pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Mój znajomy dziwnie się zachowuje. O co mu chodzi?

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
milena2618
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2010-08-09, 09:42

Mój znajomy dziwnie się zachowuje. O co mu chodzi?

Post autor: milena2618 »

Kilka dni temu gadałam z nim I naprawdę zdziwiłam się jak się wtedy odezwał, bo zwykle to mnie unika i udaje, że nie widzi. A czasami wręcz przeciwnie i to jest takie powtarzające się w kółko.
Zagadał mnie ostatnio o jakieś głupoty, pogadaliśmy chwilkę i poszedł. Potem znowu się jakoś przypadkiem spotkaliśmy i stwierdził, że mu się nigdzie nie spieszy i chętnie sobie ze mną posiedzi.
Potem sobie gadaliśmy i było fajnie. A potem wszedł mój kolega z klasy i zapanowała cisza. I ten chłopak przestał się do mnie odzywac. (ja się do tego kolegi z klasy tylko raz odezwałam) Ja sobie pomyślałam , że nie będę się pierwsza odzywac i czasami coś go tam zagadałam, ale to były krótkie odpowiedzi. I tak sobie milczeliśmy przez 15 minut, a obok stał z nami ten kolega. I ten mój znajomy do tego kolegi z klasy też się nie odzywał. O co mu chodzi?
A czy to może miec związek z durnymi plotkami wymyślanymi przez naszych znajomych? Bo kiedyś było podobnie. Podszedł do mnie, pogadaliśmy i było fajnie, a potem nasi znajomi puścili plotę, że my niby mamy romans, a to nie prawda (raczej). Po prostu dobrze nam się ze sobą gada i tyle, ale ja chyba się w nim zakochałam. Tylko nie wiem o co mu chodzi.
Awatar użytkownika
Irytacja
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2010-12-03, 20:30

Post autor: Irytacja »

milena2618, podziękuj znajomym, Może tez mu sie podobasz, ale jednak obawia sie plotek (to co kiedys było)
Awatar użytkownika
Pivo
-#
-#
Posty: 306
Rejestracja: 2010-07-16, 14:31
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Pivo »

milena2618 pisze:my niby mamy romans, a to nie prawda (raczej).
Jak to, ku*wa, raczej?! Skoro TY tego nie wiesz, to kto ma wiedzieć?
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Nie przejmuj się tym. Za ponad sześć lat, kiedy będziesz miała już ich osiemnaście - inaczej na to spojrzysz.
milena2618
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2010-08-09, 09:42

Post autor: milena2618 »

zaraz zaraz ;DD może to głupie, ale mam 18 lat i on też
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

milena2618 pisze:może to głupie, ale mam 18 lat i on też
Powiem tak - hm.
Awatar użytkownika
Galna
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2010-12-17, 19:23
Lokalizacja: MP.

Post autor: Galna »

Kolejne forum i kolejne te same posty.. Chyba każdy tutaj chciałby mieć takie problemy jak Ty, dziewczyno!
milena2618
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2010-08-09, 09:42

Post autor: milena2618 »

Miałam go ostatnio w końcu zapytac o te piwo. No wtedy nie zapytałam. Nie starczyło mi odwagi. On się do mnie tak słodko odezwał i nie chciałam tego zepsuc ;P Ale napisałam do niego tydzień temu, bo się minęliśmy, a on albo udał, że mnie nie widzi, albo serio nie widział. Napisałam do niego po południu, że pewnie nie wie nawet, że się minęliśmy, bo był tak bardzo zajęty zamykaniem samochodu, że nie widział. Napisałam też że chciałabym się o coś zapytac. Co w końcu będzie z tym piwem? No chyba, że to już nieaktualne. I że tak tylko pytam z ciekawości.

I widziałam, że wtedy był dostępny na fb, bo wstawiał jakieś linki i nie odpisał !!! Minął już tydzień, a on dalej się nie odzywa:/ :/ :/ Ale kretynka ze mnie !!!! :/ Skończona idiotka !!! :/ :/ :/ A ja już mam dośc tych przypadkowych spotkań z nim i niespodziewanych dziwnych zbiegów okoliczności. :/
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Są dwie opcję.
- chłopak daję Ci jakieś sygnały, Ty obecnych relacji nie chcesz zepsuć i tak w kółko. Może czeka na Twój poważny krok?
-chłopak uważa Cię tylko za koleżanka to nie obowiązuję go żeby zawsze musiał się Tobą interesować.

I hallo! Może byś z nim szczerze pogadała i wszystko byłoby jasne.
milena2618
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2010-08-09, 09:42

Post autor: milena2618 »

Taaa... od niedzieli nęka mnie głuchymi telefonami na mój stacjonarny. Nie jestem pewna czy to on, ale chyba tak. Telefony są od niedzieli godz. 18 , czyli zaraz po wieczornej mszy, na której byłam i on też. Były już 3 takie telefony i za każdym razem cisza i odłożenie słuchawki. Także się domyślam. Tylko po co. Nie można normalnie zadzwonic na mój komórkowy i pogadac tylko taki cyrki robic!
wiktoriawiki
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2011-07-15, 13:45

Post autor: wiktoriawiki »

Czym to wszystko się skończyło? :piwo: ?
milena2618
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2010-08-09, 09:42

Post autor: milena2618 »

No i to już chyba koniec. ;P Usunęłam go 2 dni temu ze swoich myśli, kontaktów i znajomych na nk i fb :P
Czuję się wolna !!! A wczoraj dostałam się na mój wymarzony kierunek na studia !!! YooHoo !!! Życie jest piękne :P Jest ktoś... kto uważa, że źle zrobiłam? ;P Chyba nie xDD
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

milena2618 pisze:kontaktów i znajomych na nk i fb
no to wywaliłaś go ze swojego całego życia.
Musi się czuć zdeptany, że nie ma już Cię w znajomych na facebook'u... :uma
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

milena2618 pisze:hyba koniec. ;P Usunęłam go 2 dni temu ze swoich myśli, kontaktów i znajomych na nk i fb :P
Standardowy sposób zakańczania związków. Moje gratulacje! Jeszcze studentka.
qman
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2011-07-15, 09:55

Post autor: qman »

Szkoda ,ze dzisiejsza młodzież skupia tylko swoją uwagę na takich beznadziejnych rzeczach jak facebook czy nk ,przecież w tym czasie można robić wiele pożyteczniejszych rzeczy niż tylko siedzieć i patrzeć w monitor ,można się np. spotkać i porozmawiać.
Zablokowany