pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Alkohol w tym wieku ? Świat schodzi na psy...

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
Cranche
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-02-04, 19:50

Post autor: Cranche »

Nastolatki chcą poczuć się dorośle, bo bawić się w chowanego to 'wiocha'. To taki wiek pierwszych razów. Wiem to po sobie.
Awatar użytkownika
PannaPsycho
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2011-11-25, 16:53

Post autor: PannaPsycho »

Alkohol alkoholem... a widzieliście to ?


Obrazek
T
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2012-04-19, 22:18

Post autor: T »

Who's your dad:
to, że coś tam dzieje się na zachodzie czy gdziekolwiek indziej, nie jest najistotniejsze. Dla mnie bolesne jest Twoje pytanie "co Was to obchodzi", bo oznacza, że Ty zobojętniałeś. To prosta droga to rozprzestrzeniania się zjawisk, których nie chcemy.

Mówicie "to normalne" i jednocześnie "to patologia". Zatem czynicie patologię normalną.

Szanowny Autorze: nie daj sobie wmówić, że coś, co nie przypadkiem wydaje Ci się patologią, jest normalne, bo tak się robi na zachodzie, czy bo coś tam coś tam.
Jeśli 14 latek chodzi na imprezy i pije regularnie po kilka piw, to to nie jest normalne, a Twoje postawa jest bardzo pożądana, nawet, jeśli jemu teraz się wydaje, że Ty jesteś durniem,
Aleksandra_090
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2012-10-26, 10:44

Post autor: Aleksandra_090 »

Taki wiek, chce się spróbować wszystkiego, sprzeciwić ogólnie przyjętym regułom i normom. Pewnie i na Ciebie przyjdzie czas prędzej czy później....
W gim. takie rzeczy się zdarzają, i coraz mniej uważane są za dziwne.
Najgorszej jest to że traktowane to jest przez wszystkich jako coś normalnego, a nie powinno tak być.
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

Fakt, że to wiek w którym wszystkiego się próbuje. Ale regularne picie to na pewnie nie jest normalne.
Masz głowę na karku i życzę Ci żebyś nie zmieniał swojego stanowiska.
Magda.W.
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-11-06, 12:48

Post autor: Magda.W. »

Ja powiem tak - na pewno nie jest to normalne, jednak jest na porządku dziennym. Takie czasy nastały, i jak z tym walczyć ? Wina rodziców - wszystkich razem. Bo jedne dzieci uczą pozostałe...i tak to się rozprzestrzenia.
Eskaa
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2012-11-19, 20:58

Post autor: Eskaa »

To co teraz sie dzieje z mlodzieza to jest chore. Dzieci nie powinny nawet wąchać alkoholu
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

Grozą wieje. Coraz więcej nastolatków sięga po alkohol. Ale skąd mają brać przykłady, skoro kultura picia jest w Polsce jaka jest? Na rodzinnych imprezach wódka leje się strumieniami, w ogóle nie ma u nas tradycji wypicia kieliszka wina do posiłku i na tym koniec. Jest jedzenie - musi być wóda, pita "na czysto" i popijana. I teksty: no co, za moje zdrowie nie wypijesz? Nowa praca - trzeba się wkupić. Zdany egzamin - trzeba oblać. Nowe mieszkanie - parapetówka. Grill bez piwa - nie do pomyślenia. Tatuś wraca z pracy, po obiedzie wypija piwko przed telewizorem "na sen". Na wszystko patrzą dzieci...
ODPOWIEDZ