :)
Awatar użytkownika
Ema
-#
-#
Posty: 248
Rejestracja: 2010-12-05, 14:53
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: Ema »

A czasem robię na drutach. Fakt, że moje czasem wygląda tak, ze od ok roku robię ten sam szalik i nawet do połowy nie doszłam ale zawsze coś =]. a i bardzo lubię wyszywać, niestety nie mam odpowiednich materiałów i czasu, a szkoda.
Elwiraaa:)
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2010-12-06, 15:38

Post autor: Elwiraaa:) »

Ale jest sukces że go zaczęłaś:D ehheh :)
Awatar użytkownika
Ema
-#
-#
Posty: 248
Rejestracja: 2010-12-05, 14:53
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: Ema »

No tyle dobrze ;p. Może za kilka lat go ksończę. Ale tak szczerze to mimo, że na tych drutach trochę porobię to jakoś mnie to nie wciąga, co innego jest z wyszywaniem, ale to grubsza sprawa. =]
ODPOWIEDZ