pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Opisz osobę powyżej ;)

Różnego rodzaju gry forumowe.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Moja, dojrzała, mogę pisać z nią godzinami,a i tak zawsze znajdzie się jakiś temat. Dużo osób uważa, że wypowiada się na forum mądrze, ja to też potwierdzam. Ma świetne poczucie humoru, chociaż może na forum tego nie widać.
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Ma problemy ze zdrowiem. Słucha dobrej muzyki. Chyba ma wiele problemów. Pisze z sensem. Wszędzie jej pełno. Nie lubi EastWest Rockers. ;)
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

yyy ma 16 lat, fajnego ava, nie jest nudziarą, lubi dobrą muzykę, pisze konkretnie, wszędzie jej pełno :D
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

Nawiedzona - ma jakąś paskudę w opisie, nawiedza nas od czasu do czasu i wygląda mi na taką typową, schematyczną nastolatkę. Chwała Bogu, bo im takich więcej tym lepiej, mam już dość sztucznych i zgrywających się nastek ;)

Sympatyczna
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Ma swoje zdanie i uparcie go broni, wypowiada się mądrze, czasem mnie zadziwia. Wydaje się być takim, eee, tajemniczym? Mimo, że jest tu już długo, to i tak mało o nim wiem.
Świeżo upieczony Mod ;P
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

sympatyczna, widać że lubi nowe znajomości, lubi rozmawiać i w ogóle ok:)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Dziewczyna z zasadami, miła, cieszą mi się oczy na widok jej ava, sprawia wrażenie dojrzałej i chyba taka jest ;)
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Moja ;* Znamy się już trochę a codziennie mnie zaskakuje jest jak moja bratnia ducha potrafimy rozmawiać o wszystkim i o niczym. Jest bardzo dojrzała jak na swój wiek na początku aż trudno było mi uwierzyć ;p Ma pełno problemów ale i tak tryska optymizmem;)
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

M. - Kiedyś Gorzka, dziś M. , prawodpodobnie od imienia. Znajoma Niki, przyjaciółka forum. Jako pierwsza rzuciła mi się w oczy, głównie widzę ją (może błędnie) w tematach uczuciowych ;)
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Moderator, jak narazie na próbę. Mało go widać jednak jego posty zapadają w pamięć. v Interesuje się terrarystyką. Nosi jedno z moich ulubionych imion męskich - Piotr. :roll:
Jest z Dolnego Śląska. Lubi niemiecki. Tyle wiem. :)
fajnyfranek
-#
-#
Posty: 249
Rejestracja: 2009-02-06, 07:28

Post autor: fajnyfranek »

Sadystka, jednak tylko z pozorów. Prtzynajmniej w obec mnie. Dziewczyna, o której wadach raczej wiem niewiele. Czasem mnie zaskakuje, wspaniale się z nią rozmawia. Ma ciekawy av. Mógłbym pisać godzinami na jej temat, jednak nie wiem czy nadal opisałbym ją do konca. ;) Lubię ją. ;*
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

fajnyfranek obecnie brak u niego aktywności na Forum. Ciut pozer, lubi wyrywać dziewczyny, robić wokół siebie dużo hałasu, ale myślę, że w głębi siebie to fajny facet ;)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Moniś, wariatka, zawsze ma do powiedzenia coś mądrego, ale często myli się w pisaniu pisząc np. 'obliże' zamiast 'oblicze' :mrgreen: Przyjaciółka ;)
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Post autor: Lina »

Dużo powiedzieć nie mogę, bo długo tu nie jestem ale wydaje mi się, że pozytywnie zakręcona, miła, pomocna i ogólnie super. Mądrze wypowiada się na forum xD
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Lina, przez jakiś czas nie było jej na forum, uwielbia używać "xD", wydaje się być fajną dziewczyną i coś mi się zdaje, że też jest zakręcona xD
ODPOWIEDZ