pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Szczęście: własne czy innych?

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

NaćpanaSłońcem., a co to ma wspólnego z tematem? Proszę się liczyć ze slowami.
Awatar użytkownika
Lutka
-#
-#
Posty: 63
Rejestracja: 2009-04-14, 10:09
Lokalizacja: Z tego świata...

Post autor: Lutka »

Ja raczej wolę uszczęsliwiać innych. Lepiej się czuje. Ja raczej jestem na drugim miejscu. :)
Awatar użytkownika
Klamerka
-#
-#
Posty: 350
Rejestracja: 2009-08-06, 18:37

Post autor: Klamerka »

M. pisze:Proste życie mnie tego nauczyło, że nikt bezinteresownie o ciebie nie dba. Chyba, że przyjaciele albo rodzina.
Dzisiaj każdy myśli tylko o sobie. Wiem to również z własnego doświadczenia.
Jednak najwięcej liczy się dla mnie szczęście moich najbliższych.
Wolę uszczęśliwiać, ale kiedy to ja jestem uszczęśliwiana, to też nie narzekam :)
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Szczęście bliskich, przyjaciół. Ale moje także. Nie chcę być nieszczęśliwa.
Ale zobaczcie: czy jak ja będę nieszczęśliwa, to moi bliscy będą?
Awatar użytkownika
Buziaczek
-#
-#
Posty: 62
Rejestracja: 2009-09-17, 19:16

Post autor: Buziaczek »

Szczęście moje i bliskich.
Nie tylko ich, ja też chce być szczęśliwa ;D
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Ważniejsze jest dla mnie szczęście innych.
Lubię widzieć uśmiech na ich twarzach.
Moje szczęście też się oczywiście liczy. Ale mniej ; )
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Łatwiej uszczęśliwiać innych, gdy samemu jest się szczęśliwym. Przynajmniej ja tak mam. Kiedy promienieję radością, zarażam nią innych. Gdy jestem nieszczęśliwa, nie zawsze potrafię wypuścić tą energię. Czyje szczęście ważniejsze? Zależy kto pojawi się pod pojęciem 'bliski'.
Oczywiście panuje przekonanie, że jeśli twoi bliscy są szczęśliwi to ty również. W obie strony. Być może coś w tym jest. Wówczas nie ważne byłoby kogo się uszczęśliwia.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Jeśli sami nie zadbamy o własne szczęście, nikt nie zrobi tego za nas. Nie oszukujmy się każdy chce być szczęśliwym, każdy do tego dąży. Własne szczęście jest dla nas priorytetem. Jak to napisała selene łatwiej uszczęśliwiać innych, samemu będąc szczęśliwym. W przeciwnym razie uszczęśliwianie innych rzadko wychodzi efektywnie.

Lubię widzieć uśmiech na twarzy moich bliskich, lubię pokazywać im, że mi na nich zależy, lubię sprawiać im przyjemność, lecz myślę, że gdzieś podświadomie i tak człowiek najpierw myśli o swoim szczęściu.
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Co jest dla was ważniejsze? Własne szczęście, czy może szczęście innych? Wolicie uszczęśliwiać, czy być uszczęśliwianymi? Czy to zależy od sytuacji?
Zależy od sytuacji.Wychodzę z założenia ,że wpierw trzeba zostać egoistą i zadbać o własne szczęście by móc wtedy pomóc bądź też uszczęśliwiać innych.I tak nie ukrywam własne szczęście jest dla mnie bardzo ważne i we wszelkich dziedzinach życia dążę poniekąd do tego być czuć się komfortowo oraz szczęśliwie.Niemniej szczęście moich bliskich jest dla mnie równie ważne,jednakże zdaję sobie sprawę z tego,że nie na wszystko mam wpływ.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Kazdy czlowiek uszczesliwiajac kogos uszczesliwia siebie wiec jakby na to nie patrzec kazdy mysli przedewszystkim o sobie,do tego zmusza nas zycie.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Jezli sama będę szczęśliwa wtedy mogę pomyśleć o innych, chyba wazniejsze jest dla mnie moje szczęście
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

tak się zastanawiałam czytając wcześniej ten temat, kiedy zaczniecie pisać, że wasze szczęście jest ważniejsze, kto w końcu się do tego przyzna. Wiem, że ładnie i altruistycznie wygląda to, jak się napisze, że szczęście bliskich jest ważniejsze, ale to się chyba mija z prawdą. Wszyscy ludzie są, czy to większymi czy mniejszymi egoistami.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

niepokorna pisze:wasze szczęście jest ważniejsze
ja to napisałam, bo nie wstydze sie togo.l Uważam, ze każdy chce być szczęśliwy i jest to dla niego ważne
Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

Staram się to pogodzić. ;) Czerpie z życia ile wlezie i staram się być szczęśliwa, ale to nie znaczy, że nie uszczęśliwiam innych. Lubię to robić. :D Czasem wystarczy ciepły uśmiech, miły gest, a radość jaką Ci się odwdzięcza druga osoba jest nieopisana..;]
Awatar użytkownika
Rapovax3
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2009-11-27, 10:42
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Rapovax3 »

Ja mam tak , że szczęście i dobro moich bliskich i przyjaciół zawsze stawiam nad swoje . Jeśli tylko mogę zrobić coś żeby w danej sytuacji moja przyjaciółka lub przyjaciel , czy ktoś z rodziny mógłby być szczęśliwy to właśnie to robię . Na pierwszym miejscu w moim życiu jest szczęście innych , bliskich mi osób . Może dziwne , ale tak właśnie mam :) .
ODPOWIEDZ