pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Spotkanie z dziewczyną

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
Carrara
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2011-12-01, 15:12

Spotkanie z dziewczyną

Post autor: Carrara »

Właśnie, mam pewien dylemat. Piszę z dziewczyną 3 miesiące sms, widziałem ją tylko na zdjęciu. Nie wiem jak to możliwe, że w ogóle jej się nie znudziło? Nie wiem, naprawdę, ale nie o to chodzi. Chcę się z nią spotkać, choć ona nie ma czasu, mówi, że chce się ze mną spotkać, ale jest zabiegana, tak to ujmę. Pomyślałem sobie, czy nie mógłbym do niej pojechać, mieszka na wsi, z resztą nie daleko to żaden dla mnie problem tam pojechać. Ma chłopaka, niech ma, mi to nie przeszkadza, wolę mieć lepszą koleżankę, ale to nie ważne. Co o tym sądzicie? Z góry dzięki za pomoc ;D
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

To dobry pomysł, żebyś do niej pojechał, skoro mieszka niedaleko. Jak chcecie się spotkać, to dlaczego nie?
Awatar użytkownika
Axmar
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2011-12-13, 22:33

Post autor: Axmar »

Nie wierzę, że piszesz z nią bo szukasz koleżanki.
evelyn
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2011-12-01, 16:45

Post autor: evelyn »

a mi się wydaje, że ona by się chciała spotkać, ale jej chłopak pewnie nie jest z tego powodu uradowany i dlatego odwleka spotkanie...
Awatar użytkownika
buds449
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2011-11-24, 15:08
Lokalizacja: Katowice

Post autor: buds449 »

też mi się wydaje, że problemem jest chłopak, który wyobraża sobie nie wiadomo co. czuje, że robisz mu konkurencję i jesteś dla niego zagrożeniem. a ona najwyraźniej chce utrzymać kontakt, ale również chce być w porządku względem chłopaka.
ODPOWIEDZ