pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Długie kręcone włosy - pomysł na fryzurę i dobry kosmetyk.

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
Awakening
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2010-11-21, 20:23

Długie kręcone włosy - pomysł na fryzurę i dobry kosmetyk.

Post autor: Awakening »

Witajcie. Natura stworzyła mi na głowie kręcone włosy. Nigdy nic specjalnego z nimi nie robiłam, poza oczywiście pielęgnacją. Podcinam je dość rzadko, jednak wyglądają ładnie, schludnie, nie niszczą się. Jestem z nich zadowolona. Nie mam grzywki ani nic takiego, zwyczajna prosta wycieniowana fryzura. Od dłuższego czasu je zapuszczam, mimo ich dobrego stanu rosną bardzo wolno.

Moje pierwsze pytanie: czy możecie polecić jakąś dobrą odżywkę lub coś innego, co sprawnie przyspieszy porost włosów? Gdzie można zdobyć taki kosmetyk? Włosy bywają łamliwe i sprawiają nieraz problem w rozczesaniu, używam odżywki nawilżającej na końcówki i kilka razy w miesiącu spłukiwanej.

Drugie pytanie: czy macie jakiś pomysł, jak urozmaicić fryzurę? Mówię tu o jakimś ułożeniu, czy zabiegu fryzjerskim. Zdecydowanie chcę zapuszczać włosy, więc raczej odważne cięcie nie wchodzi w grę. Potrzebuję pomysłu dzięki któremu moja fryzura będzie ciekawsza ale nie będzie drastycznie mnie zmieniać. Nie przepadam za fryzjerami, nie ufam im więc w miarę możliwości zaproponujcie jakieś pomysły a ja stwierdzę, czy pasują :D. Nie chcę, aby włosy się wywijały na wszystkie strony.

PS: Wiecie może jak na takich włosach zrobić fajnie wyglądającego warkocza? Lepszy normalny czy kłos?

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

Na porost włosów poczytaj o kozieradce.

Do pielęgnacji maska Sleek Line pomarańczowa jest super, sama mam kręcone włosy :)

A włosy często wiążę w koczka, warkocz kłos i zwykły
k.lina123
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2013-11-26, 13:29
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: k.lina123 »

Ja np chciałabym mieć kręcone włosy. Fajnie wyglądają :)
celiwender
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-01-03, 10:06
Lokalizacja: Olecko

Post autor: celiwender »

Włosy kręcone to skaranie boskie!
rodheo
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-01-20, 10:15

Post autor: rodheo »

A mi się włosy kręcone strasznie podobają, chciałabym mieć takie :)
fitbaby
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-01-20, 19:15

Post autor: fitbaby »

Jak zwykle osoby z kręconymi włosami chciały by mieć proste i odwrotnie.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

A ja zawsze marzyłam o długich i kręconych włosach, ale niestety,nie można mieć wszystkiego.A ten kto ma takie włosy - wow.... zazdroszczę i to szczerze.
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

To ja znowu marzę o prostych włosach, bo z własnego doświadczenia wiem jak ciężko jest dbać o te kręcone.
ODPOWIEDZ