pompy abs, abs pump

wiercenie studni

O ludziach i sytuacjach ich i naszych i nie tylko

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
mario88
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2009-11-08, 23:11

O ludziach i sytuacjach ich i naszych i nie tylko

Post autor: mario88 »

Nie moge zrozumiec ludzi tj znajomych i przyjacioł,czy tylko ja mam tak czy inni tez?Ze napotkam sie z kims przez przypadek lub przez portal nk i jak napotkam i umówie sie z kims to pozniej kazdego irytuje jest zmeczony,po pracy zapracowany.Nie moze znaleśc czas na rodzine na zdrowie liczy sie kasa po pracy i nietylko.Z jednej strony fajnie bylo z drugiej strony zle ale nie zaluje .

Trudna sprawa,nie wiem jak sobie poradzic sobie w dzisiejszym swiecie,każdy zapracowany,każdy chce zahapac kase liczy sie sam ze soba.Jak prubuje sie ustawic kim kolwiek to odwoluja albo ustawiaja sie i przekladaja albo mówia ze innym razem ciezko sie zkims ustawic.Z podstawowki to calkiem nie mam kontaktu z liceum jedynie mam z 3 ma kolegami i dwoma
Co zrobic by nie stracic znajomosci i przyjaciol a jeszce zyskac nowych przyjaciol.?Nie wiem mam taki charakter ,ze boje sie poznawac ludzi i by byli moi znajomymi.
Ostatnio zmieniony 2011-11-09, 16:02 przez mario88, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Absolutnie przeraża mnie sposób, w jaki autor tego tematu posługuje się językiem. Mario, błagam, spróbuj chociaż polubić się z tymi podstawowymi zasadami polskiej pisowni i zapisem niekaleczącym oczu biednych, potencjalnych czytelników.
Naprawdę.

Poruszasz kwestię zagonienia współczesnych ludzi, bezustannego biegu i obierania złych priorytetów. Pytasz w jaki sposób nie tracić znajomości, jak zdobywać nowe. O tym wszystkim długo by można myśleć i pisać, ale prawdę mówiąc trochę wątpię w to, że znów tutaj zajrzysz i odczytasz moją wiadomość, więc nie będę się zbytnio znęcać nad tym tematem. Najczęściej chyba w takich przypadkach mówi się 'bądź sobą'. Niemniej przyglądając się zdaniom, które stawiasz ujęłabym to inaczej. Bądź sobą, ale pracuj nad tym, nad czym powinieneś pracować. Czyli, na miłość boską, nad ubieraniem swoich myśli w słowa.
Stealth
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2011-10-14, 08:16

Post autor: Stealth »

Niestety taki jest nasz świat że każdy goni za pieniędzmi, bo bez nich ciężko żyć normalnie, a wymagania wobec ludzi młodych są coraz wyższe. Jeśli chodzi o poznawanie nowych ludzi to wyjdź gdzieś ze znajomymi z liceum, do jakiegoś baru czy coś i tam postaraj się przełamać, masz jakieś hobby? Jeśli tak poszukaj ludzi o podobnych zainteresowaniach.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

mario88 - właściwie sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytania.W dzisiejszych czasach, żeby żyć,trzeba pracować,a żeby pracować,trzeba szukać tej pracy,aby godnie,lub chociaż skromnie żyć i koło się zamyka.Masz widocznie więcej czasu od innych,więc sądzisz,że inni nie chcą się z Tobą spotykać,a oni po prostu nie mogą,a nie,że nie chcą.Ale są przecież wolne dni,soboty,niedziele,możesz na któryś z tych dni się umówić,o ile będą mieć czas,bo wówczas znowu mogą mieć inne plany.Trzeba być wyrozumiałym.Jesteś z pewnością młodym chłopakiem,więc powinieneś mieć jakieś zainteresowania.A swoją drogą masz dziwny sposób wyrażania swych myśli i formułowania zdań.
ODPOWIEDZ