pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Biblioteki

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

uwielbiam chodzić do biblioteki Robię to bardzo często Teraz już nie szukam książek bo bibliotekarka zawsze ma dla mnie jakieś przygotowane i naprawde trafia z nimi w samo sedno :)
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

uwielbiam biblioteki. Lubię buszować po regałach z książkami w poszukiwaniu czegoś dla siebie. I bez różnicy czy jest to mała, przytulna biblioteka czy ta większa, każda ma dla mnie swój urok. Nawet przyjemnie spędza mi się czas w bibliotece uniwersyteckiej gdy szukam książek, z których niestety będę musiała się później uczyć. Lubię szukać, wybierać, oglądać, książki to mój żywioł :)
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Bardzo lubię chodzić do biblioteki, przechodzić między regałami i szukać ciekawych książek. Wolę większe biblioteki;)
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

chodzę do biblioteki, jest to bardziej opłacalne niż kupowanie własnych książek . lubię sobie pochodzić i poszukac czegoś ciekawego ; p
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

Jak najbardziej lubię tam chodzić. Dla mnie bez różnicy czy duża czy mała biblioteka, obym znalazła ciekawe książki.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Do bibliotek chodze jedynie po ksiazki historyczne bo zazwyczaj tylko tam moge dostac stare opracowania ,ktore zazwyczaj sa najlepsze, Jezeli chodzi jednak o ksiazki ,ktore czytaj na codzien wole je kupic aby w kazdej chwili moc do niej wrocic poza tym mam zwyczaj zaginania rogow na stronach ,na ktorych napisane jest cos ,co zwrocilo moja uwage.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

marionetkowa pisze:Jezeli chodzi jednak o ksiazki ,ktore czytaj na codzien wole je kupic aby w kazdej chwili moc do niej wrocic
ja w bibliotece wypożyczam książki, które czytam w wolnych chwilach np. w pociągu. Więc zazwyczaj raz przeczytam i prawie nigdy nie wracam, no chyba, że coś mnie naprawdę bardzo zafascynuje.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

niepokorna, a nie masz czasami czegos takiego,ze przypomnisz sobie jakis fragment,cos sie tobie skojrzy i chcialabys to szybko sprawdzic?
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

marionetkowa czasami tak mam, ale jak coś mnie zaciekawi to sobie przepisuję fragment. Zazwyczaj są to jakieś cytaty.
Ale w pociągach zazwyczaj czytam takie 'zapychacze czasu', czyli zazwyczaj jakieś kryminały, więc tam nie ma do czego wracać ;p
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

niepokorna pisze:Ale w pociągach zazwyczaj czytam takie 'zapychacze czasu', czyli zazwyczaj jakieś kryminały, więc tam nie ma do czego wracać ;p
hmm ostatnio w pociagu lyknelam cala historie powstania warszawskiego.
Chociaz zalezy gdzie sie jedzie i jak dlugo.
kobo
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2010-03-03, 19:27

Post autor: kobo »

Lubię klasyczne biblioteki. Mają niesamowitą atmosferę i cel.
akiram
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2009-07-05, 16:28

Post autor: akiram »

Uwielbiam biblioteki. Chodzę dosyć często, nie tylko po lektury, ale i po inne ksišżki. I akurat tak się składa, że moja siostra pracuje w bibliotece, więc mam nieograniczony dostęp do ksišżek, co mnie bardzo cieszy :]
Osobiœcie wolę takie tradycyjne biblioteki, gdzie mogę sobie wzišć ksišżkę do ręki, poprzeglšdać, sama powybierać...
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Lubicie do nich chodzić czy tylko, gdy jest to konieczne? Może tak często w nich przebywacie,że moglibyście zamieszkać w takiej bibliotece? Wolicie małe,przytulne czy wielkie biblioteki?
O pamiętam,że gdy byłam w podstawówce wraz z koleżankami co trzeci dzień latałyśmy do biblioteki wypożyczając tony książek i spędzając tam całe popołudnia.Zawsze magicznie mi się kojarzyła,zwłaszcza,że była to dość stara biblioteka.
Teraz praktycznie wchodzę i wychodzę,chociaż systematycznie wypożyczam książki.Wyjątkiem jest biblioteka szkolna,w której w rogu zaszywam się powtarzając materiał na okienkach.
Awatar użytkownika
Iwona
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2010-03-31, 18:11

Post autor: Iwona »

Lubie chodzić do biblioteki i jestem tam częstym gościem :) Dla mnie najlepsze są te małe biblioteki bo mogę się tam bardziej skupić, itp. :D
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Mam bibliotekę w domu ;k

Haha.
Moja mama ma milion książek ;k
Chociaż i tak często chodzę bo dużo czytam.

Ostatnio tylko nie mam czasu bo musiałam czytać Potop i to nie było zbyt dobre przeżycie.
ODPOWIEDZ