pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Szczęście: własne czy innych?

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Jestem altruistką i taka moja natura, że zawsze najpierw pomagam i uszczęśliwiam innych, a dopiero później zajmuję się sobą =)
Mi dużo do szczęścia nie trzeba, a poczucie radości daje mi widok, że ktoś mi bliski jest szczęśliwy, że komuś mogłam pomóc;)
"- [...] uśmiech [...] jest dla ludzi szczęśliwych.
- I tu się mylisz. Bo właśnie uśmiech daje szczęście. [...] Spróbuj się uśmiechnąć, to zobaczysz"- powiedział E.E.Schmitt:) I właśnie tak jest w moim przypadku, widok uśmiechniętej osoby sprawia, że mi też chce się śmiać:)
inny
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2009-04-30, 22:53

Post autor: inny »

wspanaile jest uszczesliwiac ludzi, to ans bardzo uszczesliwia , wiec robimy to dla siebie tak naprawde ; ) prawda jest taka ze z jakiej strony by nie popatrzec t owszyscy jestesmy egoistami:)
NaćpanaSłońcem.
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2009-05-21, 20:19

Post autor: NaćpanaSłońcem. »

Wole zdecydowanie uszczęśliwac innych,bo w sumie niema rzeczy która czyni mnie szczęśliwą a zdaje sobie sprawę z tego,że innych rzeczy,które ja mam lub s.a mi zbędne uszczęśliwiają ;) Np. jakiś krążek z jestego ulubioną muzyką ;)
tanczenalace
-#
-#
Posty: 496
Rejestracja: 2009-05-22, 22:12

Post autor: tanczenalace »

Tak, wspaniale jest uszczęśliwiać innych i jestem bardzo szczęśliwa kiedy to mi się udaje, jednak nie zawsze tak jest... Podświadomie czasami myślę najpierw o sobie ;p
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

W każdym z Nas, nawet największym altruiście, kiedyś, choćby przez ułamek sekundy pojawia się nutka egoizmu. Czasami mamy dość uszczęśliwiania innych. Ostatnio doszłam do wniosku, że tak naprawdę wciąż staram się kogoś uszczęśliwiać, a sama czy jestem szczęśliwa?

I nie można uszczęśliwiać na siłę, nie da się...
ppatowa
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2009-07-08, 19:58
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post autor: ppatowa »

lubię uszczesliwać ludzi, mimo iż czasami mi to wychodzi niestety na złe..
Szczególnie tyczy sie to moich przyjaciól/lepszych znajomych..
Jak widze ze są szcześliwi to udziela mi się to, jednak kiedy ono dosięga mnie odczuwam to milion razy bardziej :)
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

szczęście przyjaciół i bliskich jest dla mnie najważniejsze. później jestem ja.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Ogromną radość sprawia mi uszczęśliwianie innych. Dając komuś szczęście, jednocześnie uszczęśliwiam siebie. Więc ciężko powiedzieć czy wolę szczęście własne czy innych... szczęście innych, wiąże się z moim szczęściem. Uszczęśliwiam innych-uszczęśliwiam siebie. I to jest piękne. Dla obu stron.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Myśle że szczęście bliskich ze względu na to że kiedy oni będą szczęśliwi to ja również.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

a ja zgadzam się z psychiczna, :mrgreen:
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Pół na pół ; ) Dbam o szczęście moich najbliższych , ale sama też chce być szczesliwa .
Awatar użytkownika
Any;)
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2009-07-09, 23:10

Post autor: Any;) »

tzn lubie sprawiac szczescie innym...i sama tez jestem przy tym szczesliwa....zrobila bym wiel aby moi przyjaciele byli szczesliwi...ale sama tez chce aby ktos sprawil mi jakas rodosc....

hahha użyłam 3 razy słowa szczescie hahha :lol:
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

psychiczna pisze:Myśle że szczęście bliskich ze względu na to że kiedy oni będą szczęśliwi to ja również.
Ot, właśnie. A poza tym lubię uszczęśliwiać innych.
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

tak 50% na 50%. no może 60 dla mnie 8)
Awatar użytkownika
Lukasz
-#
-#
Posty: 263
Rejestracja: 2009-07-13, 16:11

Post autor: Lukasz »

Ja jestem egoistą to najpierw dbam o swoje szczęście.^^ Choć lubię też uszczęśliwiać innych.
ODPOWIEDZ