pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jak go zdobyć...?

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
motylek**
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2011-02-13, 20:02

Jak go zdobyć...?

Post autor: motylek** »

Witam ;)
Kilka miesięcy temu poznałam świetnego chłopaka. Na początku traktowałam go jak zwykłego kumpla, on również nie zachowywał się wobec mnie tak, jakby chciał czegoś więcej niż koleżeństwa. 2 miesiące temu nasze spotkania zaczęły wyglądać troszeczkę inaczej, tzn więcej ze sobą rozmawialiśmy, więcej żartowaliśmy i wieczorami zaczęliśmy pisać smsy. Wszystko układało się bardzo fajnie. Wtedy zaczęliśmy się bardziej poznawać i on zaczął mi się bardziej podobać, nie zewnętrznie ale wewnętrznie. Jego charakter mnie oczarował. Mieliśmy razem pojechać na mała weekendową wycieczkę, ale niestety wtedy coś złego wydarzyło się w mojej rodzinie i musiałam mu odmówić. Udało nam się jedynie wyjść razem ze znajomymi na imprezę. Potem wszystko się posypało. Ciągle się spotykamy(w pracy), ale w życiu prywatnym nie, przestaliśmy pisać smsy o wszystkim, piszemy tylko jak musimy umówić się odn godziny spotkania w pracy. Czuje ze bardzo mi na nim zależy i chciałabym zrobić coś, co mogłoby nas do siebie zbliżyć. On sam ostatnio zaczął wysyłać mi sygnały typu buziaki czy uśmiechy. Mam takie wrażenie, że mogłoby nam się udać, jednak nie wiem jak powinnam to rozpocząć. Co zrobić, żeby bardziej nas do siebie zbliżyć? Wiem, że na miesiąc ma urodziny. Chciałabym zrobić mu jakąś niespodziankę. Wymyślić coś co sprawiłoby że on zobaczyłby ze zależy mi na nim. Chciałabym, żeby te urodziny pamiętał długo. Proszę o pomoc. Chłopaki powiedzcie co wg Was byłoby najbardziej odpowiednie. Dziewczyny też pomóżcie.
Z góry dziękuje.
Awatar użytkownika
drajpaczka
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2010-06-17, 06:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: drajpaczka »

Motylek zależy jak mu odmówiłaś może tak ,ze jego zabolało i dlatego przestał być taki jak wcześniej. Możesz , z nim porozmawiać czemu taki się zrobił.
sellspozoo
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2016-01-12, 09:38
Kontakt:

Post autor: sellspozoo »

Motylek zawsze będzie dobry.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

na wszystko przyjdzie czas, nie nerwowo, kroczek po kroczku.
loki
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2015-06-29, 14:34

Post autor: loki »

partnerów/partnerek się nie zdobywa. Jak nie chcą to nie chcą.
A jak chcą to i tak się zejdą
antaroza
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-02-02, 13:20
Kontakt:

Post autor: antaroza »

Delikatnie i na spokojnie :)
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

dokładnie, nikogo nie można zmusić do tego żeby z kimś był.
Awatar użytkownika
Allin20334
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2016-02-11, 21:51

Post autor: Allin20334 »

drajpaczka pisze:Motylek zależy jak mu odmówiłaś może tak ,ze jego zabolało i dlatego przestał być taki jak wcześniej. Możesz , z nim porozmawiać czemu taki się zrobił.
Bardzo mądrzeć powiedziane. Rozmowa jest najlepszym rozwiązaniem.
buła99
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-02-14, 15:22
Kontakt:

Post autor: buła99 »

Daj wam czas. Być może rozluźnienie relacji świadczy o tym, że wcale nie powinniście być razem? A może to nie ten czas. Przede wszystkim bądź sobą. A jeśli boisz się, że coś przegapisz, powiedz mu wprost o swoich uczuciach. I tyle.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

i jak w ogóle sytuacja się rozwinęła?
ODPOWIEDZ