pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wychowawca

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Wychowawca

Post autor: kashmira »

Jaki jest wasz wychowawca? Jakie ma do was podejście? Możecie na jego liczyć i na jego pomoc, czy odwrotnie ma gdzieś wasze problemy?
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Moja wychowawczyni jest najlepszą wychowawczynią jaką kiedykolwiek miałam. Imponuje mi ona tym, że potrafi wytrzymać z moja klasą, pomagać nam, wstawiać się za nami... Skarb, a nie wychowawczyni :mrgreen:
niewidzialna
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2009-01-26, 15:18

Post autor: niewidzialna »

Moja wychowawczyni jest w miare spoko ;p można z nią pogadać na luzie itd jednak jak się ja zdenerwuje lepiej nic do niej nie mówić a nie daj Boże jak mamy lekcje z nią gdy ma zły dzień ojej wszyscy dostana po 1 ;p
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Za swoją wychowawczynią nie przepadam. Po jej zachowaniu można się domyslić ze jest dwulicową osobą. No i wredna trochę jest. Ale oczywiście jak człowiek chce to potrafi więc ona dla naszych rodziców jest wspaniała.
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

Po koszmarnej wychowawczyni z gimnazjum dwie wychowawczynie z liceum są dla mnie bardzo fajne. Przede wszystkim są kumate, potrafią odróżnić lekcję od godziny wychowawczą i dbają o klasę. Nie lubię, kiedy przepada lekcja w ramach jakiegoś dodatkowej godziny wychowawczej, dziwne ale jednak.
niewidzialna
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2009-01-26, 15:18

Post autor: niewidzialna »

Nocturn tez tego nie lubię jak na lekcji np angielskiego mamy wychowawcza przez 2 lata tak mieliśmy teraz będziemy pisać egzamin z języka i każdy z mojej grupy się zastanawia jak my go napiszemy ;p nie powiem teraz się obudziła i zaczęła nas czegoś uczyć jednak trochę za późno...
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

Mam niezbyt sympatycznego wychowawcę, który jest nauczycielem informatyki, ale niestety nami- jako klasą - niezbyt dobrze się zajmuje i mówiąc wprost: ma nas gdzieś..
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

A ja mam super wychowawczynię ;) jest wuefistką. Świetnie zajmuje się klasą, organizuje różne wycieczki i można z nią pogadać na każdy temat ;) Ostatnio proponowała mi nawet, że podwiezie mnie do domu, gdy się źle czułam ;D
Awatar użytkownika
Fusa_20
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2009-01-04, 19:47

Post autor: Fusa_20 »

Najlepsza wychowawczynie miałam w LO. Naprawdę pedagog z powołania, mozna było o wszystkim z nia porozmawiać i załatwić też wszystko, miłe wspomnienia;)
Awatar użytkownika
Kasia
-#
-#
Posty: 58
Rejestracja: 2009-02-02, 22:58
Lokalizacja: From Your Dreams.

Post autor: Kasia »

Dobrze Wam!
Ja mam wychowawczynie, która uczy W-F..
Szczerze Jest okropna! W klasie ma swojego pupilka który zachowuje się nagannie a pomimo to Ona wyciąga go na bdb zachowanie..
oraz nic jej nie można powiedzieć bo zaraz idzie do rodziców i nie tylko..
każdemu rozpowiada..nauczycielom, uczniom :x
Od 1 gimnazjum nie robi wycieczki, teraz jej się zebrało ale wybrała najdroższą i tam gdzie my byliśmy w podstawówce żebyśmy nie jechali tylko żeby inną kl wzięła..
Ma Fioła na punkcie zawodów jak ktoś nie jedzie to obniża ocenę z Wf.. a wiadomo nie każdy szybko biega :/ .. ehh
Ale się rozpisałam.. ale tej baby się nie Da tak szybko opisać.. to i tak jest nic :x :x :x
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Ja swojej nigdy nie będę miło wspomnąć, przez 4 lata Technikum ciągle po nas jeździła. Kiedyś powiedziała, że jesteśmy imbecyle bo nie umiemy uciekać z lekcji to uciekaliśmy bodajże z angielskiego, załatwiła nam 10 godzin prac społecznych na rzecz szkoły. Najgorzej było w ostatniej klasie tygodniowo mieliśmy z nią chyba 12 lekcji, nigdy nam nie poszła na rękę a jak została wicedyrektorką to już masakra. Na koniec roku postanowimy nic jej nie kupować ani składać się ale niestety nie zabrakło lizusów, którzy jej dziękowali jej za "wychowywanie nas przez 4 lata" i nie zrozumiem za co -,-
Awatar użytkownika
KredkaNaBaterie
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2009-06-06, 10:15

Post autor: KredkaNaBaterie »

Mój? Codziennie grozi mi wywaleniem ze szkoły.
Chociaż ostatnio przejawia oznaki człowieczeństwa.
Jak się postara jest ok.
Ale jak się uprze, to potrafi uprzykrzyć życie.
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Post autor: Lina »

Jako pedagog naprawdę świetna babka, zawsze pomoże w problemach nie tylko w szkolnych, potrafi się zorganizować. Ma dobrą pozycję wśród grona pedagogicznego i dzięki temu potrafi powyciągać nasze oceny z innych przedmiotów. Natomiast jako nauczycielka to się nie sprawdza, jak ktoś ma problem z rozwiązaniem zadanie to twierdzi, że ona nam już to mówiła i już to powinniśmy umieć itp. Ale ogólnie jestem zadowolona, że akurat mamy takiego wychowawcę.
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

mam neutralne zdanie na temat mojej wychowawczyni. czasami za bardzo się czepia szczegółów i próbuje zrobić z nas idealną klasę, ale jakoś z nią wytrzymuję. za to jako nauczycielka jest ok.
tanczenalace
-#
-#
Posty: 496
Rejestracja: 2009-05-22, 22:12

Post autor: tanczenalace »

Trafiłam na super wychowawczynię ;) (dopiero w lo)
Mimo, iż część klasy jej nie lubi (bo jest starej datyxD), to ja bardzooo! ;D
ODPOWIEDZ