pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Książki do angielskiego

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
rebellisch
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2011-07-16, 17:22

Książki do angielskiego

Post autor: rebellisch »

Hej. Wiem, ze są wakacje – ale mam do was pytanie. Za 2 lata piszę maturę z angielskiego, a ja kompletnie nic nie umiem. Więc postanowiłam się troszkę przez te wakacje pouczyć. I teraz takie pytanie do was: jak myślicie, jakie książki/repetytoria/strony internetowe pomogą mi się nauczyć tego języka? Chodzi mi zwłaszcza o książki. Mam zamiar się zapisać na kurs angielskiego od tego roku szkolnego, ale wcześniej chciałabym się spróbować sama pouczyć. Tak więc jakie książki będą najlepsze?
Dziękuję za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Moim kompendium wiedzy podczas przygotowań do matury była "Oxford Excellence for matura", ale wydaje mi się, że to ma sens tylko jeśli masz angielski opanowany na dość dobrym poziomie. Z repetytorium dla "laików" to polecałabym z Longmana, a jeśli interesuje Cię zwykły podręcznik to "Matura success", poziom sama musisz już wybrać, ale według mnie poziom miarkowany, dobry i dla początkujących i dla nieco bardziej zaawansowanych ma zielona, czyli Pre-Intermediate. :)
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja przez całe technikum korzystałam z książki Longman. Polecam, nauczyłam się z niej bardzo dużo, praktycznie wszystkiego co umiem, bo w gimnazjum nie miałam angielskiego.
hawana
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2011-08-05, 13:01

Post autor: hawana »

A ja polecam zajrzeć na [ciach]- mają pełno pomysłów :)

O ile się nie mylę, autor prosi o tytuły książek, a nie o reklamę serwisu z kursami./Emp
Ostatnio zmieniony 2011-08-05, 15:06 przez hawana, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
che
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2011-08-17, 16:11

Post autor: che »

Mam fajną książkę ze szkoły Speak Up, to z niej uczylismy się na zajęciach. Dość przystępny materiał, według mnie dla każdego.
K-Katerina
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2014-08-20, 12:20

Post autor: K-Katerina »

Ja polecam księgarnię edukacyjną www.TaniePodreczniki.pl - mają u siebie tylko najlepsze podręczniki i najniższe ceny. Zawsze wszystkie książki staram się kupować tylko u nich.
Awatar użytkownika
cziko87
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2014-08-25, 10:56
Kontakt:

Post autor: cziko87 »

Sporą ilość sklepów internetowych przeszukałam żeby kupić tanio książki do angielskiego na różnych etapach swojej nauki. Wiem, że cena książek do języków nie jest niska, bo mam ich trochę, lecz znalazłam ciekawą stronę, gdzie są cały czas liczne promocje cenowe i spora liczba różnych tytułów. Aktualnie uczę się z Matura Success NEW Elementary zakupionej na tej stronie i jestem bardzo zadowolona z wyników. Może wam się przyda: http://www.ravelo.pl/podreczniki-szkolne .
Justyś88
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-09-03, 14:29

Post autor: Justyś88 »

Ja polecam księgarnię edukacyjną www.taniepodreczniki.pl- znajdziesz tam tylko sprawdzone książki w świetnych cenach.
ODPOWIEDZ