pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wychowawca

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
Werewolf
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2011-09-26, 22:29
Lokalizacja: Kutno

Post autor: Werewolf »

Nasza wychowawczyni jest spoko, da sie z nia pogadac itd. Nie uczy nas narazie niczego, w 2 klasie bedzie nas uczyc jakis przedmiotow zawodowych.
Awatar użytkownika
cherrious
-#
-#
Posty: 129
Rejestracja: 2011-09-28, 22:03

Post autor: cherrious »

hmmm, z moją wychowawczynią to różnie było, w pierwszej klasie chcieliśmy pisać petycję i zmianę nauczyciela, ale przy naszych ruchach doszło to do III klasy a w III już nie ma sensu zmieniać i ogólnie jakoś się z nią chyba dogadaliśmy. raczej można na nią liczyć, jeśli byłby jakiś problem.
Awatar użytkownika
sensi
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2011-10-04, 21:00
Lokalizacja: Radom

Post autor: sensi »

Moja wychowawczyni jest całkiem okej, uczy mnie WOS'u i historii. Da się z nią pogadać, pośmiać itp., ale jak trzeba to nas ochrzani. Potrafi nauczyć.
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Mi się zawsze babki trafiały. Zazwyczaj w porządku oprócz jednej która normalnie miała grupkę swoich ulubieńców którym pozwalała na aż za dużo. Nie że jakaś patologia z przemocą ale jak przeklinali na lekcji to im tylko najwyzej uwagę zrobiła a innych to by chyba próbowała wyrzucić ze szkoły:P
Podreczniki24PL
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2012-11-16, 12:29

Post autor: Podreczniki24PL »

Jestem już kilka lat po ukończeniu liceum i muszę stwierdzić, że nie wspominam dobrze swojego wychowawcy z tamtych lat. Człowiek ten nie posiadał cech jakie pownien posiadac dobry wychowawca. Upokarzał i ośmieszał uczniów na tle klasy. Nigdy nie stał za nami, zawsze przewciw, przez 4 lata nie bylismy na żadnej wycieczce, nigdy nie stawał w naszej obronie, i ogólnie jego wygląd zewnętrz pozostawiał wiele do życienia. I niestety było jeszcze kilka zdarzeń, które przyczyniły się do tego, że jak dziś spotykam go na ulicy to nie mówię, mu dzień dobry. Może to i przykre, ale prawdziwe.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Mój wychowawca w liceum był absolutnie koszmarny ; )
ODPOWIEDZ