pompy abs, abs pump

wiercenie studni

The White Stripes

Dyskusje na temat piosenkarzy, piosenek, tekstów piosenek, teledysków i wszystkim co związane z muzyką.
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

The White Stripes

Post autor: tulipan. »

The White Stripes – powstały w Detroit amerykański zespół rockowy założony przez byłą parę małżeńską (podającą się za rodzeństwo) – gitarzystę Jacka White'a i perkusistkę Meg White.
2 lutego 2011 roku na oficjalnej stronie zespołu pojawiło się oświadczenie, że zawiesza on swoją działalność.

Podczas koncertu w ramach Open'er Festival 2005 zespół poinformował zebranych fanów o swoich korzeniach. Jack White z niewielkim akcentem wyznał ze sceny, iż ma na imię Jacek i koncertuje wraz ze swoja siostrą Meg. Polskim akcentem jest czerwono-czarna grafika przedstawiająca kolumnę Zygmunta jako tło do tekstu "A Martyr for My Love for You" zamieszczonego we wkładce albumu Icky Thump.

Kojarzycie?
Lubicie ten zespół?

Osobiście polubiłam ten zespół niedawno. Szkoda, że to już koniec ich kariery.
Załączniki
images.jpg
images.jpg (6.58 KiB) Przejrzano 3254 razy
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Kolega mnie kiedyś nimi zaraził, wpadłam w taki trans teraz mi przeszło chociaż ciągle wracam do ich piosenek mam jakieś ulubione, głownie sa to te najbardziej znane.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Jacka kojarzę chociażby z utworu Another way to die .
Jeśli chodzi o zespół, to wcześniej w ogóle nie wiedziałam o ich istnieniu. Z ciekawości przesłuchałam kilka utworów i stwierdzam, że I Just Dont Know What To Do With Myself czy Jolene przypadły mi do gustu.
ODPOWIEDZ