pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Co zabrać ze soba pod namiot?

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
Awatar użytkownika
IdealnieIdealna
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2011-07-14, 17:13
Lokalizacja: Poznań

Co zabrać ze soba pod namiot?

Post autor: IdealnieIdealna »

Cześć!
Nie wiem, czy był już taki temat, ale mam nadzieję, że nie, bo mam mały dylemat. Niedługo, a właściwie dziś lub jutro jadę pod namioty ze znajomymi. Nie mam pojęcia co mam wziąć, to znaczy tak mniej więcej i chciałam was się poradzić co byście wzięli pod namiot lub co byście radzili wziąć pod namiot. Ogólnie to wezmę: namiot (mam nieskompletowany; brak osoby od której bym mogła pożyczyć w razie czego), karimatę (kupiłam dzisiaj, jest trochę cienka, ale chyba taka powinna być), śpiwór (brak aktualnie), i co jeszcze? Bo ja nie mam zielonego pojęcia, co mam zabrać. Ratujcie!
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

łapkę na owady.
Awatar użytkownika
IdealnieIdealna
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2011-07-14, 17:13
Lokalizacja: Poznań

Post autor: IdealnieIdealna »

Mógłbyś/mogłabyś sobie nie żartować? Ja poważnie mówię! I oczekuję poważnej odpowiedzi.
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

hm... jak Cię zaczną gonić komary, to będziesz miała pecha. Nie mówiąc o osach, muchach i innych piekielnych stworach... :uma
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Na pewno wygodne, nieprzemakalne buty. Wygodne ubranie z długimi rękawami i nogawkami. Coś na głowę. Jakiś kaszkiet czy coś. Tak, wiem, może być gorąco ale jak chcesz wrócić z kleszczem czy pokąsana to lepiej w ogóle się nie wybierać. A, jeszcze coś dobrego na owady. W sumie sporo też zależy gdzie będziecie ten namiot rozbijać. Bo jak w ogródku u babci to... :lap Więc napisz, gdzie to będzie? Las, polana, koło jeziorka?
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Latarkę, coś na owady, pelerynę przeciwdeszczową i chyba tyle. Ja zawsze biorę te rzeczy.
Awatar użytkownika
IdealnieIdealna
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2011-07-14, 17:13
Lokalizacja: Poznań

Post autor: IdealnieIdealna »

To będzie niedaleko jeziora. W sumie zastanawiałam się co zabrać z ubrań, czy dużo brać na 3 dni czy raczej niewiele? Wyjeżdżam w piątek, wracam w niedzielę. Jakieś kosmetyki? Jedzenie? Nie wiem. Pomóżcie. Swoją drogą po co mi latarka? O_o Ja jadę tam ze znajomymi koleżanki, nas tam będzie bodajże ok. 10 więcej/mniej.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Niedaleko jeziora, czyli konieczne jest długie ubranie i coś na owady, których będzie mnóstwo. Ubrań nie bierz za wiele, miej w pamięci, że będziesz to musiała nosić na plecach. Z kosmetyków tylko takie podstawowe typu tonik. Wiadomo, szczoteczka, pasta do zębów itp... Jedzenie? Kobieto, przecież musisz coś tam jeść... Weź jedzenie, które nie psuje się szybko. Pogadaj z koleżankami co one biorą do jedzenia, żebyście wszystkie nie wzięły tego samego. Jak to, po co latarka? Żeby świecić. Nigdy nie wiadomo, kiedy zachce Ci się siku czy cokolwiek. I jak, wyjdziesz w głusz i staniesz gdziekolwiek? Trzeba sobie oświetlić drogę. Latarka zawsze się przyda. Niedaleko jeziora, ale czy to polana, czy może będziecie przechodzić przez las?
Awatar użytkownika
IdealnieIdealna
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2011-07-14, 17:13
Lokalizacja: Poznań

Post autor: IdealnieIdealna »

Koleżanka mówiła, żebym wzięła dres, bo zapewne w dresie będziemy tam spały. Mhm... Właściwie to nie wiem czy na polanie to będzie, czy gdzie. Nie byłam tam, nie wiem co to za miejscowość, coś na S chyba. Pierwszy raz tam będę. No więc tak, zabiorę takie rzeczy jak: spodnie od dresu, bluzę z kapturem (również od dresu), buty na zmianę (tenisówki, baleriny), dwie bluzki z krótkim rękawem, dwie na ramkach (bokserki), sweter rozpinany, sweter zwykły z 3/4 rękawem, kosmetyczna (a w niej: kosmetyki których używam na co dzień, szczotka do włosów, szczoteczka do zębów, pasta do zębów, okulary przeciwsłoneczne, chyba wszystko... <myśli>), strój kąpielowy (chyba wezmę 2 komplety na wszelki wypadek), bielizna, no i chyba to wszystko. Jak czegoś zabrakło (wg was) to dopiszcie.
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

właśnie akutat też się wybieram pod namiot ;) myśle ze jakis materac by się przydał, termos z przegotowaną wodą zawsze się przyda, śpiwór tak jak pisałaś, ręcznik, jakaś latarka, mydło, strój kąpielowy, bielizna, jakieś ciuchy na zmiane (w tym jakaś ciepła bluza i długie spodnie), szczotka do włosów, balsam do ciała, coś do demakijażu, makijażu (zależy jak się malujesz), lusterko, papier toaletowy lub ręczniki oczywiście coś przeciw komarom ;) no i jedzenie to już w zależności na ile pod ten namiot się wybierasz ;)
mirek31
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2011-07-21, 18:13

Post autor: mirek31 »

Na biwakowaniu pod namiotem nie może zabraknąć oczywiście jakichś procentów :-)
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Coś do makijażu i demakijażu:) dziewczyny są boskie. Ale wiadomo, że na biwaku też trzeba wyglądać. No chyba, że nie trzeba:)
Pewnie już dawno po biwaku. Procenty swoją drogą ale ja bym zabrał jeszcze karty.
ODPOWIEDZ